انقلاب موجب رهایی مردم ایران از ظلم و جور شد/لنگرود مهد تربیت عالمان و مجاهدان است
انقلاب موجب رهایی مردم ایران از ظلم و جور شد/لنگرود مهد تربیت عالمان و مجاهدان است

امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه دهه فجر ایام مبارکی است و باید آرمان‌های انقلاب و بنیان‌گذار انقلاب را بازخوانی کنیم، گفت: این مکتب امام و انقلاب است که کشور ایران را از زیر سلطه ظلم و جور رها کرد.

به گزارش لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی نقوی در آئین خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه لنگرود با بیان اینکه پیام مهم نماز جمعه دعوت همه مردم به تقوا است، اظهار کرد: ۱۲ بهمن‌ماه سالروز تاریخ ورود امام خمینی (ره) به خاک ایران است و دشمن برای جلوگیری از این اقدام همه تلاش خود را کردند ولی در مقابل اراده مردم نتوانستند بایستند.

وی با بیان اینکه دهه فجر ایام مبارکی است و باید آرمان‌های انقلاب و بنیان‌گذار انقلاب را بازخوانی کنیم، گفت: این مکتب امام و انقلاب است که کشور ایران را از زیر سلطه ظلم و جور رها کرد و امروز انقلاب مردم ایران را نجات داد.

امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه متأسفانه‌ای عده‌ای برکات انقلاب را فراموش می‌کنند، افزود: این مکتب انقلاب است که انسان‌ها را تربیت می‌کند تا در برابر ظلم و جور ایستادگی کند و شهید حاج قاسم سلیمانی نمونه بارز آن شاخصه انقلابی است که شاگرد بزرگ مکتب امام است.

نقوی با اشاره به تقدیم بیش از شش‌صد شهید دوران دفاع مقدس، دوران انقلاب و مدافعان حرم بیان کرد: این شهرستان مفتخر است که در تمام عرصه‌ها و هر جا که نیاز به حضور میدانی بود مرد میدان بودند و شهدای شهرستان گویای این حقیقت است.

وی با بیان اینکه تعبیر رئیس شورای سیاست‌گذاری از لنگرود شهرستانی جهاد گونه و انقلابی و نخبه پرور است، گفت: نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان نیز از لنگرود به‌عنوان شهری عالم پرور مانند آیات عظام امینیان، مرتضوی لنگرود، عباسی و غیره نام‌برده است که مهد تربیت عالمان ربانی است.

خطیب جمعه لنگرود با بیان اینکه لنگرود مهد تربیت عالمان و مجاهدان است، افزود: بنده به توانمندی و پتانسیل‌های شهرستان آگاهم و مأموریتم این است که برای ادامه راه تمام توان خودم را به کار بگیرم.

نقوی با بیان اینکه دست نیاز به‌سوی همه‌کسانی که دل درگرو این انقلاب دارند دراز می‌کنم، گفت: باید همه در کنار هم تلاش کنیم تا در راستای بیانیه گام دوم به‌عنوان نقشه راه انقلاب، برای رسیدن به تمدن اسلامی کمک کنیم.

انتهای پیام/