طرح هادی مریدان ، نیازمند تجدید نظر است/احداث چاه عمیق برای رفع مشکل آب

کریمی ادامه داد : به دلیل مهاجرت مردم از شهر به روستا و افزایش تقاضا برای احداث منازل مسکونی ، طرح هادی دهستان مریدان ، نیازمند تجدید نظر است. خانم کریمی در گفت و گو با خبرنگار لنگرنیوز با بیان اینکه معابر اصلی دهستان مریدان ۴ کیلومتر است گفت : ۵ معبر اصلی و کوچه […]

کریمی ادامه داد : به دلیل مهاجرت مردم از شهر به روستا و افزایش تقاضا برای احداث منازل مسکونی ، طرح هادی دهستان مریدان ، نیازمند تجدید نظر است.

خانم کریمی در گفت و گو با خبرنگار لنگرنیوز با بیان اینکه معابر اصلی دهستان مریدان ۴ کیلومتر است گفت : ۵ معبر اصلی و کوچه های فرعی مریدان آسفالت نشده است.

دهیار دهستان مریدان اظهار کرد : به دلیل وضعیت نامطلوب لوله های آب شرب و تامین نیاز مردم دهستان ، در حال احداث چاه عمیق هستیم که این چاه در استان گیلان اولین چاه عمیق با عمق بالا محسوب می شود.

خانم کریمی افزود : بعد از مصوبه احداث چاه عمیق توسط اعضای شورا و همکاری مسئولین شهرستانی ، حفاری چاه توسط اداره اب و فاضلاب روستایی انجام شد و در مرحله دوم باید لوله گذاری این چاه انجام شود.

وی با بیان اینکه برای انجام عملیات لوله گذاری نیازمند ۳۰ میلیون ریال بودجه هستیم گفت : لوله گذاری باید توسط شورای دهستان مریدان انجام شود که به دلیل عدم وجود بودجه قادر به انجام این پروژه نیستیم.

دهیار دهستان مریدان ادامه داد : به دلیل مهاجرت مردم از شهر به روستا و افزایش تقاضا برای احداث منازل مسکونی ، طرح هادی دهستان مریدان ، نیازمند تجدید نظر است.

تصاویر زیر از مراحل احداث چاه عمیق اب شرب می باشد.