اختلاف در اردوگاه اصولگرایان لنگرود!
اختلاف در اردوگاه اصولگرایان لنگرود!

طی بررسی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، محمدنژاد به‌عنوان کاندیدا موردحمایت این شورا قرار گرفت ولی برخی از کاندیداهای جریان همسو با این انتخاب مخالف هستند.

به گزارش لنگرخبر، چندی پیش نشست شورای ائتلاف انقلاب اسلامی ملقب شانا برای انتخاب کاندیداهای موردحمایت این شورا در انتخابات مجلس یازدهم در حوزه‌های انتخابیه مختلف کشور برگزار شد که در آن نشست گزینه موردحمایت این شورا در لنگرود نیز انتخاب شد.

طی این نشست پرویز محمدنژاد در رقابت با موسی روشن غیاس و امین امیری به‌عنوان گزینه موردحمایت این شورا در حوزه انتخابیه لنگرود انتخاب شد.

این در حالی است که در نشست اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان لنگرود، امین امیری از طریق رأی‌گیری بین اعضای شانا نفر اول شناخته‌شده بود ولی در جمع‌بندی نهایی پرویز محمدنژاد انتخاب شد.

این نتیجه و جمع‌بندی، مورد اعتراض امیری قرار گرفت و بیانیه‌ای را در واکنش به این موضوع مطرح و در فضای مجازی منتشر کرده است.

نتیجه نظرسنجی‌های معتبر و اقبال عمومی مردم نسبت به کاندیداها و غیره ازجمله مواردی بود که شانا برای انتخاب خود آن‌ها را مدنظر قرارداد.

یکی از مصوبات شانا این بود که کاندیداهای دیگر از کاندیدا منتخب شانا حمایت کرده و به نفع آن کناره‌گیری کنند اما ارزیابی‌ها حاکی از آن است که کسی تمایلی به انصراف از میدان رقابت را ندارند و حتی به رأی در نظر گرفته‌شده شانا نیز معترض هستند!

انتهای پیام/