دیدار فرمانده تیپ نیروی مخصوص میرزا کوچک لنگرود با امام‌جمعه لنگرود
دیدار فرمانده تیپ نیروی مخصوص میرزا کوچک لنگرود با امام‌جمعه لنگرود

فرمانده تیپ نیروی مخصوص میرزا کوچک لنگرود امروز با امام‌جمعه لنگرود دیدار و گزارشی از عملکرد این تیپ در کمک‌رسانی به مردم در برف اخیر داد.

به گزارش لنگرخبر، سردار حسین مصطفی پور امروز در دیدار با امام‌جمعه لنگرود با اشاره به تلاش‌های تیپ نیروی مخصوص میرزا کوچک لنگرود در کمک‌رسانی به مردم اظهار کرد: در برف هفته گذشته شاهد مسدودشدن راه‌های اصلی شهری و روستایی شده بودیم که پاسداران این تیپ مانند همیشه در کمک‌رسانی پیشگام بودند.

وی با بیان اینکه در راستای خدمت‌رسانی به شهروندان از همان ساعات اولیه، نیروهای تیپ وارد عمل شدند، گفت: تلاش شد تا با به‌کارگیری ادوات و ماشین‌آلات مهندسی این تیپ، راه‌ها باز و مردم جامانده درراه‌های مواصلاتی در شهر و روستاها به مقصد رسانده شوند.

فرمانده تیپ نیروی مخصوص میرزا کوچک لنگرود با بیان اینکه بخش اعظمی از راه‌های اصلی شهری و روستایی شرق گیلان توسط نیروها و ادوات تیپ نیروی مخصوص بازگشایی شد، افزود: در برف اخیر شاهد قطعی گسترده برق در استان بودیم که برای کمک به اتصال زودتر برق، ۴۵ خودرو سبک به همراه نیرو در خدمت شرکت توزیع نیروی برق استان بودند.

امام‌جمعه لنگرود نیز با بیان اینکه سپاه همواره در کنار و خدمت مردم است، اظهار کرد: ریشه کار جهادی ایمان است و افرادی که دارای این روحیه هستند شبانه‌روز برای خدمت به مردم فعالیت می‌کنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی نقوی با بیان اینکه نیروهای مسلح همواره در میدان عمل بوده است، گفت: از مجاهدت‌ها، کار جهادی شما تشکر کرده و باعث افتخار است که برای مردم خدمت می‌کنید.

انتهای پیام/