اقدامات قطره‌چکانی جوابگوی وضعیت فعلی در جامعه نیست/ گندزدایی توسط پرسنل شهرداری با دقت و وسواس صورت می‌گیرد
اقدامات قطره‌چکانی جوابگوی وضعیت فعلی در جامعه نیست/ گندزدایی توسط پرسنل شهرداری با دقت و وسواس صورت می‌گیرد

سخنگوی شورای شهر لنگرود با بیان اینکه نقش وزارت بهداشت در این شرایط تنها نصیحت و ارشاد نیست، گفت: با توجه به وضعیت رو به بحران جامعه، این اقدامات قطره‌چکانی جوابگو نیست و از وزارت بهداشت و ادارات زیرمجموعه انتظار بیشتری می‌رود.

بهمن کامکار در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به اینکه شهرداری و شورای شهر همواره در کنار مردم است، اظهار کرد: از چند روز گذشته تاکنون کارکنان شهرداری در حال ضدعفونی کردن و گندزدایی محیط اداری شهرداری و اماکن عمومی شهر است.

وی با بیان اینکه گندزدایی توسط پرسنل شهرداری با دقت و وسواس صورت می‌گیرد، گفت: تمام توان پرسنل به‌صورت شبانه‌روزی است و شهردار و اعضای شورای شهر نیز پای‌کار هستند.

سخنگوی شورای شهر لنگرود با بیان اینکه ضمن تقدیر از همه پرستاران، پزشکان و متولیان امر بهداشت و درمان ولی در طول هفت روز گذشته شاهد استرس در بین مردم ناشی از شیوع ویروس کرونا هستیم، تصریح کرد: به‌عنوان نمایندگان مردم در شورای شهر از نماینده مردم لنگرود در مجلس طى تماس تلفنى نیز درخواست ورود به این موضوع و طلب کمک برای دریافت تجهیزات از پایتخت کردیم.

کامکار با بیان اینکه از مردم درخواست می‌شود توصیه‌های بهداشتی را جدی بگیرند، افزود: در صورت عدم رعایت شهروندان به توصیه‌های بهداشتی فردى طبیعی است که احتمال تلفات کرونا زیاد خواهد شد و همه در این مرحله از شرایط کشور مسئولیم.

وی با بیان اینکه نقش وزارت بهداشت در این شرایط تنها نصیحت و ارشاد نیست، گفت: با توجه به وضعیت رو به بحران جامعه، این اقدامات قطره‌چکانی جوابگو نیست و از وزارت بهداشت و ادارات زیرمجموعه انتظار بیشتری می‌رود.

سخنگوی شورای شهر لنگرود با بیان اینکه همه مسئولین شهرستان در شرایط حاضر باید پای‌کار بوده و صرفاً تشکیل جلسه فایده برای مردم و مهار ویروس کرونا ندارد، افزود: از فرماندار و به‌ویژه مسئولین بهداشت و درمان شهرستان لنگرود توقع می‌رود کمیته فنى بهداشت شهرستان لنگرود فوراً و هرروز تشکیل‌شده و از ظرفیت همه نهادها و ادارات و افراد مردمى متخصص توانمند جهت پیشگیرى به‌صورت جهادی بهره‌گیری شود.

انتهای پیام/