ترخیص ۳۵ بیمار مشکوک به کرونا در لنگرود

رئیس شبکه بهداشت و درمان لنگرود با اشاره به ترخیص ۳۵ بیمار مشکوک به کرونا یا بیماری‌های حاد تنفسی در این شهرستان گفت: ۶۴ نفر از همشهریان ما در بیمارستان امینی این شهر قرنطینه هستند.

دکتر رامین غلامپور در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با تأکید بر رعایت مراقبت‌های بهداشتی در شرایط اضطرار فعلی اظهار کرد: از همه مردم خواهشمندیم که در خانه‌های خود بمانند و به‌هیچ‌وجه از منازل خود خارج نشوند تا با همکاری یکدیگر از شر این ویروس منحوس خلاص شویم.

وی با اشاره به مرگ ۸ نفر براثر بیماری حاد تنفسی و یا آنفلوانزای شدید مشکوک به کرونا افزود: در حال حاضر ۶۴ نفر از همشهریان ما در بیمارستان امینی لنگرود به دلیل بیماری آنفولانزا شدید، بیماری‌های تنفسی و مشکوک به کرونا قرنطینه هستند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان لنگرود با اشاره به بهبود و ترخیص ۳۵ بیمار مشکوک به کرونا و یا بیماری‌های تنفسی گفت:  در بیمارستان امینی با کمک شبکه بهداشت و کادر پزشکان و پرستاران از بیماران مشکوک به آنفلوآنزا و کرونا مراقبت‌های درمانی خوبی صورت می‌گیرد تا سریع‌تر به بهبودی دست یابند.

غلامپور با اشاره به اینکه در حال حاضر پزشکان و پرستان به‌صورت چند شیفته مشغول به تلاش و خدمت هستند، تصریح کرد: همه پرسنل در این جنگ نابرابر از جان‌ودل مایه می‌گذارند و همچنین با کمک خیرین شهرستان توانستیم تعدادی از تجهیزات بهداشتی و پزشکی را برای کادرهای درمانی تهیه کنیم.

انتهای پیام/