توزیع روزانه ۱۰۰۰ ماسک و دستکش بین شهروندان
توزیع روزانه ۱۰۰۰ ماسک و دستکش بین شهروندان

شهردار لنگرود با اشاره به توزیع ماسک و دستکش بین شهروندان گفت: تاکنون پنج هزار ماسک و دستکش و به‌صورت روزانه یک هزار ماسک و دستکش در بین شهروندان توزیع‌شده و این روند در جهت مبارزه با ویروس کرونا ادامه دارد.

سید مهدی رجایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به برنامه‌های شهرداری برای گندزدایی و ضدعفونی کردن شهر اظهار کرد: طی چند روز گذشته مجموعه شهرداری تلاش کرد تا اماکن عمومی سطح شهر گندزدایی و ضدعفونی شود و همه کارکنان شبانه‌روز پای‌کار بودند.

وی با بیان اینکه در چند روز اخیر اماکن عمومی، شهربازی، ایستگاه‌های تاکسی، پمپ‌بنزین و CNG ها ضدعفونی شدند، گفت: با توجه به هشدار وزارت بهداشت درباره شیوع ویروس کرونا از شهروندان درخواست می‌شود تا طی چند روز آینده در خانه بمانند و به‌جز کارهای ضروری خانه را ترک نکرده و خود قرنطینگی کنند.

شهردار لنگرود با اشاره به توزیع ماسک و دستکش بین شهروندان بیان کرد: تاکنون پنج هزار ماسک و دستکش و به‌صورت روزانه یک هزار ماسک و دستکش در بین شهروندان توزیع‌شده و این روند در جهت مبارزه با ویروس کرونا ادامه دارد.

رجایی با بیان اینکه تاکنون بیش از هفت مرحله گندزدایی از سطح شهر و مناطق پرتردد انجام شد، افزود: نصب بنرهای آموزشی و بهداشتی در سطح شهر برای اطلاع به شهروندان نیز از دیگر اقدامات مجموعه شهرداری بوده است.

انتهای پیام/