شوآف فرماندار لنگرود در راستای حقوق شهروندی! + عکس
شوآف فرماندار لنگرود در راستای حقوق شهروندی! + عکس

با انجام این دیدارهای غیرمحسوس فرماندار لنگرود از دو اداره، آن چیزی که در ذهن مخاطب متبادر می‌شود شوآفی است که فرماندار لنگرود در راستای حقوق شهروندی و تکریم ارباب‌رجوع و شناسایی نقاط ضعف یاقوت ادارات انجام داده است.

به گزارش لنگرخبر، بازدید از ادارات و نهادها در راستای حقوق شهروندی و خدمات بهتر به شهروندان یکی از وظایفی است که مسؤولین بالادستی وظیفه بررسی و پیگیری در این زمینه را دارند تا کاستی‌ها مشخص و معایب به نفع مردم مرتفع شود.

در این راستا بازدیدهایی به‌صورت محسوس یا غیرمحسوس توسط مدیران بالادستی انجام می‌شود تا نقاط قوت و ضعف بخش‌های مختلف خدمت‌رسانی ادارات دولتی به مردم را ارزیابی کنند.

در مهرماه ۱۳۹۸ نظرسنجی در کانال تلگرامی لنگرخبر درباره میزبان رضایت شهروندان از تکریم ارباب‌رجوع منتشرشده بود که شهروندان بارأی ۶۴ درصدی بد و خیلی بد نسبت به تکریم ارباب‌رجوع در ادارات نارضایتی خود را اعلام کرده بودند.

چندی پس از انتشار نظرسنجی لنگرخبر، فرماندار لنگرود اقدام به بازدید از چند اداره و نهاد کرده و تصاویر دو بازدید را نیز در پرتال منتشر کرده است و بعدازآن خبری از بازدیدهای سرزده یا محسوس و نامحسوس در راستای تکریم ارباب‌رجوع و حقوق شهروندی نشد!

سؤالی که به ذهن مخاطب می‌رسد این است که آیا با این چند دیدار نمایشی مشکل شهروندان در ادارات حل‌شده و کم‌وکاستی‌ها برطرف شده یا این کار انجام شوآف جهت اعلام حضور در شهرستان بود!

اداره کار و تعاون و صندوق کارآفرینی امید ازجمله سازمان‌های بازدید شده غیرمحسوس فرماندار بود که در پرتال اعلام‌شده است.

سؤال دیگری که در ذهن مخاطب نقش می‌بندد این است که این بازدیدهای غیرمحسوس یا سرزده چرا از اداراتی مانند اصناف و صمت و جهاد کشاورزی و شهرداری‌ها و غیره که مردم بیشتر درگیر کارهای طولانی‌مدت و پیچیدگی‌های آن هستند انجام‌نشده است.

آن چیزی که در ذهن مخاطب متبادر می‌شود شوآفی است که فرماندار لنگرود در راستای حقوق شهروندی و تکریم ارباب‌رجوع و شناسایی نقاط ضعف یاقوت ادارات انجام داده است.

به گزارش لنگرخبر، در راستای همان تکریم ارباب‌رجوع و حفظ حقوق شهروندی فرماندار لنگرود خبرنگار لنگرخبر را از ورود به فرمانداری منع کرده است!

 

 

انتهای پیام/