تقدیر امام‌جمعه لنگرود از نیروهای آرامستان شهر
تقدیر امام‌جمعه لنگرود از نیروهای آرامستان شهر

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی نقوی در مواجهه با بحران کرونا  عزیزان شاغل در آرامستان ها  جهاد گونه عمل کردند و در اقدامی ارزشمند  امام‌جمعه شهر و هیات همراه از آرامستان شهر بازدید کرد.

به گزارش لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی نقوی در مواجهه با بحران کرونا  عزیزان شاغل در آرامستان ها  جهاد گونه عمل کردند و در اقدامی ارزشمند  امام‌جمعه شهر و هیات همراه از آرامستان شهر بازدید کرده و از زحمات شبانه‌روزی ایشان در طی ۲ ماه اخیر و مصادف با شیوع ویروس کووید ۱۹ تقدیر نمودند.

در این بازدید سرزده که رئیس شورای اسلامی شهر، مدیر ستاد اقامه نماز جمعه، مدیر حوزه علمیه لاهیجان،  روسای ادارات تبلیغات اسلامی، اوقاف و جمعی از سلسله جلیله روحانیت حضور داشتند  حضار در قطعه والدین شهدا و قطعه متوفی شدگان بحران کرونا حضور یافته و ضمن گل‌باران قبور  فاتحه‌ای نثار اموات نمودند.

حجت‌الاسلام نقوی با تقدیر از مدیریت صحیح و توام با آرامش و تدبیر مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر در امر تغسیل و تدفین شهروندان عزیز فوت‌شده در بحران اخیر  از خداوند متعال برای تمامی متصدیان مجموعه آرامستان شهر  سلامتی و طول عمر باعزت مسئلت نمودند.

در حاشیه بازدیدهای صبح امروز  مهندس غلامرضا منصفی “رئیس شورای اسلامی شهر” نیز با یادآوری حمایت‌های معنوی امام‌جمعه شهر در طی این پروسه ۲ ماهه  بابت رهنمودهای هدایتگر و همکاری‌شان  علی‌الخصوص در حوزه مسائل شرعی مرتبط با غسل و دفن و کفن و… تشکر نمود.

شایان‌ذکر است در کنار مراکز درمانی، خدمات ایمنی، پیشگیری و … که در طی ایام بحرانی ۶۰ روز اخیر حضوری فعال و آنلاین داشته‌اند، آرامستان شهر نیز با توجه به حساسیت اوضاع و احتمال شیوع ویروس و از طرفی لزوم احترام به اموات و درگذشتگان، لحظه‌ای تعطیل نبوده و به‌صورت شبانه‌روزی مشغول به فعالیت بوده است.