انتقاد فرماندار املش از عملکرد ضعیف مدیران استانی آب و راهداری

فرماندار املش در نخستین جلسه شورای اداری این شهرستان در سال جدید از عملکرد مدیران ادارات آب، گاز و راهداری به دلیل به توجهی به پروژه‌های عمرانی این شهرستان انتقاد کرد.

به گزارش لنگرخبر، محمد رنجبر نخستین جلسه شورای اداری املش در سالن کانون معصومیه (س) این شهر ضمن تبریک اعیاد نوروز و شعبانیه و فرارسیدن ماه مهمانی خدا اظهار کرد: در چند ماه گذشته شاهد بروز مشکلات و حوادث طبیعی زیادی بودیم که با توکل بر خدا و همراهی مردم توانستیم بر مشکلات غلبه کنیم.

وی با بیان اینکه اگر از پیشینه و پشتوانه اعتقادی و فرهنگی قوی برخوردار نبودیم قطعاً در حوادث اخیر آسیب جدی می‌دیدیم، گفت: خیلی‌ها جان خود را به خطر انداختند تا مردم عزیز به خطر نیفتند.

فرماندار املش با اشاره به اینکه املش تنها شهرستان استان گیلان بود که در هفته‌های گذشته فوتی ناشی از کرونا نداشت، افزود: اگر می‌بیند شهرستان املش خوش درخشید و بر اساس گزارش معاون وزیر بهداشت حائز رتبه برتر شد به دلیل همراهی همه مسؤولین، مردم و خیرین بود و باید قدر این نعمت و سرمایه عظیم اجتماعی را باید دانست.

رنجبر با اشاره به زمان بازگشایی مشاغل و کسب‌وکارها بیان کرد: در بحث بازگشایی مشاغل و کلیه کسب‌وکارهایی که به دلیل شیوع کرونا تعطیل گردیدند صرفاً تابع دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی ستاد مبارزه با کرونا کشور هستیم.

وی ضمن تقدیر ویژه از همراهی مردم، کادرهای درمانی، اصحاب رسانه، خیرین و همه روسای دستگاه‌ها و نهادها گفت: در سال جهش تولید و با شروع فصل کشاورزی، نشاء برنج آغاز شد و برداشت چای از باغات نیز به‌زودی انجام می‌شود که ۳۸ کارخانه چای با رعایت موازین بهداشتی آماده دریافت چای از باغداران هستند.

فرماندار املش با بیان اینکه کارهای عمرانی در این ایام به‌کندی پیش رفته که نیاز به تلاش و جدیت بیشتر دستگاه‌های اجرایی دارد، تصریح کرد: ادغام آب و فاضلاب شهری و روستایی نباید باعث معطلی پروژه‌های آب شهرستان شود و با توجه به اینکه مشکل اول شهرستان همچنان آب شرب است می‌طلبد که مسؤولین آب استان نسبت به حل این مشکل اقدام عاجل نمایند.

نماینده عالی دولت در شهرستان املش با انتقاد از اداره کل راهداری استان افزود: راه‌های مناطق ییلاقی قابل تردد نیستند و اداره کل راهداری نسبت به تعهداتش جدیت به خرج نمی‌دهد.

به گفته رنجبر، پروژه‌های زیادی ازجمله پل کیازنیک، پل کشاورز رانکوه، پل لرداسرا، مرمت پل‌های در معرض آسیب علی‌رغم اعتبارات تخصیص داده‌شده اجرایی نمی‌شود که انتظار داریم مدیران راهداری استان هرچه سریع‌تر نسبت به رفع این مشکلات اقدام نمایند.

وی همچنین در جهت حل مشکل گاز مناطق ییلاقی تأکید کرد: شرکت گاز نسبت به حل مشکل گاز مناطق ییلاقی با جدیت پیگیری و اقدام نماید.

به گزارش لنگرخبر، در پایان این مراسم به تعدادی از پزشکان و روسای ادارات، نهادها و دستگاه‌هایی که در بحث مبارزه با کرونا در این ایام با ستاد شهرستان همکاری داشتند از سوی فرماندار شهرستان با اهداء لوح و هدایایی از آنان تجلیل به عمل آمد.

 

انتهای پیام/