دخالتی در تغییر روسای ادارات ندارم/وظیفه همه مردم کمک به نماینده منتخب است
دخالتی در تغییر روسای ادارات ندارم/وظیفه همه مردم کمک به نماینده منتخب است

فعال سیاسی اجتماعی با اشاره به شایعه‌های برخی در فضای مجازی گفت: بنده در تغییر و تحول‌های اداری در شهرستان نقشی ندارم و به دنبال دریافت پست و مقام نیز نیستم.

علی‌اصغر حجامی امروز در گفت‌وگو با لنگرخبر با اشاره به آغاز فعالیت یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: به مهرداد لاهوتی نماینده سه دوره گذشته مردم لنگرود در مجلس خسته نباشی و خدا قوت می‌گویم و در طول ۱۲ سال نمایندگی مردم تلاش‌های فراوانی برای شهرستان انجام داده و برای ادامه راه در هر مسؤولیت دیگری برای وی آرزوی موفقیت داریم.

وی با بیان اینکه مردم شهرستان لنگرود برای دوره یازدهم مجلس پرویز محمدنژاد را به‌عنوان منتخب خود برگزیده‌اند، گفت: با توجه به وعده‌هایی که در دوران انتخابات شنیدیم انتظار مردم لنگرود برای ایجاد تحول و توسعه و رونق در شهرستان لنگرود از وی زیاد است.

فعال سیاسی اجتماعی با بیان اینکه همه باید به منتخب مردم لنگرود کمک کنیم تا ریل‌های توسعه در راستای اهداف انقلاب به‌خوبی در شهرستان و استان در کنار یکدیگر قرار گیرد، تصریح کرد: در زمان انتخابات بنده نیز به‌عنوان کاندیدا ثبت‌نام کردم ولی طبق نظر شورای نگهبان موفق به کسب صلاحیت برای شرکت در انتخابات نشدم ولی تلاش کردم تا مانند دیگر شهروندان با تصمیم درست نقشی در آینده شهرستان داشته باشم.

حجامی با بیان اینکه تشخیص بنده در انتخابات گذشته کمک به محمدنژاد و اهداف وی بود، افزود: در انتخابات در حد توان برای پیروزی محمدنژاد مانند دیگر شهروندان تلاش کردم تا دینی که بر لنگرود دارم را با این کار تا حدی ادا کرده باشم.

وی با اشاره به شایعه‌های برخی در فضای مجازی بیان کرد: بنده در تغییر و تحول‌های اداری در شهرستان نقشی ندارم و به دنبال دریافت پست و مقام نیز نیستم ولی در صورت نیاز، آمادگی خدمت گذاری در هر سمتی را دارا می‌باشم و در دوران انتخابات مانند دیگر شهروندان برای یکی از کاندیدا به تشخیص آن روز توانایی نمایندگی مردم را داشت تلاش کردم و برخی حرف‌وحدیث‌ها شایعه‌ای بیش نیست.

فعال سیاسی اجتماعی با بیان اینکه وظیفه همه ما است برای توسعه شهرستان و کشور خود تلاش و فداکاری کنیم، گفت: مردم در انتخابات ریاست جمهوری، مجلس و شوراها سرنوشت چند سال کشور را رقم می‌زنند و باید در ادامه نیز از برگزیدگان خود مطالبه گری درستی داشته باشیم تا اهداف اصلی فراموش نشود.

انتهای پیام/