مراسم سالگرد ارتحال امام در «گلزار شهدا» لنگرود برگزار می شود
مراسم سالگرد ارتحال امام در «گلزار شهدا» لنگرود برگزار می شود

حجت الاسلام نقوی با تاکید بر اینکه عظمت انقلاب اسلامی محصول و نتیجه تفکر حضرت امام ( ره ) است، گفت: مراسم سالگرد ارتحال امام در «گلزار شهدا» لنگرود برگزار می شود.

به گزارش لنگرخبر، حجت الاسلام «مهدی نقوی» در جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)  و قیام خونین ۱۵ خرداد که امروز (یک‌شنبه، ۱۱ خرداد) در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، گفت: در قرنی که جهان شعار مرگ دین، خدا و معنویت سر می داد در چنین عصر و زمانی روح خدا ( حضرت امام خمینی) قیام کرد و حکومتی بر اساس دین و معنویت تشکیل داد که خاستگاه زمانی آن عاشورا، خاستگاه مکانی این انقلاب فیضیه قم و رهبری آن با یک عالم و مرجع دینی بود.

امام جمعه شهرستان لنگرود با تاکید بر اینکه امروز عظمت این انقلاب را بیش از گذشته مشاهده می کنیم، افزود: این انقلاب با این عظمت محصول و نتیجه تفکر حضرت امام (ره) است که دشمنان امروز به عظمت جبهه مقاومت با محوریت انقلاب اسلامی اقرار و اعتراف می کنند.

حجت الاسلام نقوی با اشاره به اینکه مساجد از امروز بازگشایی شده و نمازهای جماعت نیز برگزار می شود، خاطرنشان کرد: بازگشایی مساجد از امروز فرصتی است که مناسبت های مهم پیشرو با شکوه خاص و با رعایت نکات بهداشتی برگزار شود تا همه ما دین خود را نسبت به انقلاب و بنیانگذار انقلاب ادا کنیم.

وی با تاکید بر اینکه انتظارات ما از ادارات در مناسبت های ملی مذهبی بیشتر است، اذعان کرد: اکتفا کردن در حد نصب یک بنر و فضاسازی میدانی کافی نیست، باید کار فرهنگی متناسب با موضوع در مجموعه نیز فراهم شود.

 

حجت‌الاسلام نقوی اعلام کرد: مراسم سالگرد ارتحال امام در «گلزار شهدا» لنگرود برگزار می شود.

  • منبع خبر : شبستان