تقسیم‌بندی سانس‌های فوتبال با همکاری مدیران باشگاه‌ها/آغاز ترمیم چمن زمین تختی لنگرود
تقسیم‌بندی سانس‌های فوتبال با همکاری مدیران باشگاه‌ها/آغاز ترمیم چمن زمین تختی لنگرود

رئیس اداره ورزش و جوانان لنگرود با اشاره به آغاز فعالیت سالن‌ها و ورزشگاه‌ها گفت: اوایل صبح و غروب زمان مناسبی برای تمرین و برگزاری کلاس‌های مدارس فوتبال است که طبق هماهنگی‌های انجام‌شده با مدیران باشگاه‌ها، سانس‌های هر باشگاه مشخص و جدول‌بندی شد.

ناصر شهدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به ظرفیت‌های بالای ورزش در شهرستان لنگرود اظهار کرد: لنگرود همواره در عرصه ورزشی و در رشته‌های مختلف مانند کشتی، وزنه‌برداری، فوتبال، بسکتبال، رشته‌های رزمی، تکواندو، جودو، والیبال، بوکس و غیره زبانزد بوده و ورزشکاران باکیفیتی را به جامعه ورزشی کشور تحویل داده است.

وی با بیان اینکه اکبر خورشیدی فر و حسین پورشعبان، محمد محبی، داود چوبچیان از مربیان خوش‌نام وزنه‌برداری و کشتی کشور در عرصه‌های ملی و بین‌المللی  هستند، گفت: این ورزشکاران باسابقه در طول عمر ورزشی خود تاکنون جوانان و استعدادهای زیادی را به جامعه ورزشی معرفی کرده‌اند که نظیر این مربیان در دیگر رشته‌های ورزشی نیز حضور و فعالیت می‌کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان لنگرود با بیان اینکه لنگرود یکی از شهرهای قهرمان‌پرور در استان است، افزود: برادران پانزوان، عطا اصغرخواه، سامان رضی، مهری فلاحی، سید محمد چوبچیان، برداران کشکولی، مصطفی رجایی، محمد اصغرنژاد و نیما آقایی، محمد نیری، مسعود اسماعیل‌پور نیز ازجمله ورزشکارانی هستند که در رشته‌های مختلف ورزشی صاحب مدال‌های آسیایی و جهانی هستند.

شهدی با اشاره به آغاز فعالیت سالن‌ها و ورزشگاه‌ها بیان کرد: از اوایل تیرماه فعالیت رشته‌های ورزشی آزاد اعلام شد و با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر جامعه، بازگشایی ورزشگاه‌ها و سالن‌ها منوط بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط همه ورزشکاران است که هم سلامت خودشان و هم سلامت دیگران به خطر نیفتد.

وی با بیان اینکه شهرستان لنگرود دارای دو زمین چمن مصنوعی برای فوتبال است، افزود: در شهرستان لنگرود بیش از ۱۵ باشگاه در رده‌های مختلف ورزشی فعالیت می‌کنند که با توجه به فرارسیدن در فصل تابستان و تعطیلی مدارس، فعالیت‌ترم تابستانه باشگاه‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنگرود با بیان اینکه در سال جاری دو باشگاه جدید به تعداد باشگاه‌های شهرستان اضافه شد، تصریح کرد: طبق اعلام هواشناسی، در تابستان امسال با افزایش دما نسبت به سال‌های گذشته روبرو هستیم و اوایل صبح و غروب زمان مناسبی برای تمرین و برگزاری کلاس‌های مدارس فوتبال است که طبق هماهنگی‌های انجام‌شده سانس‌های هر باشگاه مشخص و جدول‌بندی شد.

شهدی با بیان اینکه زمان سانس‌ها با هماهنگی و همکاری مدیران باشگاه‌ها انجام شد، گفت: علاوه بر زمان تمرین و برگزاری کلاس‌های آموزش فوتبال، درخواست‌های دیگری نیز برای از تیم‌های فوتبالی و پیشکسوتان وجود داشت که سانس‌ها در طول هفته و در دو زمان صبح و غروب بین همه باشگاه‌ها و تیم‌ها تقسیم‌بندی شد.

وی با بیان اینکه برخی باشگاه‌ها نیز با توجه به مقتضیات باشگاه خود از ظرفیت زمین‌های ورزشی دیگر بخش‌های لنگرود نیز استفاده کردند تا خدمات‌دهی بهتری به فوتبال آموزان خود داشته باشند، افزود: امیدواریم با ترمیم زمین فوتبال تختی لنگرود، مشکلات بسیاری از مربیان فوتبال و باشگاه‌ها به دلیل کمبود سانس تمرین حل شود که استارت ترمیم این زمین زده‌شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنگرود با بیان اینکه این اداره تمام تلاش خود را برای کمک به باشگاه‌ها و ورزش دوستان انجام می‌دهد، گفت: انتظار اداره ورزش و جوانان از ورزش دوستان نیز همیاری و همکاری بیشتر با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر جامعه است که باید مشکلات کمبود اعتبارات استانی و شهرستانی را نیز به آن اضافه کرد.

انتهای پیام/