برخی مدیران حتی از وجود مشکلات مطلع نیستند/نیاز به تحرک بیشتری بین مسؤولین احساس می‌شود
برخی مدیران حتی از وجود مشکلات مطلع نیستند/نیاز به تحرک بیشتری بین مسؤولین احساس می‌شود

امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه در شهرستان نیاز به تحرک بیشتری بین مسؤولین احساس می‌شود و نباید مدیران خود را جدا از یکدیگر بدانند، افزود: در برخی از ادارات نیاز به تحرک بیشتری احساس می‌شود و بعضاً برخی مدیران حتی از وجود برخی مشکلات مطلع نیستند.

به گزارش لنگرخبر، علی‌اکبر پورعلی معاون امور عمرانی و برنامه‌ریزی فرمانداری لنگرود که هفته گذشته به این سمت منصوب شد امروز به همراه معاون سیاسی این فرمانداری ب ا حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی نقوی دیدار و گفت‌وگو کردند.

امام‌جمعه لنگرود در این دیدار با بیان اینکه انسان در هر موقعیتی از زندگانی خود نیاز به معنویت دارد، اظهار کرد: وقتی فردی در مسؤولیتی قرار می‌گیرد نیاز به معنویت وی نیز بیشتر می‌شود و باید به آن توجه ویژه کند.

وی با بیان اینکه مسؤولین در کنار خدمت به مردم و انجام کارها نباید خدا و خود را فراموش کنند، گفت: نامه امام علی (ع) به مالک اشتر در نوع برخورد یک مسؤول با مردم باید موردتوجه ویژه همه مسؤولین قرار گیرد که یکی از فرمایشات امام علی (ع) در این نامه، ارتباط باخدا و خودسازی است چراکه فردی که باخدا ارتباط دارد همواره به دنبال حل مشکلات و گره‌گشایی است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی نقوی با بیان اینکه ارباب‌رجوع برای یک مسؤول نعمتی از سوی خداوند است و باید به دنبال گره‌گشای از کارهای مردم باشد، افزود: کشور در شرایط حاضر دارای شرایط ویژه و حساسی است که بخشی از آن نتیجه دشمنی‌های خناسان و بدخواهان است.

امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه ملت دارای آرمان و اهداف مشخص، دارای دشمنان بسیاری است چراکه برنامه‌های دشمن تخریب می‌شود، گفت: بخشی از مشکلات حال حاضر در کشور نتیجه کم‌کاری برخی از مسؤولین است و فقط به اقدامات دشمن علیه ملت ایران مربوط نمی‌شود.

وی با بیان اینکه همه ما باید دلواپس وضعیت کشور باشیم و متهم کردن یکدیگر توسط جناح‌ها پسندیده نیست، تصریح کرد: در شعارها مطرح می‌شود که همه ما در یک کشتی هستیم ولی در عمل این‌گونه عمل نکردیم و باید مسؤولین صعه صدر خود را بیشتر کرده و از اتهام زنی بپرهیزند.

نقوی با بیان اینکه در شهرستان نیاز به تحرک بیشتری بین مسؤولین احساس می‌شود و نباید مدیران خود را جدا از یکدیگر بدانند، افزود: در برخی از ادارات نیاز به تحرک بیشتری احساس می‌شود و بعضاً برخی مدیران حتی از وجود برخی مشکلات مطلع نیستند.

امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه گذشته تاریخی لنگرود نشان داده که این شهرستان دارای ظرفیت‌های بالقوه و نخبگانی است، تصریح کرد: باید ظرفیت‌های این شهرستان هم از حیث وجود امکانات و هم از حیث وجود نیروهای انسانی را در قالب کلی دیده و از همه آن‌ها دربسته کلی و به نفع مردم استفاده شود.

 

معاون امور عمرانی و برنامه‌ریزی فرمانداری لنگرود نیز با بیان اینکه افتخار نوکری‌ام این بار برای خدمت به مردم شهرستان لنگرود رسید، اظهار کرد: لنگرود دارای بزرگان، علما و شهدای بزرگی است و امروز در جبهه خدمت به مردم به‌عنوان سرباز خدمتگزاری می‌کنم.

علی‌اکبر پورعلی با بیان اینکه همراهی و هم‌افزایی مسؤولین موجب توسعه و رشد و حل مشکلات خواهد شد، گفت: لنگرود یکی از شهرستان‌های متراکم این استان و دارای موهبت‌های الهی بسیار است و همه تلاش می‌کنیم با رهنمودهای امام‌جمعه و اجرای قوانین به مردم خوب این شهرستان خدمت کنیم.

علی امیدوار معاون سیاسی فرمانداری لنگرود نیز با بیان اینکه وجود مردمان خوب و بزرگان بسیار در طول تاریخ این شهرستان بار مسؤولیت ما را بیشتر می‌کند، اظهار کرد: ما نیز به‌عنوان یک سرباز وظیفه خدمت گذاری به مردم را داریم تا با توجه به وجود مشکلات بتوانیم آن‌ها را برطرف کنیم و شرایط آسایش مردم را فراهم کنیم.

انتهای پیام/