سردرگمی شهروندان و کارکنان ادارات در پی قطعی برق!
سردرگمی شهروندان و کارکنان ادارات در پی قطعی برق!

مردم و کارکنان ادارات از قطعی برق بدون اعلام قبلی گلایه داشته و خواستار پاسخگویی مسؤولین نسبت به این امر هستند.

به گزارش لنگرخبر، در چند روز گذشته شاهد قطعی برق در ساعات مختلفی از روز بودیم که طبق اعلام هواشناسی در روزهای گرم سال نیز به سر می‌بریم.

این در حالی است که زمان‌بندی برای قطعی برق مناطق اعلام‌نشده و اداره برق شهرستان لنگرود نیز اعلام می‌کند که قطع برق توسط استان به‌صورت منطقه‌ای انجام‌شده و دخالتی در این امور ندارد.

قطعی برق جدا از اینکه برای منازل و خانواده‌ها دردسر است موجب سردرگمی و کلافکی مردم و کارکنان در ادارات شده است و طبیعتاً زمانی که برق قطع می‌شود کار در ادارات با توجه به سیستمی بودن کارها غیرممکن می‌شود و ساعات زیادی از زمان کارکنان و مردم به هدر می‌رود.

برخی از روسا و کارکنان ادارات نیز در واکنش به قطعی مکرر برق می‌گویند قطعی برق در وقت اداری موجب معطلی ارباب‌رجوعان می‌شود و اگر از زمان قطعی برق مطلع باشیم می‌توان با برنامه‌ریزی مناسب خدمت بهتری را به مردم و مراجعین به ادارات انجام داد.

قطعی برق بدون اعلام قبلی در حال صورت می‌گیرد که ممکن است کارمند یک اداره در حال ثبت درخواست و پیگیری مسئله مهم اداری یا برای مراجعین باشد ولی در یک‌لحظه برق قطع‌شده و همه اطلاعات نیز طبیعتاً از بین می‌رود.

نمونه همین مشکل در منازل مسکونی نیز وجود دارد که قطعی ناگهانی برق ممکن است به لوازم برقی منازل نیز آسیب وارد کرده که در این شرایط سخت اقتصادی خرید یا تعمیر لوازم برقی گزاف است.

این در حالی است که تاکنون شرکت برق گیلان تاکنون درباره قطعی برق در شهرستان‌ها و اعلام زمان‌بندی اقدام و واکنشی نشان نداده و صرفاً به توصیه صرفه‌جویی در مصرف برق توسط مشترکین پرداخته است.

انتهای پیام/