تلاش مجموعه شهرداری لنگرود زبانزد در استان شده است
تلاش مجموعه شهرداری لنگرود زبانزد در استان شده است

معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری لنگرود نیز با بیان اینکه تلاش مجموعه شهرداری لنگرود در چند سال اخیر زبانزد در استان شده است، گفت: باید تلاش کنیم که کیفیت زندگی شهروندان را در سطح شهر افزایش دهیم و این مهم با همدلی و همکاری بین همه مسئولین میسر است.

به گزارش لنگرخبر ، صبح امروز غلامرضا منصفی رئیس شورای شهر لنگرود و سیدمهدی رجایی شهردار لنگرود با حضور در فرمانداری با معاون جدید امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان لنگرود دیدار و گفت وگو کردند.

رئیس شورای شهر لنگرود در این دیدار با بیان اینکه در دوره اخیر مدیریت شهری لنگرود تلاش شد تا اقدامات در خور شان شهروندان انجام شود ، اظهار کرد: در دوره اخیر مدیریت شهری و شهرداری پروژه های زیربنایی بزرگ و مهمی انجام شد که سال ها از جمله دغدغه های مردم شهر بود.

غلامرضا منصفی با بیان اینکه در چهار سال گذشته شهرداری و شورا اقدامات مهمی صورت گرفت ، گفت : این مهم به دلیل هماهنگی شهردار با اعضای شورای شهر و برنامه ریزی مناسبی بود که توسط تیم مدیریت شهری انجام شده که موجبات رضایت شهروندان نیز به دنبال داشته است.

شهردار لنگرود نیز با بیان اینکه شهرداری در همه زمینه های شهری نقش دارد ، اظهار کرد : دلیل همکاری با همه ادارات در چند سال گذشته این است که شهر در مسیر توسعه حرکت کند و در این مسیر در کنار سایر ارگان ها و نهادها پای کار هستیم.

مهندس رجایی با اشاره به برخی از پروژه های انجام شده توسط شهرداری و شورا در چند سال اخیر گفت : لوله گذاری خیابان امام جهت هدایت آب های سطحی ، نهضت آسفالت معابر شهری و لایروبی رودخانه بزرگ شهر از جمله اقدامات انجام شده در سطح شهر است.

علی اکبر پورعلی معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری لنگرود نیز با بیان اینکه تلاش مجموعه شهرداری لنگرود در چند سال اخیر زبانزد در استان شده است، اظهار کرد : باید تلاش کنیم که کیفیت زندگی شهروندان را در سطح شهر افزایش دهیم و این مهم با همدلی و همکاری بین همه مسئولین میسر است.