نمایش سیره علوی در دهه ولایت با دستگیری از نیازمندان
نمایش سیره علوی در دهه ولایت با دستگیری از نیازمندان

امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه امروز بسیاری از عزیزان ما شرایط سخت اقتصادی را در حال سپری کردن هستند، گفت: در دهه ولایت که از امروز آغازشده باید احسان و سیره علوی خود را نشان داده و دستگیر نیازمندان باشیم.

به گزارش لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی نقوی امروز در خطبه‌های نماز عید قربان در مسجد جامع لنگرود با بیان اینکه همه انسان‌ها مورد امتحان قرار می‌گردند، اظهار کرد: امروز نیز ملت اسلام در معرض امتحان بوده و دفاع از مظلوم یکی امتحان برای اسلام است.

وی با بیان اینکه سران برخی از کشورهای اسلامی دست در دست دشمنان داده‌اند، گفت: جبهه مقاومت در خط مقدم پیکار با دشمن قرار دارد و در مسیر امتحان الهی دفاع از مظلوم سربلند بیرون آمده و خانواده شهدای مدافع حرم ابراهیم وار سربلند هستند.

امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه عوامل متعددی باعث شده تا کشور در وضعیت سختی قرار بگیرد، تصریح کرد: امروز بسیاری از عزیزان ما شرایط سخت اقتصادی را در حال سپری کردن هستند و در دهه ولایت که از امروز آغازشده باید احسان و سیره علوی خود را نشان داده و دستگیر نیازمندان باشیم.

نقوی با بیان اینکه دفاع مقدس مانند امتحان حضرت ابراهیم بود، افزود: پدران و مادران شهدا با دستان خود فرزندان خود را به قربانگاه دفاع از انقلاب بردند تا برای استقامت دین و اسلام جاودانه شوند.

انتهای پیام/