بازدید فرماندار لنگرود از تحریریه لنگرخبر/آگاهی بخشی به جامعه و درج انتقاد سازنده از رسالت‌های خبرنگاران

به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار، فرماندار شهرستان لنگرود از تحریریه پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر بازدید کرد.

به گزارش لنگرخبر، سیروس شفقی در جریان بازدید از تحریریه سایت لنگرخبر به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار، با حسن غلامپور مدیر مسوول و دیگر عوامل این رسانه دیدار و گفت‌وگو کرد.

فرماندار لنگرود در این دیدار آگاهی بخشی به جامعه و درج انتقاد سازنده را یکی از رسالت‌های خطیر خبرنگاران دانست و اظهار کرد: اصحاب رسانه در کنار درج انتقادات سازنده و به‌دوراز تخریب و مغرضانه، باید عملکرد دستگاه‌های دولتی را به‌طور صحیح و واقعی و بدون کم‌وکاست به مردم منعکس نمایند.

وی خبرنگاری را کاری خطیر دانست و گفت: خبرنگاری کاری سخت و دشوار است و ذوق و استعداد و علاقه ازجمله ویژگی‌های یک خبرنگار است تا بتواند در این عرصه به‌خوبی فعالیت کند.

نماینده عالی دولت در لنگرود با بیان اینکه رسانه‌ها انعکاس‌دهنده مشکلات جامعه و تلاش برای پیگیری آن هستند، افزود: در دوران کرونا رسانه‌ها به‌خوبی در زمینه ویروس کرونا احساس وظیفه کرده و آگاهی‌های لازم را به مردم انجام دادند و هشدارهای لازم به مردم داده شد تا تعداد مبتلایان بیشتر نشود.

شفقی با بیان اینکه خبرنگاران تنویر کننده افکار عمومی در دوران کرونا بودند و جانانه فداکاری کردند، تصریح کرد: پروژه‌های خوبی برای هفته دولت امسال در نظر گرفته‌شده که از خبرنگاران درخواست می‌شود تا با پوشش برنامه‌های هفته دولت و عملکردهای انجام‌شده، باعث امیدواری در جامعه شوند.

به گزارش لنگرخبر، در این دیدار خبرنگاران تعداد دیگری از رسانه‌ها نیز در این دیدار حضور داشتند.

عکس: آمنه جعفری