ویزیت رایگان بسیج جامعه پزشکی لنگرود در روستای محروم سرلیل + تصاویر

صبح دیروز چهارشنبه بسیج جامعه پزشکی لنگرود با حضور در روستای محروم سرلیل از توابع بخش اطاقور به مداوای بیماران پرداختند. به گزارش لنگرنیوز ، صبح دیروز چهارشنبه بسیج جامعه پزشکی لنگرود با حضور در روستای محروم سرلیل از توابع بخش اطاقور به مداوای بیماران پرداختند. دکار رامین غلامپور در گفت و گو با خبرنگار لنگرنیوز گفت […]

صبح دیروز چهارشنبه بسیج جامعه پزشکی لنگرود با حضور در روستای محروم سرلیل از توابع بخش اطاقور به مداوای بیماران پرداختند.

به گزارش لنگرنیوز ، صبح دیروز چهارشنبه بسیج جامعه پزشکی لنگرود با حضور در روستای محروم سرلیل از توابع بخش اطاقور به مداوای بیماران پرداختند.

دکار رامین غلامپور در گفت و گو با خبرنگار لنگرنیوز گفت : به دلیل مسافت طولانی روستای سرلیل تا شهر این روستا را برای طرح ویزیت رایگان انتخاب کردیم .

مدیرشبکه بهداشت لنگرود در این طرح ویزیت رایگان ۴ پزشک عمومی ، متخصصین جراحی ، مغز و اعصاب و زنان حضور داشتند افزود : سرلیل ، چالدشت ، چنگول ، فی آب و لیا رود از جمله روستاهایی بود که پزشکان برای مداوای بیماران حضور پیدا کردند.

دکتر غلامپور اظهار کرد : حدود ۶۰۰ خانوار با جمعیت ۲۰۰۰ نفر در روستاهای مذکور ساکن بودند که داروهای تجویز شد به ارزش ۲۵ میلیون ریال به صورت رایگان در اختیار بیماران قرار گرفت.