قدردانی رئیس پلیس کشور از عزاداران و هیئات مذهبی در رعایت پروتکل‌های بهداشتی
قدردانی رئیس پلیس کشور از عزاداران و هیئات مذهبی در رعایت پروتکل‌های بهداشتی

رئیس پلیس کشور گفت: امسال علی‌رغم شیوع بیماری کرونا نه‌تنها از شور عزاداری‌ها کم نشد بلکه مردم ما نشان دادند در عین رعایت دقیق مسایل بهداشتی عزاداری برای آقا اباعبدالله الحسین(ع) را انجام می‌دهند و اجازه نخواهند داد چراغ مجالس عزاداری خاموش شود.

به گزارش لنگرخبر، سردار حسین اشتری، ضمن قدردانی از عزاداران و هیئات مذهبی در رعایت دقیق دستورالعملهای بهداشتی، اظهار کرد: خداوند متعال را شاکر هستیم که به مردم توفیق داد امسال هم عزاداری خالصانه خود برای حضرت سید الشهدا(ع) و یاران باوفایش را انجام و ارادت خود را به پیشگاه آن حضرت نشان دهند که ان‌شاءالله این عزاداریها مورد قبول حضرت حق قرار گیرد.

رئیس پلیس کشور با بیان اینکه عزاداری برای سید و سالار شهیدان تعطیل‌بردار نیست و فقط ممکن است شکل و برنامه‌های آن متفاوت باشد، گفت: امسال علی‌رغم شیوع بیماری کرونا نه‌تنها از شور عزاداری‌ها کم نشد بلکه مردم ما نشان دادند در عین رعایت دقیق مسایل بهداشتی عزاداری برای آقا اباعبدالله الحسین(ع) را انجام می‌دهند و اجازه نخواهند داد چراغ مجالس عزاداری خاموش شود.

وی افزود: وظیفه خود می‌دانم از تمام عزاداران و هیئات مذهبی در جای جای ایران اسلامی تشکر و قدردانی کنم که به فرمان رهبر معظم انقلاب (مدّ ظلّه العالی) لبیک گفته دستورالعملهای بهداشتی را در برپایی عزاداری برای سید و سالار شهیدان رعایت کردند.

این مقام ارشد انتظامی، اطاعت از ولایت را درس بزرگ نهضت عاشورای حسینی(ع) عنوان کرد و گفت: عزاداران عزیز نشان دادند که در هر شرایطی گوش به فرمان رهبر و ولی امر خود هستند.

اشتری متذکر شد: امروز افتخار بزرگ نیروهای انتظامی، سربازی برای ولایت و پاسداری از ارزشهای انقلاب اسلامی است و در این مسیر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی‌کنند.

  • منبع خبر : تسنیم