استعفای رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی لنگرود از مسوولیت دوم!/۲۰ سال مسؤولیت بدون گزارش!

مهدی زاده حدود یک دهه است که به‌عنوان رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان لنگرود مشغول به کار می‌باشد و می‌توان گفت از هیئت ورزش‌های همگانی لنگرود و مسؤولیت دوم خود استعفا و کناره‌گیری کرده است.

به گزارش لنگرخبر، طی روزهای گذشته خبری در فضای مجازی مبنی بر انتخاب رحمان موسوی به‌عنوان سرپرست هیئت ورزش‌های همگانی لنگرود منتشر شد که رئیس هیات ورزش‌های همگانی گیلان با پیشنهاد رئیس اداره ورزش لنگرود اقدام به صدور چنین حکمی کرده است!

پیش‌ازاین محسن (جاوید) مهدی زاده در این جایگاه قرار داشت که طبق شنیده‌ها و طی توافقاتی از این مسؤولیت استعفا داده تا فرد جدیدی در این سمت طبق نظر رئیس اداره ورزش لنگرود انتخاب شود.

مهدی زاده بیش از یک دهه است که به‌عنوان رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان لنگرود مشغول به کار می‌باشد و حدود پنج سال نیز به‌عنوان رئیس هیئت ورزش‌های همگانی لنگرود بود که شاید بتوان گفت از مسؤولیت دوم خود استعفا و کناره‌گیری کرده است.

هیئت ورزش‌های همگانی یکی از هیئت‌هایی است که ورزشکاران زیادی را در قالب حدود ۲۵ کمیته و رشته ورزشی در خود جای‌داده و به دلیل تخصصی نبودن این رشته، می‌توان برنامه‌های ورزشی در چارچوب مشخص‌شده را با جمعیت قابل‌توجهی از مردم در رده‌های سنی مختلف انجام داد.

شاید یکی از مشکلاتی که در قانون وجود دارد عدم پاسخگویی یک مسؤول در جایگاه‌های مشخص‌شده بعد از کناره‌گیری، استعفا و غیره است و شاید لازم باشد و این خلأ موجب شده تا هر شخصی از طریق نفوذ یا لابی در سمت‌های مختلف قرار بگیرد و با یک برگه دیگری استعفا دهد و کسی نیز با آن‌ها کاری یا مطالبه‌ای نداشته باشد.

امروز زمان سؤال از رئیس سابق هیئت ورزش‌های همگانی لنگرود در خصوص اقدامات انجام‌شده‌اش در زمان تصدی این مسؤولیت است که کارهای انجام‌شده و نتایج را برای ورزشکاران و شهروندان توضیح و مطرح کند که همگان از اقدامات انجام‌شده مطلع باشند

مهدی زاده پیش‌ازاین، مسؤولیت یکی دیگر از هیئت‌های ورزشی شهرستان لنگرود را نیز بر عهده داشت و با احتساب فعالیت به‌عنوان رئیس هیئت ورزش‌های همگانی به مدت پنج سال و رئیس اداره کار با بیش از یک دهه، حدود ۲۰ سال است که در مسؤولیت‌های مختلف و بدون گزارش کاری به مخاطبان و جراید تکیه زده است.

انتهای پیام/