کار در عرصه سینما و هنر در جامعه امروز، یک عملیات جنگی است
کار در عرصه سینما و هنر در جامعه امروز، یک عملیات جنگی است

امام‌جمعه کومله با بیان اینکه کار در عرصه سینما و هنر در جامعه امروز، یک عملیات جنگی است، افزود: دشمن با تمام ابزار و جنگ ترکیبی برای مبارزه با مردم ایران به میدان آمده و از هنر و سینما نیز برای مقابله با ملت ایران استفاده می‌کند.

به گزارش لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین علیرضا محیطی امروز در آئین خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته کومله با تأکید بر رعایت تقوای الهی و بار اشاره به‌روز سینما و روز شعر و ادب اظهار کرد: یکی از ابزار مؤثر در فرهنگ و هنر، شعر و ادب فارسی است که نقش آن در طول تاریخ مشخص و جاوید است.

وی با بیان اینکه شعر می‌تواند در خدمت شیطان و یا در خدمت دین و اسلام قرار بگیرد، گفت: بیش از یک قرن از حضور سینما در ایران می‌گذرد که سینمای در قبل از انقلاب در اختیار و ابزار استکبار بود ولی بعد از انقلاب درحالی‌که همه فکر می‌کردند سینما تعطیل شود ولی شاهد رونق بیشتر و بهتر سینما و ساختن فیلم‌های آئینی و تاریخی هستیم.

امام‌جمعه کومله با بیان اینکه شعر و سینما دو عنصر اثرگذار در جامعه جهانی است، تصریح کرد: دشمن با تمام ابزار و جنگ ترکیبی برای مبارزه با مردم ایران به میدان آمده و از هنر و سینما نیز برای مقابله با ملت ایران استفاده می‌کند.

محیطی با بیان اینکه شاعران و سینماگران در وسط میدان جنگ هستند، افزود: کار در عرصه سینما و هنر در جامعه امروز، یک عملیات جنگی است و اعضای ستاد یادواره شهدای کومله با توجه به عدم برگزاری تجمعات نشان دادند که می‌توان هنر را در معیت خدا و انقلاب قرارداد.

انتهای پیام/