توزیع ۱۵۰ بسته معیشتی توسط پاسداران تیپ میرزاکوچک خان لنگرود در مناطق محروم
توزیع ۱۵۰ بسته معیشتی توسط پاسداران تیپ میرزاکوچک خان لنگرود در مناطق محروم

مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه تیپ نیروی مخصوص میرزاکوچک خان لنگرود با اشاره به اجرای مرحله دوم رزمایش مؤمنانه توسط پاسداران این تیپ گفت: در این مرحله ۱۵۰ بسته معیشتی تهیه و بین خانواده‌های ساکن در مناطق محروم ییلاقی و صعب‌العبور شرق گیلان توزیع شد. 

حجت‌الاسلام یعقوب نمازی در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به اینکه پاسداران در همه عرصه‌ها حضوری فعال و جهادی داشتند، اظهار کرد: در طی ماه‌های گذشته شاهد شیوع ویروس کرونا در کل جهان بودیم که کشور ایران را نیز دچار چالش‌هایی کرد.

وی با بیان اینکه کرونا باعث تعطیلی بسیاری از کسب‌وکارها و آسیب جدی به خانوارهای ضعیف شد، گفت: پاسداران تیپ میرزاکوچک خان لنگرود نیز در این ایام صحنه خدمت دیگری را به نمایش گذاشتند و با تهیه بسته‌های معیشتی سعی کردند تا کمک کوچکی به خانوارهای بی‌بضاعت کنند.

مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه تیپ نیروی مخصوص میرزاکوچک خان لنگرود با اشاره به اجرای مرحله دوم رزمایش مؤمنانه توسط پاسداران این تیپ بیان کرد: در این مرحله ۱۵۰ بسته معیشتی به ارزش هر بسته ۳۰۰ هزار تومان و درمجموع ۴۵ میلیون تومان تهیه و بین خانواده‌های ساکن در مناطق محروم ییلاقی و صعب‌العبور شرق گیلان توزیع شد.

نمازی با بیان اینکه بسته‌های معیشتی شامل گوشت، برنج، رب، روغن، مایع بهداشتی، ماکارونی، حبوبات، قندوشکر و غیره بود، افزود: هزینه تمام بسته‌های تهیه‌شده توسط پاسداران تیپ تأمین‌شده و در مرحله نخست این رزمایش نیز ۲۵۰ بسته به ارزش ۵۰ میلیون تومان تهیه و بین نیازمندان توزیع‌شده بود.

وی با بیان اینکه سپاه خود را حافظ جان مردم می‌داند و برای حفظ امنیت همواره در خط مقدم بوده است، گفت: پاسداران تیپ میرزاکوچک خان در ایام کرونا نیز رشت و شهرستان‌های شرق گیلان را در چندین نوبت گندزدایی و ضدعفونی کرده بودند و ازجمله جهادگران این عرصه به شمار می‌روند.

 

انتهای پیام/