پیش‌بینی و پیشگیری از حادثه‌های احتمالی یکی از اولویت‌های بنده است/مدیران باید فرایندهای اضافی در ادارات را کم و حذف کنند
پیش‌بینی و پیشگیری از حادثه‌های احتمالی یکی از اولویت‌های بنده است/مدیران باید فرایندهای اضافی در ادارات را کم و حذف کنند

فرماندار لنگرود پیش‌بینی و پیشگیری از حادثه‌های احتمالی یکی از اولویت‌های بنده است و در شهرستان‌های دیگر که خدمت کردم این مسائل به‌خوبی انجام شد، گفت: کشور در زمینه اقتصادی به دلایل مختلف با مشکل مواجه است و اگر پیش‌گیری صورت نگیرد و دچار مشکلی شویم برای بازسازی آن با کمبود یا نبود اعتبار مواجه می‌شویم.

به گزارش لنگرخبر، رحیم حیدری گلرودباری امروز در جلسه شورای اداری در سالن اجتماعات فرمانداری لنگرود با بیان اینکه از همه‌کسانی که در برهه‌های مختلف در زمان گذشته در این شهرستان تلاش کردند تشکر می‌کنم، اظهار کرد: فرماندار در همه موضوعات مختلف یک شهرستان نقش مستقیم دارد و باید پاسخگو باشد و وظیفه سنگینی است که بر دوش بنده گذاشته شد و از همه مردم نیز دست یاری دراز می‌کنم.

وی پیش‌بینی و پیشگیری از حادثه‌های احتمالی یکی از اولویت‌های بنده است و در شهرستان‌های دیگر که خدمت کردم این مسائل به‌خوبی انجام شد، گفت: کشور در زمینه اقتصادی به دلایل مختلف با مشکل مواجه است و اگر پیش‌گیری صورت نگیرد و دچار مشکلی شویم برای بازسازی آن با کمبود یا نبود اعتبار مواجه می‌شویم.

فرماندار لنگرود با بیان اینکه باید زمینه‌های لازم را برای حضور سرمایه‌گذاران فراهم کنیم، افزود: مدیران باید فرایندهای اضافی در ادارات را کم و حذف کنند تا مشکلات مردم کاسته و امورات آنان به‌خوبی و سرعت انجام شود و حسن خلق را حتماً موردتوجه قرار دهند.

حیدری با بیان اینکه تقویت سرمایه اجتماعی از دیگر اولویت‌های مدنظر در شهرستان است، تصریح کرد: مسیر تحقق و استفاده از ظرفیت‌های اجتماعی گفت‌وگو است که باعث تقویت همگرایی بین خانواده، مردم و مسؤولین و اعتماد متقابل بین مردم و مسؤولین می‌شود که قطعاً ناهنجاری‌های زیادی را نیز جلوگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه داشتن فکر سیاسی اشکالی ندارد ولی دخالت آن در امور اداری موجب ضرر است، گفت: همه باید کمک کنیم تا روسای ادارات موفق باشند و هیچ‌کسی حق ندارد سلایق سیاسی خود در امورات اداری دخیل کند و قطعاً با این‌گونه رفتارها برخورد خواهد شد.

فرماندار لنگرود با اشاره به نخستین مصوبه حضور خود به عنوان فرماندار این شهرستان بیان کرد: روسای ادارات تا روز سه شنبه هفته آتی گزارش عملکرد سال های گذشته خود را به همراه عملکرد شش ماه نخست سال جاری و برنامه های شش ماهه دوم سال ۱۳۹۹ را به معاونت برنامه ریزی فرمانداری ارسال کنند تا مبنایی برای جلسه شورای اداری بررسی و برنامه ریزی دقیقی شود.

فرماندار سابق لنگرود نیز با بیان اینکه خوشحالم که توفیق داشتم مدتی در شهرستان لنگرود به مردم این شهر خدمت کنم، اظهار کرد: در حدود یک سال گذشته با همکاری همه مسؤولین و مردم در راستای ارتقای سطح شاخص‌های برخورداری و پیگیری استمرار و تکمیل پروژه‌ها گام‌هایی برداشته شد.

سیروس شفقی با بیان اینکه هیچ چیزی برای نظام مهمتر از اعتماد مردم به‌نظام نیست، افزود: از همه‌کسانی که در ایام برف، کرونا و دیگر مشکلات پای‌کار بودند تشکر می‌کنم و امیدوارم مورد رضایت همه مردم نیز بوده باشد.

به گزارش لنگرخبر، در پایان این مراسم سیروس شفقی تودیع و رحیم حیدری گلرودباری به‌عنوان فرماندار شهرستان لنگرود معارفه شد.

همچین با حکم دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان، سیروس شفقی به‌عنوان مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی، حمل‌ونقل و ترافیک استانداری گیلان منصوب شد.

انتهای پیام/