تفرجگاه‌ها و مراکز تفریحی شهرستان لنگرود مسدود شدند
تفرجگاه‌ها و مراکز تفریحی شهرستان لنگرود مسدود شدند

فرماندار لنگرود با اشاره به تعطیلی مراکز تفریحی گفت: از روز پنج شنبه ۲۴ مهرماه همه تفرجگاه‌ها و مراکز تفریحی شهرستان لنگرود بسته بوده و این دستور به همه بخشداران و شهرداران ابلاغ شده است.

رحیم حیدری گلرودباری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به تعطیلی آخر هفته و تعطیلات رسمی اظهار کرد: متاسفانه گیلان در شرایط قرمز کرونایی قرار دارد و لازم است همه شهروندان مقررات کرونایی را رعایت کنند تا کمکی نیز به کادر درمان شود.

وی با اشاره به تعطیلی مراکز تفریحی گفت: از روز پنج شنبه ۲۴ مهرماه همه تفرجگاه‌ها و مراکز تفریحی شهرستان لنگرود بسته بوده و این دستور به همه بخشداران و شهرداران ابلاغ شده است.

فرماندار شهرستان لنگرود با بیان اینکه شهروندان نباید نسبت به کرونا و این ویروس بی تفاوت باشند، افزود: اکثر مناطق آلوده است و برای رهایی از این شرایط دشوار نیاز است تا مردم برای قطع چرخه ویروس، مسوولین را یاری کنند.

حیدری با بیان اینکه کادر درمان ماه‌ها است که درگیر ارایه خدمات به بیماران کرونایی هستند، تصریح کرد: استفاده از اقلام مراقبتی مانند ماسک و رعایت توصبه های بهداشتی باعث قطع و کاهش ابتلا به ویروس می‌شود و همچنین باید از سفر و رفت و آمدهای غیرضرور جدا خودداری شود.

انتهای پیام/