مطالبه گیلانیان برای خودداری از سفرهای غیرضرور
مطالبه گیلانیان برای خودداری از سفرهای غیرضرور

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به اینکه بر اساس پژوهش‌های انجام‌شده، سفر، از مهم‌ترین عوامل انتقال کروناست، گفت: از هم‌وطنان عزیز می‌خواهم از سفرهای غیرضروری به استان گیلان خودداری کنند و این مطالبه عمومی مردم گیلان است.

به گزارش لنگرخبر، ارسلان زارع ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به تعطیلات پیش رو با بیان اینکه گیلانیان، مردمانی مهمان‌نواز و مشهور به این خصیصه هستند، اظهار کرد: در شرایط حاضر، حضور نیافتن مسافران و گردشگران در مناطق مختلف گیلان، از مطالبه‌های عمومی مردم است.

وی با اشاره به اینکه بر اساس پژوهش‌های انجام‌شده، سفر، از مهم‌ترین عوامل انتقال کروناست، افزود: از هم‌وطنان عزیز می‌خواهم از سفرهای غیرضروری به استان گیلان خودداری کنند و این مطالبه عمومی مردم گیلان است.

نماینده عالی دولت در گیلان به محدودیت‌های ایجادشده در خصوص ورود شهروندان و گردشگران به بوستان‌ها، مراکز تفریحی و گردشگری در نقاط مختلف استان نیز اشاره کرد و گفت: نظارت‌های لازم بر این محدودیت‌ها با جدیت انجام می‌گیرد.

استاندار گیلان با توجه به شرایط دشوار کنونی، خواستار تقویت همکاری مردم با مسؤولین به لحاظ مدیریت ویروس شد و بیان کرد: لازم است آحاد شهروندان با تقویت حس مسؤولیت شناسی، گامی اصولی در قطع چرخه انتقال ویروس کرونا بردارند.

انتهای پیام/