دیدار تحریریه لنگرخبر با فرماندار لنگرود/لنگرخبر موضوع آموزش را در دستور کار خود قرار دهد
دیدار تحریریه لنگرخبر با فرماندار لنگرود/لنگرخبر موضوع آموزش را در دستور کار خود قرار دهد

فرماندار لنگرود در جمع تحریریه سایت لنگرخبر تأکید کرد لنگرخبر موضوع آموزش را در دستور کار خود قرار دهد.

به گزارش لنگرخبر، اعضای تحریریه سایت خبری تحلیلی لنگرخبر با رحیم حیدری فرمانداری شهرستان لنگرود دیدار و گفت‌وگو کردند.

حیدری بابیان اینکه رسانه‌ها وظیفه‌دارند اطلاع‌رسانی درست کنند و مسؤولین نیز از وجود مشکلات جهت حل آن‌ها مطلع شوند، اظهار کرد: انقلابی بودن با بی‌قانونی بسیار متفاوت است و در شرایط امروز هژمونی استکبار با رسان تلاش می‌کند تا مردم را از انقلاب ناامید کند و وظیفه رسانه‌های داخلی در این زمینه سنگین است.

وی بابیان اینکه نباید خودمان را در موضع حق مطلق و دیگران را در موضع ناحق مطلع قرار دهیم، گفت: یکی از مشکلات شهرستان عدم ارتباط مناسب مسؤولین با مردم است که موجب تعرض‌هایی شده که باید با رفتار صحیح و آموزش‌های رسانه‌ها کنترل شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان لنگرود بابیان اینکه وظیفه اصلی رسانه‌ها آموزش دادن به مردم است و لنگرخبر موضوع آموزش را در دستور کار خود قرار دهد، افزود: بنده تمام آبروی خودم را می‌گذارم تا رضایت‌مندی مردم این شهرستان حاصل شود و معتقدم با وقت گذاری و استفاده از امکانات موجود امکان رفع مشکلات مردم وجود دارد.

حیدری مأموریت و وظیفه رسانه‌ها و خبرنگاران را فوق‌العاده سنگین دانست و تصریح کرد: رسانه‌ها باید دقت کنند که کدام خبر موجب تقویت و خوشحالی مردم می‌شود و در زمان حضور بنده در شهرستان ادارات باید با رسانه‌ها همکاری لازم را جهت ارائه گزارش به شهروندان داشته باشند تا اطلاع‌رسانی درستی صورت گیرد.

مدیرمسئول، سردبیر و اعضای تحریریه لنگرخبر نیز در این دیدار گزارشی از بخش‌های مختلف فعالیت لنگرخبر به فرماندار لنگرود ارائه دادند.

انتهای پیام/