تعطیلی جمعه بازار لنگرود به علت شیوع بیماری کرونا
تعطیلی جمعه بازار لنگرود به علت شیوع بیماری کرونا

فرماندار لنگرود از تعطیلی یک هفته ای بازار جمعه لنگرود خبر داد و گفت: بازارچه ملاط، باشگاه ها و سالن های ورزشی و هرگونه مراسمی در مساجد تا اطلاع ثانوی ( یک هفته) تعطیل است.

به گزارش لنگرخبر، « رحیم حیدری » در بیست و دومین جلسه ستاد مبارزه با کرونا که امروز ( یکشنبه، ۱۸ آبان ) در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با تاکید بر اینکه سلامتی امری مهم و ضروری است، گفت: حفظ سلامتی و جان مردم اولویت اول در تمامی تصمیمات و مصوبات ستاد مقابله با کرونا است.

فرماندار شهرستان لنگرود افزایش شیب بیماری کرونا را زنگ خطر دانست و اظهار کرد: همه باید علاوه بر زدن ماسک، پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

وی با بیان اینکه لغو مناسبت های مهم به جهت حفظ سلامتی مردم است از تعطیلی یک هفته ای بازار جمعه لنگرود خبر داد و گفت: بازارچه ملاط، باشگاه ها و سالن های ورزشی و هرگونه مراسمی در مساجد تا اطلاع ثانوی ( یک هفته) تعطیل است.

حیدری از همکاری مردم و بازاریان در رعایت پروتکل های بهداشتی و پیشگیری از بیماری کرونا قدردانی کرد و افزود: تمام امور پیشگیرانه نیروهای نظامی، انتظامی، جمعیت هلال احمر( آمران سلامت) و غیره هم ستودنی است و همه افراد باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : شبستان