ریشه کنی بیماری کرونا نیازمند همت جهادی است
ریشه کنی بیماری کرونا نیازمند همت جهادی است

حیدری ریشه کنی بیماری کرونا را نیازمند همت جهادی دانست و گفت: جلسات ستاد مبارزه با کرونا جلسه ای صرفا اداری نیست و همه باید برای ریشه کنی این بیماری کمک و تعامل کنند.

به گزارش لنگرخبر، « رحیم حیدری » در جلسه ستاد مبارزه با کرونا که امروز(یک‌شنبه، ۹ آذر) در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، ضمن محکومیت ترور ناجوانمردانه دانشمند هسته ای ” محسن فخری زاده” ،گفت: این کار دشمنان بیش از اینکه بیانگر توانایی گروه های  تروریست باشد، نشان دهنده ضعف، رذالت و درماندگی آنهاست و به موقع انتقام سختی از عاملان این ترور گرفته خواهد شد.

 

فرماندار لنگرود افزود: انقلاب اسلامی نشان داده با شهادت ها تضعیف نخواهد شد و جریان انقلاب با خون این شهیدان، رویش ها و محسن فخری زاده های دیگری را پرورش خواهد داد.

 

فرماندار شهرستان لنگرود در ادامه با بیان اینکه جلسات ستاد مبارزه با کرونا جلسه ای صرفا اداری نیست و همه باید برای ریشه‌کنی این بیماری کمک و همکاری کنند، اظهار کرد: اوج رذالت استکبار جهانی در این بیماری مشهود است به گونه‌ای که به هلال احمر اجازه جذب کمک‌های انسان دوستانه را نمی‌داد و به برکت زایندگی انقلاب و رهبری‌های داهیانه مقام معطم رهبری این بحران، پشت سر گذاشته شده و انتظار این است که همه برای ریشه‌کنی این بیماری وارد صحنه شوند.

 

حیدری ادامه داد: صنوف و گروه‌های مختلف به موضوع به‌عنوان کار اداری نگاه نکنند بلکه یک وظیفه انسان دوستانه برای کمک به افرادی است که در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند و آنچه می‌ماند تلاش ها و میزان تاثیرگذاری‌ها در این دوران است.

 

فرماندار شهرستان لنگرود کاهش میزان بستری، قطع زنجیره انتقال با افزایش رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و پوشش حمایتی از گروه‌های در معرض خطر را از اهداف طرح شهید سلیمانی عنوان و تصریح کرد: طرح شهید سلیمانی مدیریت اپیدمی کووید ۱۹ به شیوه محله و خانواده محور و بر پایه‌ هر خانه یک پایگاه سلامت، است که با همکاری بین بخشی اجرا می‌شود.

 

حیدری ریشه کنی بیماری کرونا را نیازمند همت جهادی دانست و اذعان کرد: کمیته های مختلفی در ستاد مبارزه به کرونا تشکیل می شود و هر کدام از این‌ کمیته ها( کمیته تدارکات و پشتبانی، نقلیه، تامین اقلام دارویی و بهداشتی و ….)  عهده‌دار مسئولیت خاصی خواهند شد.

  • منبع خبر : شبستان