دستور قطعی برق لنگرود از کجاست؟
دستور قطعی برق لنگرود از کجاست؟

از صبح امروز تاکنون شاهد قطعی برق در برخی نقاط لنگرود ازجمله بخشی از چالکیاسر و پشت مخابرات، آقاسیدعبدالله و پشت شهرداری، محدوده جاده کمربندی و پارک فجر و غیره بودیم.

به گزارش لنگرخبر، از صبح امروز تاکنون شاهد قطعی برق در برخی نقاط لنگرود ازجمله بخشی از چالکیاسر و پشت مخابرات، آقاسیدعبدالله و پشت شهرداری، محدوده جاده کمربندی و پارک فجر و غیره بودیم.

این خاموشی‌های بعضاً دوساعته بدون اطلاع قبلی انجام‌شده و مسئول روابط عمومی اداره برق لنگرود به خبرنگار لنگرخبر گفته قطعی‌ها ربطی به تقسیم‌بندی قطعی توسط اداره برق لنگرود ندارد و شرکت توزیع برق گیلان از استان اقدام به قطعی برق در لنگرود و برخی شهرستان‌های گیلان می‌کند.

در هفته گذشته اداره برق گیلان طی چند روز اعلام کرده بود که برق در محدوده شبانه و از ساعت ۱۲ بامداد تا ۴:۳۰ صبح روزهای اعلام‌شده قطع می‌شود ولی در روز جاری هیچ‌گونه پیام مبنی بر قطعی برق اعلام‌نشده بود.

قطعی برق بدون اعلام قبلی برای دانش آموزان و معلمان و مادران دردسرآفرین است چراکه برخی به هر دلیلی از اینترنت adsl استفاده می‌کنند و با قطع برق نت تلفن ثابت نیز با خاموش شدن مودم قطع می‌شود.

شهروندان لنگرودی توجه داشته باشند که ممکن است برق در برخی مناطق دیگر نیز تا پایان روز قطع شود.

این در حالی است که اداره گاز و آب استان گیلان طی اطلاعیه در روز گذشته اعلام کرده بود که گاز و آب برخی مناطق در لنگرود و دیگر شهرستان‌ها با قطعی با افت فشار در امروز سه‌شنبه روبرو خواهد شد ولی اداره برق هیچ‌گونه اطلاع‌رسانی انجام نداده بود.

انتهای پیام/