مأموریت ویژه پلیس برای برخورد با اشرار
مأموریت ویژه پلیس برای برخورد با اشرار

جانشین فرمانده ناجا گیلان با بیان اینکه ناجا در خط مقدم برقراری نظم و امنیت است، گفت: برخورد با فروشندگان مواد مخدر و دارندگان سلاح‌های غیرمجاز و اشرار ازجمله مأموریت‌های ویژه پلیس است تا بیش از گذشته شاهد نظام و امنیت در جامعه باشیم.

به گزارش لنگرخبر، حسین حسن‌پور امروز در جلسه شورای اداری شهرستان لنگرود در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه امنیت امروز کشور حاصل خون شهدای بسیار زیادی است، اظهار کرد: امروز در هرکجای کشور مشکلی پیش بیاید پلیس مقتدرانه در مقابل آن ایستادگی می‌کند و با مخلین نظم و امنیت برخورد می‌کند.

جانشین فرمانده ناجا گیلان با بیان اینکه ناجا در خط مقدم برقراری نظم و امنیت است، گفت: همه مردم در برقراری امنیت نقش دارند و اگر همراهی و کمک مردم با پلیس نباشد نمی‌توان به‌خوبی امنیت را ترسیم کرد و از این همکاری تشکر می‌کنیم.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی در چارچوب مقررات در برابر هر ظلمی برخورد می‌کند، افزود: ناجا در حال انجام مأموریت فراوانی است که برخی از آن دارای مأموریت‌های ویژه پلیس بوده که ازجمله اولویت ای پلیس، مقابله با فروشندگان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر است.

حسن‌پور با بیان اینکه برخی با توزیع و فروش مواد مخدر به دنبال سودجویی و از بین بردن نیروی جوان داخلی است، افزود: چهار تن و ۱۸۰ کیلوگرم مواد مخدر دریازده ماهه سال جاری کشف و ضبط و ۷۷۰ نفر در این راستا دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

جانشین فرمانده ناجا گیلان، یکی دیگر از مأموریت‌های اصلی ناجا را کشف و برخورد با دارندگان اسلحه غیرمجاز و اشرار دانست که در این راستا بیش از چهار هزار اسلحه غیرمجاز دریازده ماه سال جاری کشف و ضبط‌شده است.

به گزارش لنگرخبر، در پایان این مراسم از زحمات بیش از سه سال مجید نیکویی در شهرستان لنگرود، تجلیل و حمیدرضا سرخوش پور به‌عنوان فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لنگرود منصوب شد.

انتهای پیام/