کاشت ۳ هزار اصله نارنج در پارک جنگلی توسکا

شهردار چاف و چمخاله از کاشت ۳ هزار اصله نارنج در محوطه داخلی پارک خبر داد و گفت: پارک ۱۳ هکتاری در طول یکسال تکمیل و به بهره برداری می‌رسد که ۵ هزار از فضای پارک نیز برای احداث پارک بانوان اختصاص می‌یابد.

به گزارش لنگرخبر، مراسم روز درختکاری با حضور فرماندار لنگرود، امام جمعه لنگرود، شهرداری و اعضای شورای شهر چاف و چمخاله و تعدادی دیگر از مسوولین در پارک جنگلی توسکا چمخاله برگزار شد.
شهردار چاف و چمخاله در مراسم روز درختکاری در پارک جنگلی توسکا با اشاره به اینکه عرصه پارک جنگلی توسکا به صورت اجاره‌ای از سوی منابع طبیعی واگذار شده، اظهار کرد: در فاز اول پارک جنگلی به بهره برداری رسید و پارک بامبو (نی خیزران) در فاز دوم پروژه همزمان با پایان فروردین سال آینده به پایان می‌رسد.
کمیل لاهوتی با تاکید بر اینکه در فاز سوم این پروژه، نارنجستان ایجاد می‌شود، افزود: در کنار خیابان نیز درختان چنار کاشته می‌شود و انتهای پارک جنگلی نیز سرو شیراز کاشته میشود.
وی از کاشت ۳ هزار اصله نارنج در محوطه داخلی پارک خبر داد و گفت: پارک ۱۳ هکتاری در طول یکسال تکمیل و به بهره برداری می‌رسد که ۵ هزار از فضای پارک نیز برای احداث پارک بانوان اختصاص می‌یابد.