اعتراف سارق سابقه‌دار لنگرودی به ۶ فقره سرقت

فرمانده انتظامی لنگرود گفت: سارق سابقه‌دار منزل و اماکن خصوصی با اعتراف به ۶ فقره سرقت در این شهرستان دستگیر شد.

سرهنگ “حمیدرضا سرخوش‌پور” در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با بیان اینکه وقوع جرایمی همچون سرقت و بازتاب منفی آن در سطح جامعه می‌طلبد که پیشگیری از وقوع آن از اولویت‌های اصلی پلیس باشد اظهار داشت: مهمترین اولویت پلیس برای پیشگیری از وقوع جرایم به ویژه سرقت با همکاری و مردم است.

وی با اشاره به اینکه در پی وقوع چند فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در سطح شهرستان لنگرود، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام تحقیقات و بررسی سرنخ‌های به دست آمده، یک متهم را در این پرونده‌ها شناسایی و با هماهنگی قضائی وی را در یکی از روستاهای شهرستان لنگرود دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود از اعتراف متهم به یک فقره سرقت منزل و ۵ فقره سرقت از اماکن خصوصی خبر داد و تصریح کرد: ۴۰ متر سیم سرقتی از مخفیگاه این سارق کشف شد و سارق ۲۷ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

سرخوش‌پور در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری خوب مردم با پلیس، به شهروندان توصیه کرد: با رعایت نکات پیشگیرانه و توجه به هشدارهای پلیس می‌توانند از وقوع بسیاری از جرایم به‌ ویژه سرقت جلوگیری کنند و ناکامی مجرمان را رقم بزنند که این امر در نهایت افزایش احساس امنیت و کاهش وقوع جرم را به دنبال خواهد داشت.

انتهای پیام/