آقای حجامی شما مدعی العموم مردم لاهیجان شده اید؟

در همین خصوص، ابراهیم مهربان، رئیس شورای شهر لاهیجان با ارسال جوابیه ای نسبت به خبر منتشر شده واکنش نشان داد. متن جوابیه از قرار زیر است: به گزارش لنگرنیوز ، در یکی دو روز گذشته خبری در خروجی چند سایت استانی قرار گرفت که حکایت از حمایت یک عضو شورای شهر لنگرود از شهردار لاهیجان […]

در همین خصوص، ابراهیم مهربان، رئیس شورای شهر لاهیجان با ارسال جوابیه ای نسبت به خبر منتشر شده واکنش نشان داد. متن جوابیه از قرار زیر است:

به گزارش لنگرنیوز ، در یکی دو روز گذشته خبری در خروجی چند سایت استانی قرار گرفت که حکایت از حمایت یک عضو شورای شهر لنگرود از شهردار لاهیجان داشت.( اینجا را بخوانید)

در همین خصوص، ابراهیم مهربان، رئیس شورای شهر لاهیجان با ارسال جوابیه ای نسبت به خبر منتشر شده واکنش نشان داد. متن جوابیه که توسط سایت خزر آنلاین منتشر شده از قرار زیر است:

مدیر مسئول محترم پایگاه خبری تحلیلی خزر آنلاین

با سلام و احترام

با توجه به مصاحبه اخیر عضو شورای شهر لنگرود در خصوص اتفاقات پیش آمده در لاهیجان ، بدینوسیله موارد ذیل را جهت آگاهی ایشان و استحضار مخاطبین تقدیم ، خواهشمند است نسبت به انتشار جوابیه وفق مقررات اقدام لازم مبذول فرمایید .

۱- اعضای شورای شهر لاهیجان در دوره چهارم ، همواره خود را وامدار شهروندان فهیم لاهیجانی می دانند.

۲- آقای حجامی جنابعالی که کوچکترین اطلاعی در خصوص حادثه ترکیدگی بالن تبلیغاتی ندارید، لطفاً از اظهار نظر در این مورد خودداری نمایید و در صورت تمایل تشریف آورده تا موارد فنی و امنیتی موضوع را با مستندات به شما نشان داده تا عبرت گرفته و در صورت تمایل به راه اندازی بالن با حداقل ضریب خطا به انجام آن مبادرت ورزید.

۳- آقای حجامی یا مسایل مربوط به شهروندان خود را فراموش کرده اید و یا سایر اعضای محترم شورای لنگرود کمترین استفاده ای از وجود شما در شورای شهر لنگرود ندارند که اینقدر با اطمینان در خصوص سنگ اندازی و… در شهر لاهیجان سخن می رانید! عزیز من کدام سنگ اندازی ؟ به عنوان یک عضو شورا شایسته است قبل از هر ادعایی از صحت و سقم آن اطمینان حاصل نمایید.

۴- عجبا! آقای حجامی شما مدعی العموم مردم لاهیجان شده اید؟ نگاهی به کارت عضویت خود بیندازید. ضمناً قید گردیده ( شهر لنگرود ) پس در چارچوب اختیارات خود عمل نموده و حتی حرف بزنید. تردید ندارم که شما حتی یکبار قوانین مربوط به شوراها را مطالعه نکردید. لازم میدانم توصیه همکارانه به شما نمایم که اگر خود نمی توانید با اختیار گرفتن مشاور به منظور حفظ جایگاه شورا و جلوگیری از خسارت احتمالی بر پیکره شورا نسبت به مطالعه قوانین شوراها اقدام عاجل نمایید.

۵- حتماً اعضای شورا شهر لاهیجان به خوبی به وظایف شورایی خود آگاهی داشته و اینجانب نیز همواره در این مجموعه از نظرات و تجربیات بزرگانی مانند : آقایان خدایگانی ، کشاورز ، فلاح چای و غیره استفاده خواهم نمود. بنابراین نیازی به افاضات جنابعالی در این خصوص نمی باشد و در نهایت امیدوارم که اعضای محترم شوراهای اسلامی در چارچوب جغرافیایی محدوده انتخابیه خود به اظهار نظر بپردازند. هرچند کاملاً از اتفاقات که منجر به رأی گیری شهردار لنگرود پس از استعفا آقای انصاری که منجر به انتخاب دوست و همکار عزیزم جناب گلباغی گردیده و شما موفق به کسب رأی برای منتخب خود نگردیده اید، کامل آگاهیم.

ابراهیم مهربان – رییس شورای اسلامی شهر لاهیجان