گلاویز شدن نماینده صومعه سرا در مجلس + عکس
گلاویز شدن نماینده صومعه سرا در مجلس + عکس

از صحن علنی مجلس شورای اسلامی تصاویری منتشر شده که حمیدرضا خصوصی، نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی را در حال تنش با یکی دیگر از نمایندگان مجلس نشان میدهد. به گزارش لنگرنیوز ، از صحن علنی مجلس شورای اسلامی تصاویری منتشر شده که حمیدرضا خصوصی، نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای […]

از صحن علنی مجلس شورای اسلامی تصاویری منتشر شده که حمیدرضا خصوصی، نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی را در حال تنش با یکی دیگر از نمایندگان مجلس نشان میدهد.

به گزارش لنگرنیوز ، از صحن علنی مجلس شورای اسلامی تصاویری منتشر شده که حمیدرضا خصوصی، نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی را در حال تنش با یکی دیگر از نمایندگان مجلس نشان میدهد.

تصویر گویای تنش میان آقای خصوصی با یکی از نمایندگان در صحن است که چند نماینده دیگر سعی دارند وی را از سوی طرف مقابل دور کنند.

لازم به ذکر است که خبر یا توضیحی در خصوص این عکسها و دلیل تنش احتمالی این دونماینده به همراه تصاویر منتشر نشده است و به همین دلیل صرفاً به انتشار عکسها بسنده شده است.

1 3

ازدیگر حواشی تصویری امروز صحنی علنی می توان به بوسیدن محمدرضا باهنر نائب رییس مجلس توسط نماینده صومعه سرا اشاره کرد.

بسی جای خوشحالی ست که مهندس خصوصی اینچنین در راستای حفاظت از حقوق مردم حوزه انتخابیه خویش ایستادگی میکند.امیدواریم که تا انتها زمان مسئولیتشان به عنوان نماینده مردم صومعه سرا در مجلس ،همین گونه در مقابل تضییع حقوق مردم جدیت به خرج دهد.

4