تیم شهرداری لنگرود قهرمان رقابت‌های والیبال ساحلی قهرمانی کشور شد

دبیر هیئت والیبال گیلان گفت : تیم والیبال ساحلی شهرداری لنگرود به عنوان قهرمانی مسابقات مذکور دست یافت و جایزه ۶۰ میلیون ریالی به این تیم اهدا شد.

به گزارش لنگرنیوز ، مجتبی بیداریان امروز در گفت‌وگو با فارس با اشاره به برگزاری مرحله نهایی رقابت‌های والیبال ساحلی قهرمانی کشور به میزبانی گیلان اظهار کرد: این دوره از مسابقات با حضور ۱۹ تیم از سراسر کشور به مدت سه روز از ۳۰ مهر ماه امسال در زمین‌های ساحلی مجتمع فرهنگی ورزشی آهوان  چابکسر برگزار شد.

وی افزود: این مسابقات با همکاری کمیته ساحلی فدراسیون والیبال کشور و میزبانی هیئت والیبال گیلان و با حمایت مالی بانک تجارت به انجام رسید.

دبیر هیئت والیبال گیلان با بیان اینکه این هیئت تمام تلاش خود را برگزاری مطلوب رقابت‌های مذکور انجام داد، تصریح کرد: در پایان این دوره از مسابقات برترین‌های والیبال ساحلی کشور معرفی شدند و به هشت تیم برتر این مسابقات جوایز نقدی اهدا شد.

به گفته وی، تیم والیبال ساحلی شهرداری لنگرود به عنوان قهرمانی مسابقات مذکور دست یافت و جایزه ۶۰ میلیون ریالی به این تیم اهدا شد.

بیداریان تیم‌های بیمه کارآفرین و بافه‌سیم گلستان را به ترتیب تیم‌های دوم و سوم این مسابقات ذکر کرد و گفت: به تیم دوم این مسابقات جایزه ۴۶ میلیون ریالی و به تیم سوم جایزه ۳۲ میلیون ریالی اهدا شد.

وی نماینده استان گیلان در این رقابت‌ها را تیم والیبال ساحلی توسکا محله چابکسر ذکر کرد و یادآور شد: این تیم در پایان به مقام پنجمی دست یافت و برنده جایزه ۱۴ میلیون ریالی شد.

دبیر هیئت والیبال گیلان، سطح بالای کیفی این دوره از مسابقات را خوب ارزیابی کرد و متذکر شد: پرویز فرخی از تیم والیبال ساحلی شهرداری ارومیه عنوان کامل‌ترین بازیکن این رقابت‌ها انتخاب شد و تیم بانک تجارت آذربایجان شرقی نیز تیم اخلاق این بازی‌ها معرفی شد.

وی با بیان اینکه استقبال خوبی از این مسابقات به عمل آمد، خاطرنشان کرد: این امر نشانه علاقه‌مندی گیلانی‌ها به رشته والیبال است.

بیداریان در پایان موفقیت‌های اخیر والیبال کشورمان در عرصه‌های بین‌المللی را در استقبال از مسابقات مذکور تاثیرگذار دانست.