نماینده گیلان در جام حذفی مقابل ستارگان سرخ قرار گرفت

به گزارش گزارش خبرگزاری فارس از رشت، برنامه مسابقات مرحله اول جام حذفی (یادواره آزادسازی خرمشهر) فصل ۱۴۰۰-۱۴۰۱ اعلام شد و نائب قهرمان استان گیلان باید در مقابل ستارگان سرخ تهران قرار بگیرد.  در اولین دیدار نماینده گیلان شهید املاکی لنگرود باید در ورزشگاه شباهنگ شهریار مقابل ستارگان سرخ تهران قرار بگیرند.  فصل گذشته تیم

کد خبر : 134771
تاریخ انتشار : پنجشنبه 8 مهر 1400 - 14:25


به گزارش گزارش خبرگزاری فارس از رشت، برنامه مسابقات مرحله اول جام حذفی (یادواره آزادسازی خرمشهر) فصل ۱۴۰۰-۱۴۰۱ اعلام شد و نائب قهرمان استان گیلان باید در مقابل ستارگان سرخ تهران قرار بگیرد.

در اولین دیدار نماینده گیلان شهید املاکی لنگرود باید در ورزشگاه شباهنگ شهریار مقابل ستارگان سرخ تهران قرار بگیرند.

فصل گذشته تیم شهید املاکی لنگرود موفق شد به مقام نایب قهرمانی لیگ برتر گیلان دست یابد.

زمان مسابقات تیم‌ها در این مرحله به شرح زیر است:

یکشنبه ۱۸ مهر
ستارگان سرخ تهران– شهید املاکی لنگرود – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شباهنگ شهریار

نوین کشاورز علی آباد گلستان – پیام زیدی کاشان- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهید علی آبادی علی آباد

پرشین کیش- دو کوهه اندیمشک- ساعت ۱۵- ورزشگاه المپیک کیش

ماکو جوان آذربایجان غربی- پرواز زنجان – ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی شوط

دوشنبه ۱۹ مهر
تکاور زابل – تام دهدشت (کهکیلویه و بویراحمد) ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی زابل

بنتو حسام مهر فارس – شاهد دیلم بوشهر – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌شود.

جواهری منصور آبیک قزوین – شیث ثالث باباجانی کرمانشاه – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی آبیک

پارسیان هارونی چهارمحال بختیاری – ستاره ساز بیرجند- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاهانقلاب شهرکرد

نماینده استان اردبیل- نماینده استان سمنان- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌شود.

آرتیمان ایرانیان فرشاد خمین – عقاب پردیسان قم- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه مطهری خمین

شهرداری نجف شهر (کرمان) – وحدت ایوان (ایلام) – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاهختی سیرجان

آبیدر سنندج – وحدت آغشت البرز – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاهملک نیا سنندج

پویا دیلم آریا کیا تهران – یاران رئیسی نیشابور- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاهمتعاقباً اعلام می‌شود.

شهدای بناب مرند – شاهین گرجی محله رستم کلا مازندران- ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی مرند

به گزارش فارس، ملوان بندرانزلی و شهرداری آستارا در لیگ یک، چوکا تالش و سپیدرود رشت در لیگ دو و ملوان ب، فرهنگ ایثار آستارا و پاس گیلان هم گیلانی‌های لیگ سه هستند که در مرحله‌های آینده به جام حذفی اضافه خواهند شد.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷




منبع

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.