» تيتر يك » ورزشکاران مدال آور لنگرودی طعمه دوپینگ رئیس یک هیئت ورزشی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۶ - ۱۱:۳۹

 کد خبر: 22091

ورزشکاران مدال آور لنگرودی طعمه دوپینگ رئیس یک هیئت ورزشی

در اقدامی عجیب، رئیس یکی از هیئت های ورزشی تحت نظر اداره ورزش و جوانان در حین تمرینات ورزشکاران، داروهای نیرو زا را به عنوان داروهای تقویتی در اختیار آنان میگذارد که طبق گفته افرادی که مواد را استفاده کردند، از حقیقت غیرمجاز بودن داروها باخبر نبودند.

ورزشکاران مدال آور لنگرودی طعمه دوپینگ رئیس یک هیئت ورزشی

به گزارش لنگرنیوز، ورزش را میتوان به عنوان یکی از ابزارهای نگه داشت جوانان از هنجارها و مایه آرامش جسم و روح انسان دانست.

در چند سال اخیر، ورزش را در کنار چند نگاه از جمله سیاست و منفعت های مالی قرار داده اند که البته دارای سود و ضررهایی هم میباشد که به نظر میرسد ضرر جسمی آن که شامل حال ورزشکاران میشود بیشتر چشم گیر تر است.

در یکی دو سال اخیر در برخی از رشته های ورزشی تحت نظر اداره ورزش و جوانان شاهد برخی انتصابات بودیم که در سوابق نفرات برگزیده شده پیشینه ورزشی مشاهده نمی شود که به گفته برخی، این انتصابات سیاسی بوده و منفعت های شخصی یا گروهی را به دنبال دارد و مورد اعتراض برخی ورزشکاران و مربیان قرار گرفته بود.

سال گذشته یکی از هیئت های ورزشی تحت نظر اداره ورزش و جوانان در لنگرود از برخی ورزشکاران رزمی کار دعوت کرده بود که در آن هیئت فعالیت کنند و برای مسابقات استانی یا کشوری اعزام شوند.

در اقدامی عجیب، رئیس یکی از هیئت های ورزشی  تحت نظر اداره ورزش و جوانان  در حین تمرینات ورزشکاران، داروهای نیرو زا را به عنوان داروهای تقویتی در اختیار آنان میگذارد که طبق گفته افرادی که مواد را استفاده کردند، از حقیقت غیرمجاز بودن داروها باخبر نبودند.

ورزشکاران هیئت وفق الذکر،بعد از مدتی دچار اختلالات روانی، تپش قلب، افزایش کاذب اعتماد به نفس و وابستگی به داروها و … شدند که بعد از چندی متوجه شدند که داروهایی که به عنوان داروهای تقویتی از سوی رئیس هیئت ورزشی مذکور دریافت و مصرف کرده بودند نیروزا و دوپینگی بوده است.

حال که بیش از ۴ ماه از استفاده آن مواد نیروزا و غیرمجاز میگذرد، برخی از ورزشکاران که سابقه کسب مدال های معتبری را نیز دارند، از اینکه به عنوان طعمه قرار گرفته و از انان سو استفاده شده، ناراحت هستند و دراین خصوص قصد پیگیری نیز دارند.

یکی از ورزشکاران در گفت و گو با خبرنگار لنگرنیوز، با ابراز ناراحتی از اینکه مورد سو استفاده قرار گرفته ، گفت : ریس هیئت ورزشی برای رسیدن به شهرت ما را مورد طعمه قرار داد و این کار غیر قانونی و غیر اخلاقی را پیگیری خواهیم کرد، چرا که زین پس مردم ما را به چشم یک دوپینگی نگاه خواهند کرد در حالی که از ماهیت واقعی داروها مطلع نبوده و به رئیس هیئت ورزشی اعتماد کرده بودیم.

حال سوال اینجاست که آقای رئیس هیئت ورزشی … ، درحالی که تمام جهان درحال مبارزه با دوپینگ هستند، چرا جوانانی که وقت خود را در ورزش میگذرانند و در محیطی سالم بسر می برند توسط شما مورد سو استفاده قرار گرفته شدند؟

نکته : اسامی ورزشکاران به دلیل مدال آور بودن و اینکه دربین سایر ورزشکاران و مردم مورد شناخت هستند، درج نشده است و در صورت لزوم، مصاحبه ها با تصویر و صوت در آینده منتشر خواهد شد.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دیدگاه کاربران کل نظرات :39
 • مدیر گروه بصیرت

  تاریخ : ۶ - فروردین - ۱۳۹۴

  عجب حکایتی …
  دیگه آدم به چشمهای خودش هم نمیتونه اعتماد کنه


 • ناشناس

  تاریخ : ۶ - فروردین - ۱۳۹۴

  با سلام این چه طور رئیس بی لیاقتی که نمیتونه جلوی دوپینگ رو بگیره واقعا متاسفم ؟
  این نشانه عدم مدیریت و بی لیاقتیش هستش؟
  با تشکر.


 • عینی

  تاریخ : ۶ - فروردین - ۱۳۹۴

  سلام دوستان من بایکی از پرسنل قدیمی اداره ورزش تماس گرفتم.ایشان به شدت تکذیب کردند.ظاهرا ماجرا باج خواهی یک ورزشکار از رییس هیات بود وایشان زیربار نرفت و ورزشکار مورد نظر هم تهدیدبه آبروریزی کردوگرنه رییس هیات کارش چیز دیگری است.چطور ورزشکار حرفه ای مدال آور دوپینگ را نمیشناسد؟!درضمن هیچ شکایتی نیز تنظیم نشده و رسانه ای کردند؟ضمنا ملی پوشان وزنه برداری وتیم ملی کشتی و…دوپینگ کردند رییس فدراسیون مراقب شون بود؟که تو شهرستان کوچیک رییس هیات بیاد مواظب صدتا ورزشکار تو خونه هاشون باشه؟البته این عرایض بندا گفته های یکی از پرسنل قدیمی ونام آشنای ورزش لنگرود است.باید منتظربمانیم تا صحت آن معلوم شود


  • رضا

   تاریخ : ۸ - فروردین - ۱۳۹۴

   سلام عینی عزیز. پرسنل اداره کیه جانم . اونا که چیزی نمیدانند میگن یکی از روئسای هیئت ورزشی این کارو کرده !. اگر یک ورزشکار قصد باج خواهی داشته خوب اونو معرفی کنند×! قالشو بکنند . در ضمن مواد نیرو زا تا مدت طولانی توی بدن میمانه . و شما نیز سعی کنید در گفتار شما ورزشکاران و توهین نکنید چون هرکسی ضامن دوذق بهشت خودش هست .


 • قاسم

  تاریخ : ۶ - فروردین - ۱۳۹۴

  سلام از خوندن این خبرخنده ام گرفت من خودم مدال آور کشوری هستم اولین اصل ورزش حرفه ای آشنایی با مکمل ها ودوپینگ است وگرنه آدم که باحرف رییس هیات آمپول نمیزنه یا ورزشکار آماتور است یا خالی بند.تازه در مسابقات کشوری تست دارند.به فرض هم درست باشد خودورزشکار را دو تا پنج سال محروم میشه به مربی و هیات و فدراسیون وهیچکس کار ندارند


  • حمید

   تاریخ : ۷ - فروردین - ۱۳۹۴

   قاسم جان . تاحال به کسی اعتماد کردی ؟….همه که مثل شما دانشمند نیستند که در این کلاس اون کلاس علمی در خصوص آشنای با دوپینگ شرکت کنند تا دوزار سواد کسب کنند ! امروز اگر شما در خصوص دوپینگ صحبت میکنی . بله درسته!…ولی هیچ وقت فدراسیون ها یا هیئت ها و مربیان نمیان بکن که شما داروهای خیر مجاز استفادکنید !… اگر اینکار هم کردند بدان که فقط برای منافع و کسب شهرت هست، که تا بکن باشگاه ما چنین قهرمانانی دارند . یا قصد خراب کردن امسال شما قهرمانان رودارند!.. . و هیچ وقت به عوارض آن فکر نمیکنند . بعدها چه ممکن سر جونهای مردم بیاد . یخورده فکر کن؟ ببین اگر فرزنده خوداشان بود ، میدادند؟ تا این عوارض اثرات دوپینگ براشون بوجود بیاد وساکت بشینند؟ !!!!……….
   عوارض و اثرات منفی آن …
   ۱- تپش قلب ۲ – احساس دفع فوری و مکرر ادرار۳ – افزایش کاذب اعتماد به نفس ۴ – پرخاشگری ۵ – عوارض روانی مانند افسردگی ۶ – هیجان بیش از حد۷ – بی ثباتی عاطفی۸ – اضطراب ۹ – وابستگی روانی به دارو ۱۰- علل سرطان ۱۱ -عوارض خاص مردان مانند کاهش اسپرم ۱۲ – تحلیل بیضه ۱۳ – عوارض قلبی و عروقی که در زمینه احتباس آب و نمک۱۴ – افزایش حجم خون۱۵ – افزایش فشارخون۱۶ – افزایش چربیهای خون۱۷ – بی نظمی ریتم قلب و تغییر ابعاد قلب ۱۸ – انفارکتوس قلبی ۱۹ – سکته مغزی ۲۰- عوارض کبدی اختلال عملکرد کبدی افزایش آنزیمهای کبدی۲۱ – یرقان و سرطان کبد.


 • سعید

  تاریخ : ۶ - فروردین - ۱۳۹۴

  این موضوع در پرورش اندام بیداد میکنه تازه لنگرود خیلی خوبه لاهیجان مثل نقل ونبات میفروشند


 • بینام

  تاریخ : ۶ - فروردین - ۱۳۹۴

  متاسفم برای ریس اداره ورزش که افراد غیر ورزشی را به عنوان ریس هیءت گذاشته معلوله باید جوانان مردم قربانی شوند .برای بچهای خودشونم تجویز همچین دارو را میکردن؟


 • ارسلان

  تاریخ : ۶ - فروردین - ۱۳۹۴

  اسامی ورزشکاران رو اعلام کنید اون ها گناهی ندارن ما ازشون حمایت می کنیم


 • دختر لنگرودی

  تاریخ : ۷ - فروردین - ۱۳۹۴

  متاسفم برای شماهایی ک حق جوونای لنگرود رو پایمال میکنین…
  اونی ک دارو پخش کرده رو چرا معرفی نمیکنین اگه خیلی آدمای خوبی هستین!!!
  چراباید حق بچه های ما خورده بشه تا به منافع خودتون برسین!!!! شماهایی ک دم از قهرمانی میزنین چرا نمیذارین جوونای ما پیشرفت کنن!! چرا واقعا اینهمه نامردی توی ورزش وجود داره!!!!
  عامل اصلی این خیانت هارو معرفی کنین تا این لگه ننگ پاک شه
  قدر جوونای شهرمون رو بدونین
  انسان باشین…


 • مهیاد

  تاریخ : ۷ - فروردین - ۱۳۹۴

  وقتی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنگرود دانشجوی دکترای اقلیم شناسی شهری باشه … ورزش این شهرستان همین می شود


 • سماوات

  تاریخ : ۷ - فروردین - ۱۳۹۴

  آقای لنگر والله دروغه بالله دروغه چرا دارین باطناب یک مربی معلوم الحال که حتی درمقابل فرمانده اسبق سپاه موضع گیری داشت تو چاه میرید اینها برای باج خواهی آینکار را کردند تمامی شاگردهای باشگاه مورد نظر بیش از صدنفر شهادت می دهند که این موضوع صحت نداره


  • حمید

   تاریخ : ۸ - فروردین - ۱۳۹۴

   جناب آقای سماوات…. چرا ایقدر با قدرت میگی که دروغ هست شما مگر اونجا بودی ؟ یا اطلاع دقیق داری؟ که این باج خواهی هست ؟ شما یا آقای خود خداجو هستی یا اون رئیس مربوطه !……که این فرمایش هارو میکنی …..با اسم مستهار اومدی …… اگر خود خداجو هستی بیا یخورده باهم گب بزنیم در مورد ورزش لنگرود !….. بنده کارشناس ارشد فیزیولژی هستم اگر دوست داشتی بفرمائید در خدمتم .


 • یکی از این ورزشکاران مورد بحث

  تاریخ : ۷ - فروردین - ۱۳۹۴

  اگر با اینکار شما مارا جایی بخواهند ما انکار میکنیم.من نگفنم دوپینگ .دوستم مدعی بودبخاطر عضله اش ویتامین خورده


  • مهیار

   تاریخ : ۷ - فروردین - ۱۳۹۴

   آقای ورزشکار مورد اگر واقعا دوپینگ نکردید و ویتامین خوردید چرا دوستتان اینطور علیه رییس هیات مصاحبه کرد؟شما که میگویید تکذیب میکنید پس چرا بلوا بپا کردید؟با اینکار دیگه به مصاحبه ورزشکاران نمیشه اعتماد کرد وسایتها دیگر از شما خبر نمیزنن.چرا صراحت در کارتان نیست.ما از اهالی ورزش هرکی پرسیدم تکذیب کردند وگفتند شیطنت برای تخریب رییس هیات است که ظاهرا سالها نیز در ورزش حضور دارد.لطفا بفرمایید دقیقا چه مصرف کردی ورزشکار


  • قهرمان

   تاریخ : ۸ - فروردین - ۱۳۹۴

   آقای که بنام ورزشکار آمدی. شما چرا دروغ میگی ؟ کی گفته که تو باید بیای جای ما بگی که ما تکذیب میکنیم . تو اصلا” چه کسی هستی ؟ من و چندتا از دوستانم قربانی این خلاف غیر انسانی شدیم …. کسی از شما نظر نخواست که شما هم با اسم مستهار . مثل …آومدی !… ما کی باج خواستیم ؟ همه مردم و مسئولین میدونند که همیشه ورزشکاران و قهرمان ۸ شان گرو ۹شون هست آقای …که با اسم سماوات آمده میگه باج خواهی ! واقعا متاسفم براش


 • مهیاد

  تاریخ : ۷ - فروردین - ۱۳۹۴

  مظورت لنگر کدام هیات ورزشی است؟صریح باش


 • مهیاد

  تاریخ : ۷ - فروردین - ۱۳۹۴

  راستی وقتی ملاک اصلی رییس هیات بودن پول و پارتی باشد عاقبت ورزش لنگرود همین است


 • رضا

  تاریخ : ۸ - فروردین - ۱۳۹۴

  سماوات . چرا خدارو قسم میخوری ؟ چرا میگی که این باج خواهی ؟ پس اون مربی رو معرفی کنید . شما ظاهرا میشناسی درسته ؟…. یا خودت هستی که این بلاع رو سر جونهای مردم آوردی میخوای بگردن کسی دیگر بندازی ؟…………نمیدانم این مدیریت سایت چرا پرده از چهره برنمیداره که ما بفهمیم کی بوده که جوانهای مردم می خواد قربانی کنه


 • حسن

  تاریخ : ۸ - فروردین - ۱۳۹۴

  سماوات . چرا خدارو قسم میخوری ؟ چرا میگی که این باج خواهی ؟ پس اون مربی رو معرفی کنید . شما ظاهرا میشناسی درسته ؟…. یا خودت هستی که این بلاع رو سر جونهای مردم آوردی میخوای بگردن کسی دیگر بندازی ؟…………نمیدانم این مدیریت سایت چرا پرده از چهره برنمیداره که ما بفهمیم کی بوده که جوانهای مردم می خواد قربانی کنه


 • حسن

  تاریخ : ۸ - فروردین - ۱۳۹۴

  مهیار کی تکذیب کرده ؟ بگید ماهم بدانیم کی هست؟ .
  ویتامین چیه ؟ میگن داروی خیر مجاز بجای تقویتی بخوردشان دادند منم پرسیدم از بعضی قهرمانان گفتند شاکی هست ولی اسمشو نگفتند ولی رفت آزمایش هم داد منتظر جوابش هست.


 • شاعر

  تاریخ : ۸ - فروردین - ۱۳۹۴

  به شتره گفتن چرا نقشت کجه ؟ برگشت و گفت : کجام رچ
  ه ؟


 • مهیاد

  تاریخ : ۸ - فروردین - ۱۳۹۴

  کلا ورزش لنگرود از لحاظ ساختاری مشکل دارد رییس اداره هم غیر بومی است هم غیر ورزشی اصلا در اداره آموزش و پرورش اطاقور هم سابقه ورزشی نداشت پرسنل این اداره هم که الا ماشاءالله هستند روسای ورزشی هم که بیشترشان سفارشی انتخاب شدند بعد در لنگرود دوپینگ نشود کجا باید این حرکت ضد ورزشی انجام شود؟!


  • پیشکسوت

   تاریخ : ۹ - فروردین - ۱۳۹۴

   آقای مهیاد مردش هستی قرار بزاربیابا ما که ۵۰ ساله دراین ورزش هستین گپ بزن.شما از ورزش وتاریخ این شهر چه میدونی.بعداز مدتها رییس اداره کسی شده که مرده وگپ مارو میفهمه.اولا ایشون اصالتا اصل ونصب لنگرودی داره ثانیا از ورزش کارانی بوده که متفاوت از این بادکنکیهای امروز حرفه ای ورزش میکرده.سومندش کدام کارمند ادارات ورزش تحصیلات تربیت بدنی داره؟اینقدر سوادش و داشته که صدها ورزش سبکی پرمدعا را کنار بزاره ولنگرود بعدسالها تو ورزشهای اصیل والمپیکی قهرمان سازی کنه.تازه مگه از بین ۵۰ هیات ورزشی چندتا در دوران ایشون عوض شدن؟فوتبال بسکتبال والیبال نجات غریق وزنه برداری بوکس رزمی کاراته کونگفو جودو تکواندو ووشو تنیس و..خیلیها دیگه از قدیم الایام هستندرشته ماکشتی هم رییسش قبل از آمدن مهندس استعفا داده بود.الکی شلوغش نکن پیشکسوتان و ورزشکاران دوسش دارن وشما الکی جو نده .در مورد دوپینگ من نمیدونم اگر بوده بیخود بوده وما قدیمی ها ها هم محکوم میکنیم هم برخورد.از اداره ورزش هم میخواهیم برخورد کنه اصلاخودم میرم اداره.


  • حسن

   تاریخ : ۹ - فروردین - ۱۳۹۴

   مهیاد مگر شما نمیدونستی ؟!….
   هرکی میخواد یه چیزی بشه میان میگن ماورزشی بودیم تا یه پوست در ورزش بگیرند شاید از طریق جونهای مردم خودشونو بتونند بگشند بالا بهر قیمتی که شده . بعد وقتی سابقه شانو در میاری میبینی ای بابا !….این که تاحال یه توپ فوتبال هم توی محلش شوت نزده . راست گفتی . یکی میخوان رای بیاره تو شورا . یکی مخواد عکسش بخوره تو روزنانه . یکی میخواد از طریق جوانهای مردم . نماینده بشه . یکی میخواد بعدها پست بهتری بگیره .


 • قهرمان

  تاریخ : ۸ - فروردین - ۱۳۹۴

  سلام دوستان . من یکی از همان قهرمانان هستم که مورد سوء استفاده های برخی از افراد که خود را به اصطلاح حامی ورزشکاران میداند شدم . ما چوب اعتماد مان را خوردیم شما هم سعی کنید به کس اعتماد نکنید . و هرکسی در این سایت خود را بجای ما گذاشته بدانید دروغ است .
  چون ما با مدیرت سایت صحبت کردیم و ممنونیم که این خبر را بطور محرمانه چاپ کردن و قصد ما بردن ابروی کسی نیست . بلکه خواستار اصلاح اینگونه افراد هستیم .
  با تشکر از همه


  • ستاره

   تاریخ : ۹ - فروردین - ۱۳۹۴

   آقای قهرمان دراین چند روز همه فهمیدند قضیه چیه وخیلیها با رییس هیات مورد نظر صحبت کردیم.شما آبروی افرادی را به ناحق ریختی والان دم از اصلاح میزنی.این مملکت شهید داده برای حرمتها.شما خودت را اصلاح کن که دوباره زندان نری واون مربی که شمارا تحریک کرد خودش را اصلاح کند که با عکسهای نیمه عریان کنارعکس شهدای قهرمان مان آبرو میبرد و…


   • قهرمان

    تاریخ : ۱۲ - فروردین - ۱۳۹۴

    ستاره . ….
    من احترامی زیادی به مردم لنگرود قائل هستم چون همیشه ورزشکاران خود را مورد حمایت قراداده اند . ولی از این که شما در مورد ما بد قضاوت میکنی . میگویم که شما هیچ نوع اطلاعاتی در مورد این مسائل پیش آمده ندارید .! چون ما اسمی از کسی نگفتیم . تا چنین باشه که شما برید پیش اون رئیس هیئت تا ازایشان سوال کنی که چه شده؟… پس خودت هم یکی از اعوامل انهای که داری رد کم میکنی! اما درخصوص این که شما میگویی که شهدا . من هم خودم از خانوادهای شهدا هستم و پدرم هم جانباز… ولی خجالت میکشم این حرف و بزنم !…قرار نیس که ما هرغلطی بکنیم اسم شهدا رو بیاریم !. از این که شما چیزی از ورزش شهرما وایران عزیز نمیدانی برات متاسفم …. و از اوعکس بقول شما نیمه عریان که میگی برای مربی شما ست. اولان اگر این تفکر وایده ها را شما دارید پس ورزش ایران باید تحطیل گردد! چون ۷۰ میلیون ادم ها دارند از طریق تلویزیون مسابقات گشتی . وزنه برداری و سایر رشته های دیگر که با گن تنگ بدن نما رو میبیند ! بعد هم اگر به پاس احترام مربی ما نبود تابحال بدون که طبق اسناد و شواهد موجود شکایت میکردیم . پیروزباشی


   • حمید

    تاریخ : ۱۳ - فروردین - ۱۳۹۴

    ستاره . سماوات . عینی . قاسم . یکی از ورزشکاران هستم دیگه ……پیشکسوت

    اهای بابا اینها همه خودشون هستند . …

    با اسمهای مستهار میان میخوان بگن آقا این کار صورت نگرفته .
    خوب شما که نبودی اونجا پس چرا دروغ میگید؟ خجالت بکشید آقای رئیس ! چون ابروتون رفته میخواد یا همه اینها خودت و رها کنی؟
    بخدا مردم هرچی گفتند در مورد اداره ورزش درسته آقای رئیس منم خودم یکی از قهرمانان این شهر بودم ولی بخاطر عدم مدیریت و تبعیذ قائل بودن اداره ورزش نسبت به هیئت ها . وبین مربیان رفتم از شهر دیگر برای قهرمانی کار کنم . تمام کنید . نزارید چیزهای دیگرو بگشیم وسط که اون وقت جمع کردنش کاری نمیشه کرد ! برید خدارو شکر کنید که این قهرمانان با همین یه مصاحبه قانع شدن .


  • علی کریمی

   تاریخ : ۹ - فروردین - ۱۳۹۴

   آفرین قهرمان همین که پوز اینهارو زدید حال کردم ….
   با اسم های مستهار اومدن فکر کردن همه مثل خودشان نادانند. از این که شهامت داشتی بگی خیلی مردی . انشاالله خدا هرگز از ایشان نگذره !…
   اول اون … که ورزش لنگرودو به گند کشید و همه رو بجون هم میندازه .
   یه روزی دیدم برای خودش بنر جلوی اداره ورزش زده بود و به خودش تبریک گفته بود که من مدیریت … از … گرفته ام . آخه بگو تو اصلا دوخط انگلیسی مکالمه میتونی صحبت کنی ؟
   آخه چقدر فریب؟.. . چقدر ریا ؟… چقدر خود نمایی ؟!…


 • م

  تاریخ : ۹ - فروردین - ۱۳۹۴

  سلام…طبق تحقیقاتی که بنده انجام داده ام …و تا جایی که اطلاع دارم رییس هیئتی که از پخش مواد نیروزا اونهم در باشگاه خودش میگویید. تا جایی که بنده ایشان را میشناسم حامی ورزشکاران بوده هستند


  • المیرا دانشجوی کارشناسی ارشدفیزیک

   تاریخ : ۹ - فروردین - ۱۳۹۴

   سلام ( م ) پس تو میشناسی ایشان رو؟ پس بگو کیه ؟ آخه بچه قیمتی ؟ یعنی هرکی پول یا پارتی داشته باشه باید چنین حمایتی بکنه ؟ که دوپینگی کنه جوانهای مردمو؟چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟برای چی شما تقیقات هم کردی که عوارضش چیه ؟ خوب جواب بده ؟……آخه چرا؟……


 • طاهره

  تاریخ : ۹ - فروردین - ۱۳۹۴

  واقعا که خیلی افتضاحه … دیگه نمیشه اعتماد کرد … خیلی خوبه که اطلاع رسانی شد تا بیشتر حواسمون باشه … سپاس بابت این خبر


 • عاطفه

  تاریخ : ۹ - فروردین - ۱۳۹۴

  واقعا جای تاسف داره …
  از این ورزشکارا میخوام خواهشا تحت هیچ شرایطی دست از اعتراض نکشند و بدونن همیشه مورد حمایت مردم هستند .
  چه بسی کسانی در این جامعه به مقام بالایی رسیدن که لایق آن نبودن.
  تو رو خدا یکی از این ورزشکارا حمایت کنه و پشتشون رو خالی نکنه


 • مرداویج

  تاریخ : ۱۱ - فروردین - ۱۳۹۴

  دیگه همین یه ورزش برا مردوم مونده بود، اونم وضعش اینجوری شد. اداره‌ی امورات ورزش دست کیه؟ صاحاب نداره؟


 • شهروند نیوز

  تاریخ : ۱۳ - فروردین - ۱۳۹۴

  دوستان سلام
  همه ما در روزی دیگر در جایگاه حق می ایستیم و باید پاسخگوی حرفها ، اعمال ،و تهمتها یی که میزنیم باشیم . مراقب خود باشیم . اینجا با یک عزرخواهی درست میشه ولی اونطرف خیلی گرفتاری داره ….


  • حمید

   تاریخ : ۱۳ - فروردین - ۱۳۹۴

   ای شهروند .
   بخدا هرچی ماگفتم حقیقت هست . شما نمیدانی چی خیانتی به ما در ورزش شده ! ورزش شهر فقط در چند نفر خلاصه شد ، ما این همه تمرین کردیم زیزنظر مربیان مون ولی آقای رئیس فقط باد بادک میبینه و عوامل های خودش رو که غیر ورزشی هستند بخدا خیانت شده به ورزش لنگرود ! من چرا باید از شهر دیگر برم مسابقه ؟ من لنگرودی هستم دوست داریم از شهر خودم قهرمان شم . من قصد تهمت بکسی ندارم ! صدرصد دوستان دیگر هم همینطور ! چون دلم برای اون افراد که مورد سوء استفاده قرار گرفتن می سوزه . و یک عمر ورزش کردیم که بجای برسیم نه اینگه با چوب بزنند در سرما . واقعا متاسفم برای کسانی که فقط ظاهرنمائی میکنند تا در دل مردم باشند .


ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.