» تيتر يك » بودجه شهرداری لنگرود در سال جدید، ۱۹ درصد و بودجه عمرانی، ۲۲ درصد افزایش خواهد داشت/ احداث سالن ورزشی در سال جدید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۱ - ۱۹:۰۰

 کد خبر: 22373

بودجه شهرداری لنگرود در سال جدید، ۱۹ درصد و بودجه عمرانی، ۲۲ درصد افزایش خواهد داشت/ احداث سالن ورزشی در سال جدید

وی با بیان اینکه پیش بینی میشود،در سال جدید، افزایش بودجه ۱۹ درصدی و ۲۲ درصد در بخش عمران شهرداری لنگرود داشته باشیم، اظهار کرد : امید است در سال جدید که بنا به فرمایشات رهبر معظم انقلاب سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی نامگذاری شد، بتوانیم خدمت صادقانه ای برای شهروندان محترم انجام دهیم و در ان راه از تمام توان خود استفاده میکنیم.

بودجه شهرداری لنگرود در سال جدید، ۱۹ درصد و بودجه عمرانی، ۲۲ درصد افزایش خواهد داشت/ احداث سالن ورزشی در سال جدید

مهندس ناصر احمدی شاد ضمن تبریک سال نو به مردم شهرستان لنگرود در خصوص برخی از انتقادات در خصوص عملکرد شهرداری و شورا، جهت تنویر افکار عمومی مطالبی را به خبرنگار لنگرنیوز اعلام کرده است.

سخنگوی شورای شهر لنگرود در گفت و گو با خبرنگار لنگرنیوز گفت : بودجه پیش بینی شده شهرداری لنگرود در سال ۱۳۹۳، بیش از ۱۹ میلیارد و ۷۰۰ هزار تومان بودکه ۱۳ میلیارد مبلغ مذکور در زمان شهردار بودن ۶ ماهه مهندس افشین گلباغی تحقق یافت.

وی اظهار کرد : با توجه به شرایط جوی استان گیلان، کارهای عمرانی در ۶ ماه نخست سال انجام میشود که در نیم سال نخست سال ۱۳۹۳ و در زمان شهرداری مهندس انصاری و سرپرستی آقای شریفی اقداماتی از قبیل لوله گذاری، اقدامات فرهنگی، آسفالت خیابان ها و دفع آب های سطحی و … را انجام داده است.

مهندس احمدی شاد افزود : بودجه عمرانی شهرداری در سال گذشته حدود ۹ میلیارد تومان بود که تقریبا تمام آن در شش ماه نخست سال گذشته صرف هزینه های عمرانی شد که از این میزان تنها مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان از بخش کمک های دولتی بوده و سایز مبالغ از محل دریافت عوارض صدور پروانه ساختمانی تحقق یافت.

سخنگوی شورای شهر لنگرود تصریح کرد : با توجه به رکود بازار و کاهش ۴۰ درصدی صدور پروانه های ساختمانی و بدهی سنوات گذشته شهرداری لنگرود، مهندس گلباغی، شهردار جوان و بومی لنگرود توانست بسیاری از مشکلات از جمله پرداخت قابل توجهی از بدهی های گذشته شهرداری را پرداخت و ان شاالله در سال جدید شاهد پیشرفت بیشتر کارهای عمرانی شهرداری در شهر باشیم.

وی با بیان اینکه وظیفه ذاتی شورا، نظارت کامل و دقیق بر عملکرد شهرداری و سایر ادارات شهر میباشد، گفت : بیش از ۹۰ درصد پروزه های عمرانی از قبیل آسفالت، لوله گذاری، جدول گذاری و … از طریق مناقصه به پیمانکاران واجد شرایط انجام میشود که دربازگشایی پاکت های  مناقصه نماینده بازرسی، حراست شهرداری، نماینده شورا و شخص شهردار حضور دارند و یک نسخه از صورتجلسه مناقصه جهت اطلاع و نظارت بر پروژه های به شورا ارسال میشود وتمامی اعضای شورا بر چگونگی انجام مناقصه مطلع هستند.

مهندس احمدی شاد در خصوص روشنایی معابر بلوار عبدالکریمی، عنوان کرد : نصب روشنایی معابر بلوار عبدالکریمی، خیابان شهید بهشتی و بلوار لیلاکوه، با مصوبه شورا و ردیف بودجه انجام شده است.

سخنگوی شورای شهر لنگرود اضافه کرد : در زمان شهرداران گذشته تعدای از چراغ های روشنایی در خیابان عبدالکریمی نصب شده بود که از لحاظ فنی مورد تایید کارشناس برق شهرداری و اداره برق نبوده و با توجه به نظر کارشناس رسمی دادگستری برای شهروندان خطر آفرین بود به همین دلیل شهرداری با تعویض و اصلاح، موارد مطرح شده توسط کارشناسان را برطرف کرد.

وی با بیان اینکه پیش بینی میشود،در سال جدید، افزایش بودجه ۱۹ درصدی و ۲۲ درصد در بخش عمران شهرداری لنگرود داشته باشیم، اظهار کرد : امید است در سال جدید که بنا به فرمایشات رهبر معظم انقلاب سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی نامگذاری شد، بتوانیم خدمت صادقانه ای برای شهروندان محترم انجام دهیم و در ان  راه از تمام توان خود استفاده میکنیم.

رئیس کمیسیون عمران و برنامه و بودجه شورای شهر اضافه کرد : در سال ۱۳۹۴، پروژه های عمرانی زیادی از جمله احداث سالن ورزشی، ادامه آسفالت خیابان ها، دفع آب های سطحی کیاکلایه، بهسازی پیاده رو های سطح شهر و … در دستور کار قرار داده شده است.

در ضمن شهروندان محترم نیز میتوانند مثل گذشته، پیشنهادات و انتقادات سازنده خود را جهت بالا بردن سطح کیفی شهر به شورا از طریق شرکت در جلسات ماهانه شواری شهر که اول و پانزدهم هر ماه انجام می شود و یا به شماره ۱۳۷ اعلام کنند.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دیدگاه کاربران کل نظرات :38
 • بصیرت

  تاریخ : ۱۱ - فروردین - ۱۳۹۴

  بزار کنار آقای شاد.پیمانکاران واجد شرایط؟منظورتون دوستان نزدیک آسفالتهای نامرغوب تون هست؟بزارین حرف نزنیم


 • سید ایمان عباسی

  تاریخ : ۱۱ - فروردین - ۱۳۹۴

 • ارزشی

  تاریخ : ۱۱ - فروردین - ۱۳۹۴

  مارا چه میشود آقای عباسی.واقعا سال گذشته اگر لنگرنیوز مصاحبه این آقا را میگذاشت ماچه میکردیم؟


 • بارون

  تاریخ : ۱۱ - فروردین - ۱۳۹۴

  باسلام خدمت همشریان وتشکرازشهردارمحترم وسخنگوی محترم
  شورابابت شفاف سازی مسایل شهرداری وشورا امیدواریم بادرایت شهردارمحترم وتحصیل کرده وتعدادمحدودی ازاعضا شوراکه نیت خیردارند شاهد لنگرودی آباد درسال جدید باشیم وبجای انتقادهای غیرکارشناسی ومغرضانه که هیچ سودی برای شهرندارد بامسایل منطقی برخوردنماییم


 • ترابی

  تاریخ : ۱۱ - فروردین - ۱۳۹۴

  ممنونیم از اطلاع رسانی و شفاف سازی شورای محترم در خصوص عملکرد شهرداری . ولی نمیدانیم چرا بعضی از دوستان در شورای شهر که خود را نماینده مردم میدانند فقط دنبال عیب جوی هستند و میخواهند با این کار بگویند که همچیز رو میدانند و مابقی اعضاء هیچی …
  میگم بابا تو که در قول و وعده خود ماندی یه سری به پیشینه خودت بزن ببین کی بودی ؟! چقدر ریا ؟ چقدر خود نمائی؟ چقدر دخالت در کار اون این بسه آقا برو خودت اصلاح کن . چرا نمیزاری یک نفر اگر دوست داره کار کنه با دست خال و در این بحران اقتصادی . میخوای شهرمارو بدنام کنی سعی کن هر حرفی میزنی کارشناسی شده باشه !. نه از روی حسادت تنگ نظری مر دم خوب لنگرود خوب میشناسند امسال شما رو …….


 • شهروند

  تاریخ : ۱۲ - فروردین - ۱۳۹۴

  وامصیبت..قانون؟؟؟؟؟مناقصه؟؟؟؟پیمانکارواجدشرایط ؟ااونم توشهرداری لنگرود؟؟؟؟؟؟؟؟؟


 • بزرگ

  تاریخ : ۱۲ - فروردین - ۱۳۹۴

  تشکر بسیار از سخنگوی محترم بابت شفاف سازی و پاسخ به انتقادات شهروندان و صد افسوس برای دوستانی که با حرف های نسنجیده خود باعث ایجاد حاشیه می شن، مگه غیره اینه که ما همه دنبال صداقتیم، وقتی کسی میاد با صداقت حرفاشو میزنه و میفهمونه به مردم که چه خبره باس تخریب شه؟! آیا این کاره خوبیست؟!! الان میگی مردم شناختند منم جزعه مردمم چرا اون که باید اصلاح کنه خودشو شمایی! جای بقیه نظر میدی شما؟! جا خودت حرف بزن شما لازم نیست جای بقیه مردم نظر بدین! مردم خودشون قضاوت میکنند!
  منطقی برخورد کنیم با مساعل، همین.
  آدم اگه دشمن نداشته باشه باید به قدرت خودش شک کنه، حرف آخر.
  باتشکر از خبرگذاری خوبتون بخاطره این شفاف سازیا.


 • همشهری

  تاریخ : ۱۲ - فروردین - ۱۳۹۴

  واقعا فقط اعتباردولتی برای شهرداری ۵۰۰میلیون بوده یعنی نماینده شهردرمجلس فقط ۵۰۰میلیون برای این شهراعتبارگرفته؟واقعا این یک مصیبت بزرگه چه دارن برسراین شهرمیارن بنده خداشهرداربااین رکوداقتصادی وکمبودصدورپروانه ومعاملات چطوردرسال گذشته شهرداری رو چرخوند؟


 • یاسین

  تاریخ : ۱۲ - فروردین - ۱۳۹۴

  بازهم صدرحمت به این آقای شادوتعدادمعدودی ازاعضاشورا ماهروقت دیدیم ایشان بیشتراز حتی کارمندان شهرداری همراه شهردار درکارهای اجرایی حضور داشتن وفعالیت ونظارت میکردن و مثل بعضی ازاعضا فقط دنبال تخریب وانتقادبیجاوایرادگرفتن نبودن


 • هموطن

  تاریخ : ۱۲ - فروردین - ۱۳۹۴

  سپاس از مهندس شاد عزیز، پایدار باشید


 • Sh.G

  تاریخ : ۱۳ - فروردین - ۱۳۹۴

  سپاس از شهردار محترم امید اینکه در سال جدید شاهد موفقیت وسربلندی بیش از پیش جناب گلباغی باشیم


 • شهروند

  تاریخ : ۱۳ - فروردین - ۱۳۹۴

  البته گفتنی است که منظور از برگذاری منااقصه در واقع اجرای نمایشی اونه
  چون قبل از برگذاری ۵ سری اسناد مناقصه با طرف مورد نظر داده میشه که همه اسناد توسط پیمانکار تعیین شده به کمک دوستانی که دارای شرکت هستند تکمیل میشه و همه قیمتس کمتر از قیمت پیمانکار محترم دارند
  اینجوری هم مناقصه برگذار شده ، هم پیمانکار خاص برنده شده و مهمتر اینکه پیمانکار اون قیمتی که مد نظر خودش هست رو میزنه

  بقیه داستان هم طبق روال قانونی اجرا میشه

  .
  .
  خدا قوت .


 • میعاد

  تاریخ : ۱۳ - فروردین - ۱۳۹۴

  شهرداری و شورای شهر دوره چهارم تا حالا چکار مفیدی برای شهر انجام دادند؟فقط دو تا شهردار ضعیف به خلق الله تحمیل کردند لنگرهم فقط سانسور می کند


  • صابر

   تاریخ : ۱۴ - فروردین - ۱۳۹۴

   شما در این چند سالی که سر شغلت هستی و بی کفایتیت برای تمام مردم شهر ثابت شده چه کاری برای این شهرکردی؟


   • میعاد

    تاریخ : ۱۴ - فروردین - ۱۳۹۴

    صابر کدام شغل را می گویی؟بنده با مدرک دکترا ببکار هستم دلم برای شهرم می سوزد


    • جواد

     تاریخ : ۱۵ - فروردین - ۱۳۹۴

     آره. دکترا..خخخخ

     برو مارو خنده نیار که همین شهرداری جا رو واست آماده کرد که محل کارت بشه..

     عجب رویی داری تو …

     نمکدونتو نشکون آقای ….


 • میعاد

  تاریخ : ۱۴ - فروردین - ۱۳۹۴

  خدارو شکر این بار لنگر سانسور نکرد لنگر درسته در شورای شهر دوست هایت حکومت را در دست دارند اما کمی هم انتقاد منصفانه بد نیست شما که دم از عدالت و اسلام می زنی زشته که یک طرفه به قاضی می روی


  • ولی

   تاریخ : ۱۴ - فروردین - ۱۳۹۴

   تو چرا کم آوردی دو نفر دارن بدون اینکه مال مردمو بخورن کار می کنن؟
   وقتی یه شهردار میتونه تو ۶ ماه ۱۲ میلیارد درآمد برای شهر کسب کنه بی کفایته؟

   هه

   از کجا جیره و مواجب میگیری


 • karim dadras

  تاریخ : ۱۴ - فروردین - ۱۳۹۴

  جناب مهندس شاد خداقوت واقعا عملکرشما رو همشهریانم نظاره گر هستند خدا به داد کسانی که برای آسفالت شهرلنگرود با بی وژدانی خیانت میکنن وبابهانهای نه چندان قابل قول سرشهروندان روبا این پیامت سرگرم کنیددلخوشی بدیدسخت دراشتباه هستدیدمطمئن باش ما شهروندان به زودی بازرسان مقامات بالا رو به شهرمان آورده ونتیجه فریب کاری رو مشخص میکنیم گرچه اقداماتی شده بدانید ازاین به بعد زیر ذربین چشمان شهروندان قرارگرفتید وپابه پای عملکردشما خواهیم اومد خوشا به کسانیکه به شایستگی خدمت کردند بعد خواهی دید چطور شهروندان او را سربلند موردتشویق خودقرارخواهند داد .پس مهندس شاد خودت رونشان بده ما منتظریم ..یاحق


 • kaam

  تاریخ : ۱۴ - فروردین - ۱۳۹۴

  روزی میرسه که این کشاورزا میان جای شما و خودشون اسفالت میکنن تا به شما بفهمونن این اسفالت نیست


 • سیستم

  تاریخ : ۱۴ - فروردین - ۱۳۹۴

  ول کن مشتی. آخه برای ما سیاه بازی درنیار داداش ماکه خودمون سیاکاریم وبتون ریز. من فقط وفقط تعجبم از حاجی منصف است که سکوت کرده وشماراحمایت میکند وگرنه بخاطر ایشون نبود که خود آنسرمحله جوابتون را به تنهایی میداد داداشم.


 • میعاد

  تاریخ : ۱۴ - فروردین - ۱۳۹۴

  ولی جان خودت از کجا مواجب می گیری؟!شورای شهر ضعیف و شهردار پر مدعا که در این فوران بدهی شهرداری لنگرود ۱۱۰میلیون خودرو خریده تازه شهر لنگرود را برای زندگی لایق نمی داند فقط بالایز شهر لاهیجان یعنی شیشه گران را قبول دارند


 • شهروند

  تاریخ : ۱۴ - فروردین - ۱۳۹۴

  خسته نباشی.از زحماتی که برای عمران و ابادانی شهر میکشید ممنونیم.به سخنان مردم که میزنند گوش ندهید چون همش نیمه خالی لیوان رو میبینند.


  • میعاد

   تاریخ : ۱۵ - فروردین - ۱۳۹۴

   شهروند کدام آبادانی؟کدام عمران؟تخریب فضای سبز انتهای جاده توریستی چمخاله یا ساخت میدان بی هویت مرکز شهر؟شورای شهر با انتخاب گزینه ای بی تجربه در مدیریت شهری متاسفانه به شهروندان لنگرودی خیانت کردند


 • طوفان

  تاریخ : ۱۵ - فروردین - ۱۳۹۴

  با سلام و عرض ادب
  در این روزهایی که واقعاً دولت از لحاظ مالی در شرایط سختی است و همچنین اوضاع بد اقتصادی و نبود ساخت و ساز و به دنبال آن نبود صدور پروانه در شهرداری لحظه های سختی را برای هر شورا و شهردار آن بوجود می آورد. بعنوان یک همشهری از تلاش همه اعضای شورا و شهردار جوان و بومی قدر دانی میکنم. و با تمام کمبود ها در مدت اندک تصدی این پست میتوان نمره قابل قبولی به ایشان داد. لذا عزیزان ، با اینکه شما هم دلتان به حال این شهر میسوزد ولی انصاف این است که هر مدیری را حداقل پس از یک سال کاری نقد کنیم نه اینکه با هر حرکتی شروع به تخریب و جنجال کنیم، که اگر اینگونه شود دلیلی غیر از دلسوزی خواهد داشت و از نقد منصفانه به نقد هدفدار تبدیل خواهد شد که در اینصورت مردم ما بسیار هوشیارند.
  آقای شاد هم تازه امروز پیمانکار شهرداری نشده است و تا جایی که بنده بیاد دارم ایشان سالهاست پیمانکار شهرداریها ی مختلف علی الخصوص لنگرود هستند. در این مدت هم با توجه به نبود بودجه جرأت میخواهد تا برای شهرداریها کار انجام دادن.
  لذا بعنوان ختم کلام خواهشمندانه ۲ پیشنهاد دارم
  ۱) آقای شهردار بدلیل آبروی شهرمان با تمام سرشلوغی هایی که دارید چاله های شهر بسیار زیاد شده است، لذا خواهشمندم اکیپ لکه گیریها را در سطح شهر اضافه نمایید.
  ۲) با تشکر از شروع عملیات اجرایی پارک جاده چمخاله که این روزها بصورت بسیار بی وجدانه دجار نقد است در حالی که این ۱۸ روز تعطیلات هیچ کار عمرانی هیچ کس نمیتواند انجام دهد، خواهشمندم با سرعت ویژه به این عملیات ادامه دهید و برای آبگرفتگی جلوی آن هم فکری نمایید.
  حمایت ما تا لحظه ای که احساس کنیم و ببینیم مثل این روزها تا پاسی از شب در شهرداری حضور دارید تابتوانید گره ای از مشکلات شهر را برطرف کنید ادامه دارد.


 • کاوه

  تاریخ : ۱۵ - فروردین - ۱۳۹۴

  میعاد برو خونه خببب؟
  برو خونهههه
  وگرنه دفه بعد ببینمت …..


 • میعاد

  تاریخ : ۱۶ - فروردین - ۱۳۹۴

  اقا بنده همینجا عذرخاهیه


 • میعاد

  تاریخ : ۱۶ - فروردین - ۱۳۹۴

  اقا بنده همینجا عذرخاهیه خود را اعلام مینمایم ! امیدوارم حلالم نمایید، تقاضا دارم اظهاراته بنده را پاک کنید. اشتباه کردم، شرمنده!


 • میعاد

  تاریخ : ۱۶ - فروردین - ۱۳۹۴

  سلام بنده میعاد واقعی هستم و اظهارات میعاد جعلی را تکذیب می نمایم کامنت های بنده هم از روی علاقمندی به زادگاه هم است از هیچکسی نیز عذر خواهی نکرده و نمی نمایم لنگر کامنت های مجهول الهویه را منتشر نکن


 • اعتلال

  تاریخ : ۱۹ - فروردین - ۱۳۹۴

  شورای شهر در انجام بزرگترین رسالت خودش که انتخاب یک شهردار ارزشی ، با سابقه ، انتقادپذیر ، و….. موفق عمل نکرده . وضعیت اسفالت هم که اظهرمن الشمسه ، وضعیت باشگاه ورزشی و علی الخصوص تیم فوتبال رو هم که همه میدونن نابود کردن ، در مورد معضل زباله که به روی خودشون نمیارن دارن توی روز روشن داخل تالاب دفنش میکنن ،و موارد بسیار دیگر…… ولی اونچه که واضحه اینکه اکثر اعضای شورا در طول این مدت به دنبال پستهای سیاسی و یا منافع اقتصادی بودن و مهمتر اینکه هیچکدومشون معترف به اشتباهاتشون نیستن


 • langar

  تاریخ : ۱۹ - فروردین - ۱۳۹۴

  سلام خبر جدید :سردر شورا قراره تابلو بزنن شرکت برادران … —دیگه خود دانید


 • […] بودجه شهرداری لنگرود در سال جدید، ۱۹ درصد و بودجه عمران… […]


 • مسعود

  تاریخ : ۲۳ - فروردین - ۱۳۹۴

  باسلام وعرض خسته نباشید خدمت شهردار و شورای شهرستان لنگرود
  تشکر ویژه از جناب مهندس ناصر احمدی شاد و شهردار و شورای شهرلنگرود که در سال اخیر تلاش های زیادی برای پیمانکاران و عمران وآبادانی شهرستان شهیدپرور لنگرود نمودند و دستشان را به گرمی میفشاریم امیدواریم که در سال های آتی نیز به عملکرد خوبشان ادامه دهند
  واین را بدانیم که هر فرد موفقی لزوما منتقد دارد و دوستانی که از روی مشکلات شخصی نظر میدهند بدانند چاه کن همیشه ته چاه است…
  جات توی قلب ماست مهندس <3


 • سید ایمانی

  تاریخ : ۳۰ - فروردین - ۱۳۹۴

  سلام خدمت شما مسؤول محترم
  در مورد ساخت مزار مطهر شهدای گمنام پارک فجر که نزدیک به دوسال هست که موجب بی مهری شما مسئولین قرار گرفته چه جوابی دارید
  منتظر پاسخ گویی شما به مردم هستیم


ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.