» پیشنهاد سردبیر » اتوبان اشتغال فرزندان اعضای شورا و برخی از مسئولین دوایر شهرداری بازگشایی شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ - ۱۰:۰۶

 کد خبر: 40411

اتوبان اشتغال فرزندان اعضای شورا و برخی از مسئولین دوایر شهرداری بازگشایی شد

در چند روز اخیر آن چیزی که در بین مردم و فضاهای مجازی مکرر بحث می شود و به عنوان گلایه به آن پرداخته می شود حضور فرزندان اعضای شورای شهر و برخی بستگان اعضا شورا و قائم مقام و کارمندان شورا در شهرداری است که بدون هیچ حکمی در بخشی از مکان های کاری شهرداری به کار گیری شده اند.

اتوبان اشتغال فرزندان اعضای شورا و برخی از مسئولین دوایر شهرداری بازگشایی شد

به گزارش لنگرخبر، بعد از ماجرای عجیب استیضاح گلباغی از شهردای لنگرود و ابهاماتی که در خصوص پست های دولتی که دو عضو شورای شهر  دارند، وجود دارد، اتوبان اشتغال فرزندان اعضای شورا و برخی از مسئولین دوایر شهرداری بازگشایی شد.

 ماجرا از این قرار است که ظاهراً  کسی نیست که نظارتی بر روی آن انجام دهد و شهردار بدون دریافت کارت زرد اول، استیضاح می شود.

بعد از استیضاح گلباغی از شهرداری، تقی شریفی به عنوان سرپرست انتخاب شد و در مدت کمتر از ۲۰ روز تغییرات گسترده ای را در سطح مسئولین دوایر مهم شهرداری ایجاد کرد و جالب اینجاست، در روزی که حکم کحالی به عنوان شهردار از سوی استاندار ارسال شد نیز شریفی دست به تغییرات در شهرداری زد!!! و این را در ذهن ها تداعی میکرد که برخی در حال زمینه سازی برای رسیدن به معادلات  ذهنی خود هستند.

بعد از شروع به کار کحالی، تقی شریفی با حفظ سمت به عنوان قائم مقام انتخاب شد.

در چند روز اخیر آن چیزی که در بین مردم و فضاهای مجازی مکرر بحث و به عنوان گلایه به آن پرداخته می شود حضور فرزندان اعضای شورای شهر و برخی بستگان اعضا شورا و قائم مقام و کارمندان شورا در شهرداری است که بدون هیچ حکمی در بخشی از مکان های کاری شهرداری به کار گیری شده اند.

بخش مالی شهرداری، انبار شهرداری، سالن بحران شهرداری و …. از جمله مکان هایی است که آقا زاده ها بدون هیچ گونه گزینش و حکمی در آن محل ها ایفای نقش میکنند و پشتوانه محکمی به عنوان پدر در جایگاه اعضای شورای شهر را دارند.

این که چگونه فردی بدون حکم و گزینش وارد محیط کاری شهرداری که در جز بیت المال محسوب می شود گمارده می شود سوالی است که شهرداری و اعضای شورای شهر باید به مردم پاسخگو باشند.

در حالی که بسیاری از جوانان با مدارک نزدیک به وظایف شهرداری مانند عمران و … هم اکنون جویای کار و بی کار هستند بعضا برخی از آقازاده ها بدون داشتن مدارک مرتبط به شهرداری نفوذ کرده اند.

آن چیزی که به نظر می رسد ضرب المثل ” راه بنداز، جابنداز” در خصوص این افراد در حال شکل گیری است.

یکی از موارد جالب این قضیه سکوت مسئولین شهرستانی در این خصوص است، ظاهرا هیچ نهاد و سازمانی بر روی اعضای شورا نظارتی ندارد.

نماینده لنگرود میتواند در خصوص طرح شهرداری رشت نظر دهد و حمایت کند و از سوی دیگر فرماندار میتواند همایش گروه های مذهبی را لغو کند ولی در مراسم تکخوانی یک دختر در مدرسه (کلیپ نیز در تحریریه موجود است) شرکت کند ولی کسی نیست که قوانین اعضای شورای شهر و شهرداری را به آنان گوشزد کند.

سوالی که در اذهان پیش می آید این است :

۱ – ما هم برای سال های بعد برنامه ریزی کنیم و عضو شورا شویم تا فرزندان و آشنایان را در شهرداری مشغول به کار کنیم.

۲ – ما رای دادیم که به داد مشکلات مردم و شهر برسند ولی اعضای شورا و کارمندان با سابقه شهرداری در فکر اشتغال زایی فرزندان خود هستند.


برچسب ها : , , , ,
دیدگاه کاربران کل نظرات :45
 • سيامك

  تاریخ : ۲۶ - آبان - ۱۳۹۴

  باتشکر از لنگرنیوز

  بهتر بود اسامی افرادی که فرزندان خودشون رو وارد کردن تو این یه ماه اخیر رو میاوردید تا مردم بشناسن


  • همشهری

   تاریخ : ۲۶ - آبان - ۱۳۹۴

   آیا این آقایون خونشان رنگین تر از فرزندان ما بود؟؟؟؟ شورای شهر به جای حل مشکلات شهر و شهرداری خود مانع توسعه و عمران شهری شده.وای به روزی که بگندد نمک………..


 • مهدی

  تاریخ : ۲۶ - آبان - ۱۳۹۴

  باسلام لطفاً یا خبر تهیه نکنید وبه مردم نگید یاخبرتون کامل با اسم باشه تا ذهن مردم نسبت به همه اعضای شورا و شهرداری درگیر نشه تا مردم بدونن که چه کسانی دارن به شهر خیانت میکنند با اون میدانهای افتضاح الان و جاده چمخاله ای که شبیه از جنگ برگشته ها هستش با تشکر


 • شایان

  تاریخ : ۲۶ - آبان - ۱۳۹۴

  از سوی دیگر فرماندار میتواند همایش گروه های مذهبی را لغو کند ولی در مراسم تکخوانی یک دختر در مدرسه شرکت کند ؟

  یعنی فرماندار هم بله؟


 • معصومه

  تاریخ : ۲۶ - آبان - ۱۳۹۴

  برادر آقای شاد که قبل از شروع بکار آقای شهردار پست گرفت شن وماسه کم بود؟؟! پسر آقازاده رییس اسبق هم که برای سکوت در مورد شهردار اسبق در وادی مشغول شد پس پاکدست همین بود؟؟ لنگر هم مطمینا طرف اینهاست از خلاف آقایان برای کوبیدن اعضای طرفدارشهردار استفتفاده میکنه .لنگرنیوز جان از همان اول حمایت تان از شهردار اسبق به همراه حاج غلامرضا بعید بود .هنوزم حاقه گمشده است


 • ابراهیم

  تاریخ : ۲۶ - آبان - ۱۳۹۴

  مگه داریم مگه میشه؟حالا که شدازمامگه چیزی برمیادمسئولین شهرمخصوصابزرگترین مقام سیاسی شهربایدنظری بدند


 • رضا

  تاریخ : ۲۶ - آبان - ۱۳۹۴

  لطفاً دقیقاً اطلاع رسانی کنید . اینکه نشد خبر
  ۱- چند نفر
  ۲- چه پستی
  ۳- با چه مدرکی
  ۴- سن
  ۶- نام و فامیل


  • ابراهیم

   تاریخ : ۲۶ - آبان - ۱۳۹۴

   آقارضادیگه چیزی نمیخوای اگه لنگرودی یسرپاشوبروشهرداری خودت ببین دیگه داداش که راسته یادروغ به این نویسنده خبرزحمت نده


   • رضا

    تاریخ : ۲۷ - آبان - ۱۳۹۴

    آقاابراهیم بنده خارج از لنگرود ساکن هستم ولی خبرهارو دنبال میکنم . ممنون میشم اگه مخفف اسامی مثل ب ز بگین. همیشه سربلند باشین همشهریان عزیز.


    • ابراهیم

     تاریخ : ۲۷ - آبان - ۱۳۹۴

     اقارضای عزیزواقعانمیدونم اگه میشناختم خدائیش اسم میبردم واما نمیدونم چراوبه چه دلیل شهروندان لنگرودی ابادارنداسم ببرنداونی که فک وفامیل برده سرکاربراش مهم نیست که اسامی فاش بشه حالاملت ملاحظه چی میکنندوازچه پرهیزمیکننددرتعجبم دیگه این همه کامنت برای چیه بذارین کارخودشونوبکنند


 • لنگرود از نفس افتاده

  تاریخ : ۲۶ - آبان - ۱۳۹۴

  دوره چهارم شورای اسلامی شهر لنگرود ، پاک ترین و شریف ترین عملکرد رو از خودشان بر جای نهاده اند .
  این رویایی است دست نیافتنی .
  باید تا لحظه آخر این شورا منتظر حوادث دیگر از این بزرگواران باشیم .
  ارزانی تمام مردم لنگرود که دیدگان خود را باز نمی کنند در انتخاب اینان .
  و خود مردم هیچ نظارتی بر کار این بزرگواران ندارند . اگر اعضای شورای شهر بدانند مردم باهوش و نظارت گری وجود دارند که اعمال آنان را رصد می کنند و مردم از ایشان پاسخ بخواهند ، هیچ وقت از این قبیل عملکرد بر جای نمی گذارند .
  خیلی جالب است که همین مردم به اینان رای می دهند و بعد در هنگام رویارویی با اینان ؛ در محل کارشان مردم ایستاده و بسان یک سرباز خبر دارند و به احترام اعضای شورای شهر همیشه ساکتند .
  بر عکس شده .
  این اعضای شورای شهر هستند که باید در برابر مردم خبردار بایستند . اعضای شورای شهر باید خود را فدای مردم کنند باید نوکر مردم باشند در عمل و کردار.
  مردم باید طلب کار باشند از اعضای شورا نه این که اعضای شورا طلب کار باشند از مردم .
  دنیا و واژگان دنیا عوض شده .
  اعضای بزرگوار تا کی باید بر سریر قدرت بتازید ، تا کی باید همچنان قدرت بر شما سوار باشد . مگر بعد از دوران انقضای تان باید رد شهر نباشید ؟ چگونه باید پاسخ مردمان را بدهید .
  از سادگی این مردم شریف سوء استفاده نکنید .
  اعضای محترم ، شما فکر می کنید با تصویب چند مصوبه کارتان تمام می شود . شما باید خواب و خوراک نداشته باشید از این که شهر به این صورت ویران در آمده است . شما باید این قدر در شهر رفت و آمد کنید و ببینید که در شهر چه می گذرد تا کفشهایتان پاره شود .
  اعضای محترم : فقط نباید در جلسات شورا شرکت کنید آن هم هفته سه روز و حق جلسه بگیرید .
  واژگان عوض شده ……
  روزی این لنگرود باید با هوشیاری و بصیرت مردم شورایی با دست های پاک داشته باشد . به امید آن روز


  • شایان

   تاریخ : ۲۷ - آبان - ۱۳۹۴

   تا روزی که ما مردم رای خودمون رو میفروشیم وضع همینه

   فقط به آمار کسانی که افرادی رو وارد کردند نگاه کنید

   آیا آنهایی که رای خرید و فروش نکردند فرزندشان را وارد مجموعه شهرداری کردند؟


  • ابراهیم

   تاریخ : ۲۷ - آبان - ۱۳۹۴

   دوست عزیزاقاشایان مطلب درستی بیان کرده دربعضی موارد حق ماست دیگه اعتراض به چی میکنیم رای نفری ۲۰یا۳۰تومن فروختن همینه دیگه


 • رضا

  تاریخ : ۲۶ - آبان - ۱۳۹۴

  از مسئولین میخواهیم به این باند بازیها پایان دهد.این چه شورای است ؟واقعا کار شورا چیست ؟نظارت بر کار شهردار یا آوردن شهردار وگرفتن امتیاز.آخه این چه قانونی است که مسئولین شهر مثل شورا آن را زیر پا میگذارن وانتظار دارن مردم قانون مدار باشن.چگونه میشود که شما امین مردم هستین تا منافع خودتان را حفظ کنید؟تمام شهر یکجا آسفالت سالم نداره .در عرض ۴ماه اول سال ۹۴بودجه آسفالت را خانواده …غارت کردن.آقایان شورا خواهشا وقتی که فرزندان تان را مشغول بکار کردید یک مقدار نظارت تان را بیشتر کنید.داخل شهر واطراف با ماشین ترددمیکنید؟میبینید چاله های جادهای تازه آسفالت شده نماینده شما را ؟طرف مسجد چالکیاسر چندتا چاله است که یک نگاه کنید ببینید با این همه هزینه که بخش مالی وعمران شما برای آسفالت انجام دادن جای سالم باقی مانده؟آیا اگر این هزینه ها از جیب شخصی شان بود بابت این نوع آسفالت پول میدادن ؟آیا تو خریدهای شخصی شان اینقدر ولخرج هستن ؟این بیت المال صاحب ندارد؟کسی نیست نظارت کند؟بس دیگه خسته شدیم.همه جای شهر چاله و خرابه .بعد آقایان اطرافیانشان را با هر نقشه ای وارد شهرداری میکنن.آخه تو این شهرداری چه خبر است مگه؟چرا مسئولین شهر چرا استانداری به این اعمال شورای شهر نظارت نمیکنه؟تمام عزل ونصب ها با باند بازی وپارتی بازی وقتی باشه!!نتیجه اش میشود این..؟وقتی شب تردد میکنیم تو کوچه ها وخیابانهای داخل شهر حتما بایستی فردا صبح جلوبندی ماشینت را عوض کنید.من هیچ وقت حلال تان نمیکنم ای کسانی که به این گونه عمران وآبادانی شهر بابت اینگونه کارها پول میدهید..کسی که این آسفالت انجام میده وکسی که تاییدش میکند و بابتش پول بیت المال را حیف میل میکند..


 • یوسف

  تاریخ : ۲۶ - آبان - ۱۳۹۴

  • جمشید

   تاریخ : ۲۷ - آبان - ۱۳۹۴

   کاملا صحت داره .فعلا از نظرها مخفی کردن از قسمت اداری دور کردن و دراطراف شهرداری مشغول هستند.باور نمیکنید از آخر ماه دیگه یا چند روز دیگه بصورت حقوق روزمزدی یا شرکتی دستمزدهایشان را هم میگیرن.یا بازهم بصورت مخفی تر یواشکی حق حقوق شان را میدن بعداز چند مدت هم از استاندار گرفته تا بقیه همه ساکت میشن از شاهکار شورا.


 • امیر

  تاریخ : ۲۷ - آبان - ۱۳۹۴

  آفرین به چشم تیز بین لنگر نیوز……
  اما خداییش تابلو ، که توسط یکی از اعضای شورای شهر و دوست شفیق مهندس گلباغی ، این خطوط داده میشه.
  یعنی در زمان جناب گلباغی و گذشته این اتفاق نیافتاده.
  لنگر نیوز حیاکن
  آرامش رو از شهرداری نگیر


  • رصد

   تاریخ : ۲۷ - آبان - ۱۳۹۴

   امیر عزیز و بزرگوار
   اینطور که فرمایش می کنید نیست . در زمان گلباغی چیز های دیگری بود . و این که این طور بستگان خود را بیا ورند بی سابقه بود در تاریخ شهرداری .
   خواهش می کنم تحقیق کنید .
   آرامش شهرداری از داخل بهم خورده نه از بیرون
   یا علی


  • شایان

   تاریخ : ۲۷ - آبان - ۱۳۹۴

   تو هم از کدخدا خط میگیری که میترسی همه چیز رو بشه؟


 • محمد

  تاریخ : ۲۷ - آبان - ۱۳۹۴

  خود اقای شریفی و اقای شیخ طاهر


 • حسام

  تاریخ : ۲۷ - آبان - ۱۳۹۴

  دوستان, باتوجه به عملکرد سراسر زیانبار شورای شهر لنگرود و خسارات وارده به شهروندان سه راه وجود دارد:
  ۱- تقاضای انحلال شورای شهر از طرف جناب فرماندار و ارائه و ارسال پرونده تخلفات شورا به قوه قضائیه
  ۲- ورود دادستان دادگستری به پرونده تخلفات شورا به عنوان مدعی العموم و صدور دادخواست برای اعضای شورا و نتیجتا صدور حکم انحلال
  ۳- تقاضای کتبی از سازمان بازرسی قوه قضائیه استان گیلان جهت استقرار در شهرداری و رسیدگی به تخلفات شورا
  بنابراین از دوستان معترض و مدیریت محترم سایت انتظار داریم اقدامات عملی را بجای اعتراض شعاری در دستورکار خود قرار دهند تا حداقل یک حرکت انقلابی خداپسندانه انجام گیرد. بخداقسم مردم بخاطر اینگونه اجحاف هاست که دارن از نظام دلسرد میشن, درحالیکه باید بگوییم:
  اسلام به ذات خود ندارد عیبی/ هرچه عیب است، درمسلمانی ماست


 • خلوصی

  تاریخ : ۲۷ - آبان - ۱۳۹۴

  آقای کحالی بعد از ۴۰ میلیارد بدهی لاهیجان حالا اومدی به اعضای شورا با استخدام باج میدی
  مرد باش و مردونه وایسا و بگو نه استخدام نمیکنم


 • شهروند لیلاکوهی

  تاریخ : ۲۷ - آبان - ۱۳۹۴

  دوست عزیز نسبتا محترم اول اینکه در حد و اندازه های خودت حرف بزن
  ثانیا اخوی مهندس شاد که ۲۶سال سابقه خدمت در شهرداری ر اداراست پیش ازاین مسئول واحد عمران شهرداری بود.
  ثالثا وقتی شهرداری درامد نداره؛کلی بدهی هم داره؛حقوق کارننداشو ۲ماهه نداده اونوقت انتظار داری توی این هفته هایی که از ۷روزش ۵روزش بارونه آسفالت کنن که دربیاد اونوقت بگی بد آسفالت کردن؟؟!!!
  اینقدم سعی نکن برای کسی چاله بکنی؛چاله کن همش ته چاهست….


 • ...

  تاریخ : ۲۷ - آبان - ۱۳۹۴

  مملکت ما کلهم باندبازی و رانت خواری هست یکیش هم توی همین لنگرود کوچک همیشه تا بوده چنین بوده تا هست هم چنین خواهد بود!! همیشه یک اقلیت چنگ می اندازند به حقوق اکثریت این طبیعت همه جوامع بوده و هست!! آقایان مسئول بخورید و بیاشامید اما چهارتا ضعیف و مستضعف رو هم دست بگیرید! کرباسچی هم خورده بود هم خورانده بود شما هم اگه دارید می خورید و می ترکید حداقل یه لقمه توی دهن چهارتا گشنه هم بزارید! بازهم بگم؟!!


 • هادی

  تاریخ : ۲۷ - آبان - ۱۳۹۴

  سلام از مسئولین شورا که جانماز آب میکشن بگید که دفتر وادی هرچه دوست ومداح رفیق اعضای شورا او.نجا مشغول شدن.خبرگزاری شما باید اسمای ای نفراتو بگن چون وظیفه رسانه هستش.این همه جوان بیکار شهرداری شده کارمندان خانوادگی که نسل به نسل دست به دست میشه شغله


 • ghasam

  تاریخ : ۲۸ - آبان - ۱۳۹۴

  جالبه پسر آقای منصف در وادی مشغول میشه وحتی با پرسنل اونجا عکس میگیره میبینند اوضاع خرابه میگن دیگه فعلا نرو موندیم دم خروس یا قسم حضرت عباس؟؟؟


 • ...

  تاریخ : ۲۸ - آبان - ۱۳۹۴

  چرا نظرم رو تایید نکردی؟ علتش را به ایمیلم بفرست من که خیلی وقت برای نظر ندارم حالا که فرستادم تایید نمیکنی؟ تازه چرا حتما باید ایمیل ذکر شود تا شما تایید کنید؟ اگه کسی دوست نداشته باشه ایمیلش رو بده چه میشه؟


 • شهروند لنگرودی

  تاریخ : ۲۹ - آبان - ۱۳۹۴

  فقط اگر ما ادمها واقعن به شنعار امام حسین واهدافش ا زقیام توجه میکردیم واقعن الان وضعیت این شهر اینطوری نبود ای اهالی بریدد منطقه راهپشته لنگرود ببنید مثل شهر جنگ زده شده یک مغازه را تخریب کردند یک مغازه همنطوری هست اخه چند سال یک سال دوسال اینهای همیشه میگن بودجه نداریم به خدا این دروغه نمیخاهند برای اهالی انزلی محله و راهپشته کاری بکندد


 • شهروند لنگرودی

  تاریخ : ۲۹ - آبان - ۱۳۹۴

  تمام خیابان های سطح منطقه لیلاشهر با اندکی باران همیشه اب هست ایا شهرداری وکارکنان شهرداری نباید به این منطقه و برای این مشکل کاریی کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


 • شهروند لنگرودی

  تاریخ : ۲۹ - آبان - ۱۳۹۴

  یک سول و یک پیشنهاد چرا ما ادمهای این شهر ومسولین نباید کارهای فرهنگی در سطح این شهر را ترویج کینم کثلن اهدا خون ساختمان بسیار مجللو کارمندهای بسیار با ادب این مرکز در بیشتر اوقات سال واقعن با کمبود مراجعهه کننده روبه روهستند فقط محرم وصفر کمی شلوغه چی ایراد داره درمورد فرهنگ این مسله در نماز جمعه یا نماز مساجت محلات دعوتت کنند از دکتر مرکز بهداشت فایده های اهدا خون برای مردم تویجح کنند بخدا بسیار از مردم در این زمینه اطلاعات کافی ندارندددددددددددددد


 • شهروند لنگرودی

  تاریخ : ۲۹ - آبان - ۱۳۹۴

  پیشنهاد چرا باید مسولین شهر با جوانهای شهر ارتباط نزدیک ندارند فقط موقع انتخابات به جوان راجعه میکنندد جوان فقط بخشی از مشکلش کار و شغل هست چرا اهیمت نمیدند پیشنهاد هایییییییی این نسل تحصیل کرده جوان را بخدا ضرر نمیکنن اگر گوش بدهند به حرفهای ما جوانها


 • شهروند لنگرودی

  تاریخ : ۲۹ - آبان - ۱۳۹۴

  چی ایراد داره بخشی از کمکهای اربعین اگر مالی هم نبود مثال اهداخون را در محلات ومساجد این فرهنگ را ترویج داد؟


 • شهروند لنگرودی

  تاریخ : ۲۹ - آبان - ۱۳۹۴

  ما همه باید باهم متحد بود و با مشکلات را برطرف کینم خواهشن ان ادمهایی که با پارتی بازی کسی را به شرکار می برند این مطلب را بخوننن روزی باییییییییییییید به اقا امام زمان و خدا جواب بدهید حق ناس هست پارتی بازی یادتون باشه


 • رصد

  تاریخ : ۳۰ - آبان - ۱۳۹۴

  محل هایی که یکی از این وابستگان رو آوردند شهرداری شناسایی شده و طرف که وابسته درجه دوم خانم س… هست که ظاهرا دامادشان تشریف دارند در واحد موتوری شهرداری در مکان آتش نشانی شماره ۲ ایفای نقش می کند.
  و خیلی جالب هست که با کت و شلوار در پشت میز نشسته و به صورت روز مزد قرار داره .


 • علیرضا درویش

  تاریخ : ۳۰ - آبان - ۱۳۹۴

  با سلام
  تشکر میکنم ازمدیریت ودبیر سایت لنگرنیوز که این کار آقایون را افشاگری کردند. تا اینجا که ما اهالی رکج محله و آنسرمحله خبر داریم دفتر وادی لنگرود شده پاتوق پسر ریس شورای قبلی و دوستانش وظاهرا ایشان هم که در راس استخدامین شهرداری لنگرود قرار دارند از لنگرنیوز خواهشمندیم که پیگیری و مردم را درجریان این کارهای آقایون قرار دهد.
  با تشکر


 • حسین

  تاریخ : ۳۰ - آبان - ۱۳۹۴

  با سند با آبروی مردم بازی نکنیم !!!!
  سالها پیش مردی وارد مسجد ی شد و به وضوخانه رفت و شروع به وضو گرفتن کرد در همین لحظه درب یکی از دستشویی ها باز شد و امام جماعت بیرون آمد و بدون گرفتن وضو به داخل مسجد رفت رفت این مرد با تعجب به امام جماعت خیره شد سریعاً وضو را تمام کرد و به داخل مسجد رفت و دید امام جماعت مشغول گفتن تکبیر است که ناگهان فریاد برآورد آهای مردم من خودم دیدم امام جماعت از دستشویی بیرون آمده و بدون وضو مشغول خواندن نماز شده است آهای مردم من سند دارم من با چشم خودم دیدم همهمه در مسجد بوجود آورد هرکسی حرفی زد یکی گفت شاید تمام نمازها رو بی وضو می خوانده به هر روی امام جماعت را از مسجد بیرون کردند و در شهر تبلیغات وسیعی انجام دادند که ما با سند این کار را انجام دادیم . چند سالی از این ماجرا گذشت روزی همان مردم به بیماری دچار شد که نیاز به زدن آمپول داشت وقتی وارد مسجد وضو گرفت و خواست به داخل مسجد برود ناگهان احساس کرد شاید محل زدن آمپول خونی باشد برای بررسی وارد یکی از دستشویی ها شد و دید که اینطور نیست و نیاز به گرفتن وضوی مجدد ندارد از دستشویی بیرون آمد و به سوی مسجد درحال حرکت بود که ناگهان یاد جریان امام جماعت سابق مسجد افتاد که آبرویش را با سند برده بود «نکنه امام جماعت هم به همین خاطر وارد دستشویی شده بود» بر سر زنان وارد مسجد شد با صدای بلند فریاد زد آهای مردم من چند سال پیش اشتباه کردم ولی دیگر کار از کار گذشته بود .
  حالاچند وقتی هست در فضای مجازی و گروه های شبکه های موبایلی عده ای با صدای بلند فریاد می زنند که آهای مردم بشتابید ما مدرک داریم که فلان مسئول شورای شهر فلان فرد مذهبی شهر یک کار خلاف قانون انجام داده آبروی مومن با حرم الهی مقایسه می شود شما چه حقی دارید با ابروی مومن آن هم افراد خوشنام بازی کنید . اگر کار واقعاً این موضوع درست است شما صلاحیت بررسی آن و بردن نام متهمین این کار را در بین مردم ندارید ولی اگر این موضوع خلاف واقع باشد می دانید که ضررهای معنوی به این فرد که نه به تفکری که ایشان نمایندگی آن را برعهده دارند می زنید که اکنون عده ای از عوام و غیر مطلع که تحت حرف های فریبنده شما قرار گرفته اند چه حرف هایی که نمی زنند . جواب اعتمادهای از دست رفته را چه کسی می دهد این را بدانید شایعات سریع پخش می شود ولی تکذیب آن چون جذابیت اولیه را ندارند به همه نمی رسد . اگر غافلید به این موضوع هرچه زودتر از مردم بابت آن عذرخواهی نمایید ولی اگر بازیچه دست افرادی قرار گرفته اید که می خواهند بدینوسیله به مطامع سیاسی خود در این موضوع برسند و برای خود از آب گل آلود ماهی بگیرند ، خود را از استعمار فکری آنها خارج کرده و به گوشه رفته تفکر کنید و مورد کارهای گذشته خود بیاندیشد .
  والسلام علی من التبع الهدی


 • حسین

  تاریخ : ۳۰ - آبان - ۱۳۹۴

  تی حال خوبه برار؟

  تویی که گونی رکج محله ایسای بعد مو چره تی اسم نشدوسم؟

  بیه الان بشم وادی دفتر بینیم کی نیشته

  چره دروغ گونی؟


 • شهروند لنگرودی

  تاریخ : ۳۰ - آبان - ۱۳۹۴

  با سلام فقط یک مطلب میخاهم بگویم خواهشن از تمام دوستان نظر بدهند تشکر؟؟؟؟؟؟؟؟ یک سوال از نماینده شهر و اعضای شورا شهر لنگرود چقدر نسبت به شهرهای مجاور پیشرفت داشتهههههههههه جز تعطیلی بعضی از شهرکهای صنعتی


 • شهروند لنگرودی

  تاریخ : ۳۰ - آبان - ۱۳۹۴

  سلام شوال از شما عزیزان شریف لنگرود منطقه راهپشته خدایی مثل شهر جنگ زده می ماند یک مغازه تخریب و یک مغازه م سر جاهست آیا این موضوع دوستان ربطی به شهرداریییییییییییییی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


 • شهروند لنگرودی

  تاریخ : ۳۰ - آبان - ۱۳۹۴

  کجایی ایران شما می توانید ببنید مدت ۱۰ سال یا بیشتر طرح تخریب مغازه های لب رودخانه راهپشته هنوز هنوز تخریب ونشده خدایی پشت این برنامه چه کسانی قرار دارند؟که نمیخاند راهپشته پیشرفت کند طرح ایجاد یک فضای توریستی وتفریحی در کنار پل خشتی که قدمت تاریخی وملی داره


 • شهروند لنگرودی

  تاریخ : ۳۰ - آبان - ۱۳۹۴

  منطقه راهپشته منطقه زلزله خیز شده یک مغازه تخریب شده یک مغازه همنطوری هست ایا کسی هست جواب بدهد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


 • شهروند لنگرودی

  تاریخ : ۳۰ - آبان - ۱۳۹۴

  ایا منطقه راهپشته که پل بسیار قدیمی وتاریخی ایران در ان جای دارد ایا محل پارک و مسافرکسی موتور خواهد بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


 • شهروند لنگرودی

  تاریخ : ۳۰ - آبان - ۱۳۹۴

  منطقه راهپشته یآیا محل تفریحی خواهد شد؟یا محل موتور و پارکینکنگ ماشینها و یک منطفه مرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


 • شهروند لنگرودی

  تاریخ : ۳۰ - آبان - ۱۳۹۴

  ولی این مطلب به ان کسانی خواهم گفت که به این شهر هیچ کاری نکردند و شعار تبلغاتی می دهند شما نسبت به حقوقی که می گیرید مسول هستید خدایی اای ان دنیا چه جوابی پیش خدا و اهل بیت دشاته باشید که اینطور منطقه های قدیمی لنگرود همچون راه پشته انزلی محله انسر محله پس رفت کننددد و مناطقی مثل اقاسید عبدالله و بقیه زمین قیمیت میلوینی داشته باشه خدایی شما نسبت به این مردم محلات مدیون هستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.