اختلاف‌سلیقه مسئولان نباید با مشکلات چالشی و تخریب همراه شود
اختلاف‌سلیقه مسئولان نباید با مشکلات چالشی و تخریب همراه شود

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری بابیان اینکه همه ما مدیون شهدا هستیم گفت: اختلاف مسئولان، نظام را با چالش روبه‌رو می‌کند و اختلاف‌سلیقه نباید به مشکلات چالشی و تخریب همراه شود و همه قوا باید دست‌به‌دست هم دهند و اختلافات را کنار بگذارند و نوکری مردم را وظیفه خود بدانند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، آیت‌الله احمد پروایی صبح امروز در مراسم یادواره ۱۲۷۰ شهید تیپ نیروی مخصوص میرزا کوچک‌خان لنگرود بابیان اینکه هیچ لحظه‌ای نبوده که دشمنان ایران اسلامی برای براندازی نظام برنامه، نقشه و اتاق فکر نداشته باشند اظهار کرد: از همان روزهای نخستین انقلاب اسلامی با ترور شخصیت‌های انقلاب و تحمیل جنگ تا ایجاد فتنه در جامعه اسلامی و حتی دل سرد کردن بانفوذ در ارکان تصمیم‌گیری نظام جمهوری اسلامی درصدد براندازی نظام بوده‌اند.

 

وی افزود: نقشه‌های دشمنان متعدد بوده است و در هر نقشه‌ای که دشمنان کشیدند و طراحی اجرا کردند ملت ما دچار هزینه‌های شده است اما تا اکنون نقشه‌های آن‌ها نقشه بر آب‌شده است و به آن اهدافی که ترسیم کرده بودند نرسیدند.

 

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور ملت درصحنه نقشه‌های دشمنان را همیشه نقش بر آب کرده است؛ و اگر شهدای مدافع حرم ما نبودند گرفتاری‌های بزرگ‌تری نصیب کشور می‌شد.

 

پروایی بابیان اینکه انقلاب ما دشمنان قسم‌خورده‌ای دارد گفت: آمریکا، رژیم غاصب صهیونیستی، انگلیس خبیث و کشور خرپول خلیج‌فارس جزء دشمنان قسم‌خورده ما هستند و اگر انقلاب ما پیرو ولایت علی (ع) نبود آن‌ها با ما مشکلی نداشتند اما انقلاب ما رهرو حضرت سید الشهداء است و تا آخر در مقابل دشمنان خواهند ماند.

 

وی بابیان اینکه حضور به‌موقع مردم فتنه ۸۸ را خنثی کرد: فتنه گران با نظام، دستاوردهای انقلاب، شهدا و آرمان‌های آن مشکل‌دارند و ما باید صدها مرتبه از مردم تشکر کنیم که در دفاع مقدس حمایت کردند و در فتنه ۸۸ مردم به صحنه آمدند و در این اتفاقات اخیر هم مردم مدافع انقلاب شدند.

 

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری بابیان اینکه مدیون شهدا هستیم گفت: اختلاف مسئولان، نظام را با چالش روبه‌رو می‌کند و اختلاف‌سلیقه نباید به مشکلات چالشی و تخریب همراه باشد و همه قوا باید دست‌به‌دست هم دهیم و اختلافات را کنار بگذاریم و نوکری مردم را وظیفه خود بدانیم.

 

پروایی بابیان اینکه مردم ما همیشه در لحظات حساس جامعه پشتیبان ولایت هستند گفت: مردم در حماسه ۹ دی و راهپیمایی‌های اخیر علیه اغتشاشات نشان دادند که هیچ‌وقت رهبری و انقلاب را تنها نمی‌گذارند.

 

انتهای پیام/