تندباد ۳۵ چادر در سرپل‌ذهاب را با خود برد/ تمامی نهادها در آماده‌باش کامل هستند
تندباد ۳۵ چادر در سرپل‌ذهاب را با خود برد/ تمامی نهادها در آماده‌باش کامل هستند

سرپرست فرمانداری سرپل‌ذهاب با اشاره به برچیده شدن ۳۵ چادر بر اثر وزش تندبادهای شدید در منطقه گفت: تمامی نهادها برای خدمات‌رسانی به زلزله‌زدگان در آماه‌باش کامل هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، اکبر سنجابی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه با اشاره به بارش‌های روز گذشته در شهرستان زلزله‌زده سرپل‌ذهاب،اظهار داشت: روز گذشته براثر وزش‌ بادهای شدید تعدادی از چادرهای زلزله‌زد‌گان از جا کنده شد و از بین رفت.

سرپرست فرمانداری سرپل‌ذهاب با اشاره به افزایش دمای شبانه و سردی هوا، ادامه داد: روز گذشته تمامی نهادها برای خدمات‌رسانی در حالت آماده‌باش و در خدمت مردم این منطقه بودیم.

وی با بیان اینکه گزارشی از خسارت وارده به کانکس نداشتیم، ادامه داد: حدود ۳۵ چادر بر اثر وزش تندبادهای شدید از جا کنده شد و آسیب دیده که ساکنان آنان بیرون از چادر بودند، البته بلافاصله چادر را برای اسکان در اختیار این افراد قرار دادیم.

وی با اشاره به وضعیت اسکان اضطراری و موقت در این منطقه، گفت: بیشتر مردم در کانکس اسکان داده شده ولی به هر حال هنوز هم اسکان موقت(چادر) در منطقه داریم و مردم زلزله‌زده منطقه واقعا با مشکلات خاصی به‌خصوص در هنگام نامساعد بودن وضعیت جوی روبرو هستند.

انتهای پیام/