عمل بعضی از مسئولین موجب ایجاد تفرقه و تقویت توطئه‌های دشمنان می‌شود
عمل بعضی از مسئولین موجب ایجاد تفرقه و تقویت توطئه‌های دشمنان می‌شود

روحانی خطاب به بعضی از مسئولینی که با عمل خود آب در آسیاب دشمن می‌ریزند، گفت: بعضی از مسئولین در جبهه دشمن می‌جنگند و به خاطر پاره‌ای از مشکلات به جان هم افتادند این امر موجب ایجاد تفرقه و تقویت توطئه‌های دشمنان می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین تقی روحانی ظهر امروز در بین مدیران این شهرستان با گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: امام (ره) با تمسک به ولایت علی و اهل‌بیت (ص) رهبری امت اسلامی را به دست گرفت.

وی ایام مبارک دهه فجر امسال را به دلیل تقارن با فاطمیه اول را فجر فاطمی خواند و افزود: دشمنان انقلاب در طول ۳۹ سال از پیروزی انقلاب تلاش کردند ولایت را از ملت ما بگیرند و انقلاب را نابود کنند.

امام‌جمعه رودسر با اشاره به حضور پررنگ مردم درصحنه‌های مختلف انقلاب تصریح کرد: ملت ایران با همه گرفتاری‌ها همیشه با فداکاری و نثار جان و مال خود محکم پشت ولایت و رهبری انقلاب ایستادند و از انقلاب خوب مراقبت کردند تا از سوی دشمنان به‌نظام آسیب وارد نشود.

روحانی حکومت و مسئولیت را یک امانت خواند که نباید به آن خیانت شود، افزود: مردم ولی‌نعمت ما هستند باید باروی گشاده با آن‌ها برخورد شود، دوره خدمت‌رسانی به مردم را قدر بدانید زیرا بزرگ‌ترین توفیق الهی که به انسان عنایت می‌شود خدمت به مردم است.

وی خطاب به بعضی از مسئولینی که با عمل خود آب در آسیاب دشمن می‌ریزند، گفت: بعضی از مسئولین در جبهه دشمن می‌جنگند و به خاطر پاره‌ای از مشکلات به جان هم افتادند این امر موجب ایجاد تفرقه و تقویت توطئه‌های دشمنان می‌شود.

امام‌جمعه رودسر ایمان و باورهای دینی، اتحاد و رهبری پیامبرگونه امام (ره) و امروز هدایت‌های مقام معظم رهبری موجب پیروزی انقلاب خواند و افزود: ملت ایران با وحدت خود توانستند رژیم ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی را در کشور نابود کردند.

وی بر لزوم حفظ وحدت در جامعه تأکید کرد و گفت: دشمنان انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند با ایجاد تفرقه و نزاع داخلی وحدت ملت ایران را از بین ببرند و به افکار شوم خود دست پیدا کنند و ازاین‌جهت وظیفه ما پیروی از ولایت با حفظ روحیه انقلابی و ارزش‌های خون شهدا، پرهیز از تجمل‌گرایی و حفظ بیت‌المال است.

روحانی با انتقاد از حضور کمرنگ مسئولان در مراسم پرفیض نماز جمعه افزود: نماز جمعه پیشانی انقلاب بوده و تقویت این جایگاه انقلابی ضروری است اما متأسفانه حضور بعضی از مسئولان در نمازهای جمعه کمرنگ است.

انتهای پیام/