شهدای امیرآباد قهرمان مسابقات والیبال محلات لنگرود شد + جوایز محلی
شهدای امیرآباد قهرمان مسابقات والیبال محلات لنگرود شد + جوایز محلی

نخستین دوره مسابقات والیبال محلات لنگرود با قهرمانی تیم شهدای امیرآباد در محوطه بقعه آقا سید قاسم درویشانبر به پایان رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، نخستین دوره مسابقات والیبال محلات لنگرود (جام نوروز ۹۷) گرامیداشت شهدای درویشانبر در تعطیلات نوروز در محوطه بقعه آقا سید قاسم درویشانبر برگزار شد.

 

در این مسابقات که سوم فروردین آغاز شد ۱۰ تیم از محلات مختلف لنگرود حضور داشتند که طی هشت روز با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 

در پایان این دوره از مسابقات، تیم شهدای امیرآباد به مقام قهرمانی رسید و تیم‌های آریا درویشانبر و جوانان لیلاکوه به مقام‌های دوم و سوم دست یافتند.

 

مجید صبوحی در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به کیفیت این دوره از مسابقات اظهار کرد: علی‌رغم وجود شرایط جوی ناپایدار در روزهای پایانی این جشنواره، شاهد حضور چشمگیر و استقبال مردم و جوانان و حضور مسئولین از این دوره از مسابقات بودیم که باعث انگیزه بیشتری برای ورزش‌کاران شد.

 

ناظر فنی مسابقات والیبال و مدیر اجرایی این جشنواره افزود: در این جشنواره علاوه بر والیبال برنامه‌های جانبی دیگر نظیر مسابقه طناب‌کشی، اجرای نوروز خوانی، موسیقی سنتی و محلی و تقدیر از ملی‌پوش لنگرودی والیبال ساحلی محمدصادقی نیز برگزار شد.

 

 

وی با اشاره به اهدای جوایز به نفرات و تیم‌های برتر این جشنواره گفت: به تیم‌های اول تا سوم این مسابقات یک رأس گوسفند و وجه نقدی اهدا شد.
صبوحی بیان کرد: در جلسه انتخاب بهترین‌ها از سوی کمیته فنی مسابقات، مصطفی مکاری از تیم آریا درویشانبر به‌عنوان تأثیرگذارترین بازیکن و فرامرز رضاپور از تیم مربیان باشگاه شهرداری لنگرود به‌عنوان بازیکن اخلاق مسابقات معرفی شدند.

 

مدیر اجرایی نخستین دوره مسابقات والیبال محلات لنگرود گفت: این مسابقات به همت هیأت امنای مسجد و بقعه درویشانبر، هیأت والیبال لنگرود، شهرداری و شورای اسلامی شهر لنگرود برگزار شد که در سال‌های آتی در قالب جشنواره عیدانه برگزار می‌شود.