استقبال بیش از ۱۰ هزارنفری مردم از ششمین جشنواره بهارنارنج در کومله
استقبال بیش از ۱۰ هزارنفری مردم از ششمین جشنواره بهارنارنج در کومله

ششمین جشنواره سراسری بهارنارنج عصر پنج‌شنبه در شهرستان لنگرود برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، ششمین جشنواره سراسری بهارنارنج روز پنج‌شنبه در کارخانه چای شهدای کومله این شهرستان برگزار شد.

 

محمدعلی خداجو در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور پرشور مردم در این جشنواره اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده سه هزار صندلی در نظر گرفته‌شده بود که حضور پرشور مردم مواجه شدیم که حدود ۱۰ هزار نفر در جشنواره امسال شرکت کردند.

 

وی با بیان اینکه حفظ سنت و آئین‌های بومی و محلی یکی از اهداف جشنواره بهارنارنج است گفت: ۵۰ غرفه ارائه محصولات محلی، عرقیات و صنایع‌دستی نیز در حاشیه برگزاری این جشنواره برای عموم به نمایش درآمد.

 

بخشدار کومله با اشاره به برگزاری این جشنواره توسط بخش خصوصی افزود: واگذاری کارها به بخش خصوصی یکی از سیاست‌های دولت است که دستگاه‌های دولتی نیز از اقدامات انجام‌شده حمایت می‌کنند که این جشنواره توسط بخش خصوصی برگزار و برخی از دستگاه‌های اجرایی در برگزاری این جشنواره کمک کردند.

 

به گزارش لنگرخبر، عرضه محصولات محلی و صنایع‌دستی، لافند بازی، بازی‌های بومی محلی، اجرای موسیقی سنتی و اجرای نمایش تئاتر ازجمله برنامه‌های جانبی ششمین دوره جشنواره بهارنارنج در کومله لنگرود بود.

انتهای پیام/