رئیس‌جمهور به‌عنوان مدافع برجام نسبت به بسته پیشنهادی اروپا مأیوس است/اداره برق زمان‌بندی دقیق قطعی را اعلام کند
رئیس‌جمهور به‌عنوان مدافع برجام نسبت به بسته پیشنهادی اروپا مأیوس است/اداره برق زمان‌بندی دقیق قطعی را اعلام کند

امام‌جمعه لنگرود با اشاره به بسته پیشنهادی اروپا برای ادامه برجام گفت: اروپا در مذاکرات خود با ایران شرایط یک بام و دوهوا دارد درحالی‌که شخص رئیس‌جمهور به‌عنوان مدافع برجام نسبت به بسته پیشنهادی اروپا مأیوس است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، حجت‌الاسلام سید جواد سلیمانی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهرستان لنگرود با اشاره سالروز آغاز فعالیت شورای نگهبان اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند شورای نگهبان مانع ورود افراد ناخالص به ارکان انقلاب است که این باعث می‌شود وظایف شورای نگهبان بیشتر شود و دشمن نیز هجمه بیشتری می‌کند.

وی با اشاره به اظهار نگرانی رهبری درباره واگذاری ارز و سکه افزود: نامه رهبری به رئیس‌جمهور برای بیان توضیحات و شفاف‌سازی دراین‌باره نشانگر اهمیت این موضوع است و قرار بود دولت با پرداخت ارز به واردکنندگان جلوی گرانی کالا در کشور را بگیرد ولی غافل از اینکه عده‌ای با دریافت ارز دولتی، کالاها را خرید و احتکار می‌کنند که موجب خیانت به مردم شد.

امام‌جمعه لنگرود با تأکید بر اینکه مسئولان باید باخیانت کنندگان به مردم هرچه سریع‌تر وارد عمل شوند گفت: نرسات قیمت‌ها موجب کلافگی مردم شده و هیچ ثباتی در بازار و کالاها وجود ندارد و باید دولت با تعویض کابینه اقتصادی در این زمینه اقدامات جدی انجام دهد.

سلیمانی با اشاره به بسته پیشنهادی اروپا برای ادامه برجام بیان کرد: اروپا در مذاکرات خود با ایران شرایط یک بام و دوهوا دارد درحالی‌که شخص رئیس‌جمهور به‌عنوان مدافع برجام نسبت به بسته پیشنهادی اروپا مأیوس است.

وی با بیان اینکه دولت باید مردم را محرم اقدامات خود بداند تصریح کرد: جزئیات بسته پیشنهادی اروپا هنوز در اختیار افکار عمومی قرار نگرفته و ظاهراً مردم نامحرم هستند درحالی‌که دولت اعلام کرده بود که همه مردم محرم اسرار هستند ولی روش رفتار به گونه دیگری است.

خطیب جمعه لنگرود با اشاره به قطعی برق در سراسر کشور اظهار کرد: قطعی برق مردم لنگرود را مانند دیگر مردم کشور کلافه کرده و اعلام قبلی اعلام برق توسط اداره برق می‌تواند موجب کاهش اعتراضات مردم شوند و مردم با زمان‌بندی قطعی برق می‌توانند برای کارهای روزانه خود برنامه‌ریزی کنند.

سلیمانی با بیان اینکه قطعی برق موجب قطعی آب نیز می‌شود گفت: در برخی از روستاها آب وجود ندارد و آب‌معدنی توزیع می‌شود و طبق وعده مسئولان قرار شد سهمیه لنگرود از کیسم بیشتر شود و این قولی است که فرماندار لنگرود دادند که از امروز دیگر قطعی آب شرب نداشته باشیم.

وی با اشاره به برگزاری نخستین همایش برای آیت‌الله شمس لنگرود افزود: دو هفته آینده نخستین همایش با عنوان طبیب روحانی برای بزرگداشت امام‌جمعه فقید لنگرود آیه الله شمس در مسجد جامع لنگرود برگزار می‌شود که از همه مردم دعوت می‌شود در این مراسم حضور گسترده داشته باشند.

انتهای پیام/