» تيتر يك » مدیران غرب‌زده باید کنار گذاشته شوند/برخی هیئت‌امنا مساجد حتی نظام را هم قبول ندارند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۲۳:۰۶

مدیران غرب‌زده باید کنار گذاشته شوند/برخی هیئت‌امنا مساجد حتی نظام را هم قبول ندارند

امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه رهبری هم به دولت فرمودند که تا پایان کار دولت به وظایف خود عمل کنند گفت: همه ما با عزل مدیران غرب‌زده موافق هستیم و این نیاز کشور هستیم.

مدیران غرب‌زده باید کنار گذاشته شوند/برخی هیئت‌امنا مساجد حتی نظام را هم قبول ندارند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد سلیمانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه لنگرود با تبریک هفته بهزیستی اظهار کرد: اداره بهزیستی یک‌نهاد اجتماعی، فرهنگی و امدادی است که برای حفظ ارزش‌ها و کرامات انسانی تأسیس‌شده و کمک‌های دولت هم به این سازمان اندک است و بیشتر شاهد کمک نهادهای خصوصی و مردم هستیم.

 

وی با اشاره به جلسه رهبر معظم انقلاب با کارگزاران دولت گفت: برخی می‌خواهند این جلسه را تذکر رهبری به دولت به خاطر وضعیت کشور قلمداد کنند که این‌گونه نیست و قرار هم نیست رهبری فقط در هفته دولت با کارگزاران دیدار و جلسه داشته باشد.

 

امام‌جمعه لنگرود افزود: با توجه به وضعیت اقتصادی و نرخ ارز و دلار و خروج آمریکا از برجام، رهبری برای جلوگیری از فتنه‌ها با اعضای هیئت دولت دیدار داشت و نکات مهمی را برای مقابله با وضعیت فعلی به دولت گوشزد کردند.

 

سلیمانی با تأکید بر تقویت دولت و ادامه راه برای از بین بردن مشکلات و بحران‌ها تصریح کرد: در چند وقت گذشته برخی صحبت از استیضاح رئیس‌جمهور می‌کردند که این موضوع خدعه دشمن است، این حرف‌ها از کسانی شنیده می‌شوند که در انتخابات اسپانسر و حامی دکتر روحانی بودند و کسانی که به روحانی رأی ندادند حرفی از استیضاح نمی‌زنند.

 

وی با بیان اینکه رهبری هم به دولت فرمودند که تا پایان کار دولت به وظایف خود عمل کنند خاطرنشان کرد: همه ما با عزل مدیران غرب‌زده موافق هستیم و این نیاز کشور هستیم و در انتخاب برخی وزرا تجدیدنظر شود، کسانی که نمی‌توانند کار انجام دهند باید برکنار شوند و با این موضوع تعارف نداریم.

 

خطیب جمعه کشور با تأکید بر اینکه بخشی از مشکلات کشور به دلیل ناکارآمدی مدیران کشور است بیان کرد: همه باید از دولت حمایت کنند، انتقاد نیز برای دلسوزی و پیشبرد اهداف کشور است ولی متأسفانه آستانه تحمل دولت پایین است.

 

سلیمانی با اشاره به فرمایش رهبری که ملت نباید معطل برجام بماند گفت: آمریکا و اروپا قصد دارند وضعیت کشور را راکد نگه‌دارند و بسته‌های آنان پوچ است، دولت نباید به بسته‌های پوچ اروپایی دل ببندد و اقتصاد ملت را به بسته‌های پوچ توخالی گره نزند.

 

وی با اشاره به چالش‌های موجود در هیئت‌امنا مساجد تصریح کرد: هیئت‌امنا در این شهرستان با چالش‌هایی روبرو است و اکثر هیئت‌امنا مساجد افراد دلسوز و انقلابی هستند اما متأسفانه برخی از مساجد شاهد انجام دادن هر کاری هستیم و با رصدی که انجام شد برخی از هیئت‌امنا اصلاً به مساجد نمی‌روند و برخی خودشان اهل فسق هستند و حتی این نظام را قبول ندارند.

 

امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه مساجد سنگر انقلاب و مکانی برای تربیت انسان‌های مؤمن و انقلابی است افزود: برخی از هیئت‌امنا اجازه نمی‌دهند در آن مسجد برای شهدا و امامان دعا کنند، متولیان امر این هشدار را جدی بگیرند و با قانون جدیدی که مربوط به هیئت‌امنا مساجد است با هیئت‌امنایی که تغییر رویه ندهند برخورد و کنار گذاشته می‌شود.

انتهای پیام/


برچسب ها : , ,
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.