باژرنگ حکم خود را از وزارت کشور دریافت نکرد/ یک جوان لاهیجانی گزینه اصلی شهرداری چابکسر
باژرنگ حکم خود را از وزارت کشور دریافت نکرد/ یک جوان لاهیجانی گزینه اصلی شهرداری چابکسر

به گزارش پایگاه خبری لنگرخبر به نقل از رودسری ها، شنیده ها حاکی است ضیاء باژرنگ که با ۵ رای اعضای شورای چابکسر به عنوان شهردار این شهر ساحلی انتخاب شده بود، موفق به دریافت حکم خود از وزارت کشور نشد. در حال حاضر شایعاتی مبنی بر مشکلات قانونی برای تایید حکم فرد منتخب شورای […]

به گزارش پایگاه خبری لنگرخبر به نقل از رودسری ها، شنیده ها حاکی است ضیاء باژرنگ که با ۵ رای اعضای شورای چابکسر به عنوان شهردار این شهر ساحلی انتخاب شده بود، موفق به دریافت حکم خود از وزارت کشور نشد.
در حال حاضر شایعاتی مبنی بر مشکلات قانونی برای تایید حکم فرد منتخب شورای شهر چابکسر به گوش می رسد و بر ابهامات تایید حکم شهردار جدید توسط وزارت کشور افزوده است.

در صورت تاییدنشدن حکم باژرنگ از سوی وزارت کشور که قطعی نیز به نظر می رسد در درجه نخست کار شوراییون این شهر گردشگری دوباره برای انتخاب شهردار از سر گرفته شود که نزدیک ترین گزینه برای تصدی این پست یک جوان شرق گیلانی است.

مجتبی شیخ شعربافان که اخیرا نیز مشاور رئیس شورای استان در شهرداری های شرق گیلان شده محتمل ترین گزینه برای تصدی پست شهرداری شهر مرزی گیلان با استان مازندران است.

وی دانش آموخته ی مهندسی عمران بوده، بیش از سه سال معاونت امور خدمات شهری و بیش از هشت سال سابقه اجرایی شهرداری لاهیجان را در کارنامه ی عملکردی خود دارد.

انتهای پیام/