به گزارش خبرگزاری فارس، در مسابقات کاراته قهرمانی جهان مادرید اسپانیا ، در وزن منهای ۸۴ کیلوگرم ذبیح اله پورشیب در مبارزه چهارم نتیجه را واگذار کرد و به جدول شانس مجدد راه یافت. پورشیب دور اول استراحت داشت. سپس ۲ بر یک آرناس زاپاتا از اسپانیا را شکست داد. در ادامه کامران مدنی از آمریکا […]

به گزارش خبرگزاری فارس، در مسابقات کاراته قهرمانی جهان مادرید اسپانیا ، در وزن منهای ۸۴ کیلوگرم ذبیح اله پورشیب در مبارزه چهارم نتیجه را واگذار کرد و به جدول شانس مجدد راه یافت. 
پورشیب دور اول استراحت داشت. سپس ۲ بر یک آرناس زاپاتا از اسپانیا را شکست داد. در ادامه کامران مدنی از آمریکا را ۴ بر صفر مغلوب کرد. سومین مبارزه پورشیب مقابل گرس اندرسون از اسکاتلند بود که با نتیجه ۸ بر صفر به سود پورشیب خاتمه یافت. در چهارمین دیدار خودبا نتیجه نزدیک ۶ بر ۵ مقابل والری چوباتار از اوکراین شکست خورد و به جدول شانس مجدد رفت.
او در این گروه مقابل عبدالاحد سیسه از سنگال قرار گرفت و با نتیجه ۳ بر صفر به برتری رسید و به دیدار رده بندی راه یافت.
پورشیب برای کسب مدال برنز به مصاف دانیر یولداشوف از قزاقستان خواهد رفت.
در این وزن ۸۹ کاراته کا شرکت داشتند.
مسابقه رده بندی وزن۸۴- کیلوگرم روز شنبه ۱۹ آبان ماه برگزار می شود.

در بخش بانوان و در وزن ۶۸- کیلوگرم، پگاه زنگنه مقابل سرلینز مارتینز از کوبا ۳ بر یک مغلوب شد و از گردونه رقابتها کنار رفت.

در وزن ۶۸+ کیلوگرم که ۶۰ کاراته کا شرکت داشتند، حمیده عباسعلی پس از استراحت در دور نخست، دور دوم مقابل شیما ابوالیازد از مصر ۴ بر ۲ شسکت خورد و از دور رقابتها کنار رفت.

در این وزن ۶۹ نفر شرکت داشتند.

انتهای پیام/ک

[ad_2]

منبع