بهره‌برداری از ۲۰۰۰ مسکن محرومین در گیلان/ وعده‌ سال گذشته محقق شد
بهره‌برداری از ۲۰۰۰ مسکن محرومین در گیلان/ وعده‌ سال گذشته محقق شد

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: در راستای وعده‌های سال گذشته در ایام دهه فجر، امسال دو هزار واحد مسکن محرومین در استان گیلان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، محمدباقر نوبخت ظهر امروز در مراسم افتتاح ۲۲۰ واحد مسکن محرومین در این شهرستان با گرامیداشت چهل‌سالگی انقلاب اسلامی اظهار کرد: این واحدها هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) هدیه خواهد شد.

وی این اقدام را نماد تحقق وعده سال گذشته دانست و افزود: سال گذشته در همین ایام در راستای بهره‌برداری از واحدهای مسکن محرومین توافق کردیم تا دو هزار واحد برای مددجویان گیلان بسازیم و الحمدالله این وعده محقق شد.

معاون رئیس‌جمهور ساخت مسکن محرومین را آرمان امام خمینی (ره) عنوان کرد و گفت: چنین اقداماتی راه، روش و سیره امام راحل (ره) بوده و چنانچه امام بزرگوار می‌خواستند، ما نباید تنها کارهای زیربنایی و زیرساختی انجام دهیم.

نوبخت با تأکید بر توجه مسؤولان به محرومین بیان کرد: نباید اقدامات زیرساختی کشور که ساخت بزرگراه‌ها، راه‌آهن و دیگر اقدامات است ما را محدود کند، بلکه باید به یاد انسان‌های شریفی که بنا به هر دلیلی عقب مانده‌اند نیز خدمت کنیم.

وی از ساخت دو هزار واحد مسکن محرومین در گیلان خبر داد و افزود: در استان گیلان آماده بهره‌برداری از دو هزار واحد مسکن محرومین هستیم و با همکاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) این اقدامات را برای برخی استان‌های محروم کشور نیز برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، با اشاره به بهره‌برداری ۲۲۰ واحد مسکن محرومین در شهرستان لنگرود گفت: ما باید به برنامه‌های زیرساختی توجه کنیم و نیز به نیازمندان و محرومین شریفی که سفارش‌شدگان حضرت امام (ره) هستند، همان‌گونه که وظیفه ما مسؤولان است خدمت کنیم.

انتهای پیام/